Menu
Your Cart

Blogs

Kas ir hostings?Hostings ir mājas lapas izvietošana uz servera. Vienkāršā valodā runājot, internets ir milzīgs vienā tīklā saslēgtu datoru kopums, un katra mājas lapa, ko Jūs apmeklējat, atrodas uz kāda no šiem datoriem (servera). Tāpēc arī Jūsu mājas lapai ir nepieciešams atrasties uz kāda servera,..
0.00€
Ja Jums pieder interneta veikals vai to tikai izstrādājat, Jums ir vērts aizdomāties par sava preču sortimenta pievienošanu tādiem cenu salīdzināšanas portāliem kā Salidzini.lv KurPirkt.lv Gudriem.lv Ceno.lv Idealo PricerunnerLai to izdarītu, ir nepieciešams izveidot XML preču kataloga datu eksportu..
0.00€
Veidojam individuāli piemērotu, glītu un ērti lietojamu dizainu: korporatīvām mājas lapām; mobilo telefonu mājas lapām; akcijas lapām; e-pasta kampaņām;Mūsu veidotā dizaina stilu nosaka uzņēmuma korporatīvais tēls un mājas lapas izveides nolūks. Kā jau katram solim uzņēmuma attīstības veicināšanā, a..
0.00€
Sākumlapa ir vieta, kur viss sākas, tas ir atskaites punkts, ko lietotājs ierauga pašu pirmo. Tālāk jau viss notiek līdzīgi kā iepazīšanās procesā un izveidojas pirmais iespaids, kas var būt kā pozitīvs, tā negatīvs. Protams, mēs visi vēlamies radīt to labāko iespaidu un iepatikties potenciālajam kl..
0.00€
Mēs vienmēr sakām, ka mēs nevis taisām mājaslapas u.c. web aplikācijas, bet palīdzam uzņēmumiem nopelnīt vairāk. Lielas lietas veidojās no mazām. Un bieži nemaz nevajag taisīt revolūciju, lai tās īstenotu. Šeit ir daži padomi, kā Jūs varat sākt pelnīt vairāk jau šodien.1. Demonstrējiet sevi ar lepnu..
0.00€
Dažiem cilvēkiem nepārtraukti ir vajadzīgi norādījumi, dažiem nē, bet, runājot par datoriem, tad tiem visiem IR vajadzīgi norādījumi, ko darīt, kā darīt un cik ilgi darīt.  Un tas ir stingri jāzina cilvēkam, kas gatavojas tieši Jūsu projektam. Šādus cilvēkus sauc par programmētājiem. Un būt par..
0.00€
Mēs veidojam modernus, pārdomātus un drošus interneta veikalus ar responsīvu lietotāja saskarni un interneta meklētājiem saprotamu informācijas pasniegšanas veidu.Mūsu veidotie interneta veikali būs efektīvs un uzticams rīks gan jaunu klientu uzrunāšanai, gan rutīnas darbu automatizēšanai.YAM.lv -&n..
0.00€
Katras mājaslapas izveide sākas ar tās mērķu definēšanu. Visbiežāk mērķis ir saistīts ar klientu uzrunāšanu un uzņēmuma tēla veidošanu. Ja mērķi ir vairāki, tos svarīgi sakārtot atbilstoši to prioritātēm, tādēļ sākot darbu pie jaunas mājaslapas, būtiski saprast klienta unikalitāti, kam vislabāk kalp..
0.00€
ReklāmaVeicam dažādu izmēru reklāmas banneru izgatavošonu. Organizējam mājas lapu reklāmas kampaņas. Ir iespējas izvietot reklāmas bannerus arī mūsu mājas lapā.Domēnu hostingsJūs reģistrējat savu domēnu, piemēram www.firmasnosaukums.lv (vai arī mēs to izdarām Jūsu vietā). Tas būs nosaukums pēc kura ..
0.00€
WEB servissWebdizains, web lapu izstrāde un pielāgošana īpašajām vajadzībāmDomēna reģistrēšanaLapas Hostings – lapas uzturēšana, rezerves kopiju veidošanaWeblapu apkalpe, informācijas nomaiņa, papildināšanaFTP piekļuveDatortehnikas, Datora serviss:Datora DiagnostikaDatora Datu saglabāšana pirms remo..
0.00€
Pakalpojumi, ko mēs piedāvājam ir dažāda veida IT konsultācijas, biznesa procesu modelšana, IT arhitektūras izstrāde, mājas lapu izstrāde, veikalu izstrāde  uc. Mūsu piedāvātie pakalpojumi ir saistīti ar informāciju tehnoloģiju izmantošu biznesā, lai palīdzētu tam attīstīties un augt.Mūsu pakal..
0.00€
Kas jāņem vērā, veidojot mājas lapu? Sākot veidot mājas lapu (interneta projektu) ir svarīgi apzināties mājas lapas (interneta projekta) lomu un funkciju, kuru tai jāpilda. Jāapzinās arī tas, vai nākotnē ir plānots kaut kādā veidā paplašināt mājas lapas (interneta projekta) funkcionalitāti un p..
0.00€
Kad funkcionalitāti apņem skaistums jeb top web dizains, tad ikviens savu dalību tajā vēlas ņemt. Šajā rakstā dizaina speciālisti skaidro, kā top web dizains.1. VajadzībaViss sākas ar vajadzību, kad mājaslapai, kampaņas piezemēšanās lapai (landingpage), sociālo tīklu profila fonam (background) ir ne..
0.00€
Veikala tehniskā specifikācijaPircējiem ir iespējas:aplūkot izdarītos pirkumus,mainīt savu piegādes adresi,atstā komentārus par iegādāto preci (ja veikala īpašnieks to atļauj)Veikala kataloga iespējas:Pilnīgi apkalpojums no jebkura datora nternetā,Neierobežots daudzums preču kategoriju un pašu preču..
0.00€
Ja Jums ir ideja, un tai ir nepieciešama mājaslapa, tad mēs esam gatavi Jums palīdzēt. Uzklausīsim jūsu velmes, piedāvāsim savus priekšlikumus, lai gala rezultātā būtu apmierinātas abas puses. Esam elastīgi jebkurā jautājumā, tāpēc droši variet rakstīt mums. Uzklausīsim un palīdzēsim.web lapas izstr..
0.00€
Ne visi atļaujas veikt mājas lapas akcepttestēšanu, tāpēc gadās, ka mājas lapa ir izveidota, uz priekšnieka datora tā izskatās labi, darbojas arī labi, par to tiek samaksāts izstrādātājam, un… paiet kāds laiciņš, un izrādās, ka mājas lapa uz kolēģa datora izskatās pavisam savādāk, kā bija iecerēts. ..
0.00€
Šajā rakstā apkopojam, kādas būs galvenās attīstības iezīmes un virzieni 2021. gadā. Ja arī Tev ir svarīga Tava uzņēmuma attīstība un vēlies būt soli priekšā saviem konkurentiem, tad šis raksts noteikti būs saistošs un dos skatījumu jauniem izaicinājumiem un iespējām.Spēles elementu radīšanaCilvēkie..
0.00€
KoncepcijaIzstrādājam un saskaņojam dizaina koncepciju. Ja koncepcija jums jau ir gatava, uzreiz varam sākt ar dizaina izveidiSākumlapas dizainsUzzīmējam un saskaņojam sākumlapas dizainu, kas nosaka mājaslapas stilu. Ja sākumlapas dizains jums jau ir gatavs, šo soli izlaižam.Iekšlapu šablonu dizains..
0.00€
Iedomājieties luksusa klases automašīnu. Pašos pamatos tas ir pārvietošanās līdzeklis, tātad mērķis šai luksusa precei ir tieši tāds pats kā ekonomiskās klases auto. Tad jājautā, kas ir tāds automašīnā, kas tai piešķir luksusa zīmogu? Atbilde ir pavisam vienkārša - pievienotā vērtība. Interneta veik..
0.00€
Mēs strādājam tā, lai mūsu izstrādātā interneta veikala mājas lapa sniegtu atbalstu Jūsu biznesam. Uzskatām ka labi izstrādātai mājas lapai ir jādod jūtams ieguvums. Interneta laikmetā mājas lapas var piesaistīt jaunus klientus, fanus vai partnerus. Kā arī atvieglot ikdienas darbu, samazināt izdevum..
0.00€
Yam WEB skola regulāri organizē apmācības un kursus, kā arī sniedz konsultācijas tīmekļa vietņu izstrādes un uzturēšanas jomā. Pasniedzējiem ir bagāta praktiskā pieredze tīmekļu vietņu izveidē – WEB dizainā un WEB programmēšanā.Jebkuru apmācības programmu ir iespējams apgūt gan klātienē, gan attālin..
0.00€
Veicam datortehnikas remontu:Datoru un serveru pēcgarantijas remonts;Portatīvo datoru, monitoru, drukas iekārtu u.c. datortehnikas iekārtu pēcgarantijas remonts.Datu atjaunošanaPakalpojums paredzēts, ja tehniskas kļūmes gadās reti un nav izdevīgi slēgt apkalpošanas līgumu.Papildus datortehnikas remo..
0.00€
Interneta veikalu Mājas lapu dizainsInterneta veikala Mājas lapas dizaina uzdevums nav tikai labi izskatīties. Tas, protams, ir ļoti svarīgi, taču tam ir arī jārūpējas par to, lai apmeklētājs ātri un viegli varētu uztvert viņam sniegto informāciju. Daudziem interneta lietotājiem, Jūsu mājas lapas di..
0.00€
Lejupielādējiet bezmaksas Opencart 3 tulkojumu latviešu valodā - Opencart 3.0.3.x Latviešu valoda Pasūtīt interneta veikala izveidi pie mums šeit >>> Uz doto brīdi pati svarīgākā prece ir informācija. Internets ir milzīga telpa, kurā var pirkt, pārdot un meklēt informāciju. P..
0.00€
Tas, ko cilvēki redz, ieejot Wordpress mājaslapā, ir dažādu programmu veidots teksts, kuru apmeklētājam vizuāli noformē interneta pārlūkprogramma. Wordpress Mājaslapu veidošanas speciālists, skatoties speciāli noformētā teksta dokumentā, kas ir mājaslapas skelets, jau uzreiz redz, kāda apmēram tā iz..
0.00€
Mūsdienās tehnoloģijas attīstās aizvien straujāk. Arī opencart web dizaina pasaulē tiek ieviesti arvien jaunāki paņēmieni, lai padarītu mājaslapu interesantāku un piesaistītu klientu uzmanību. Šobrīd vairs nepietiek ar to, ka uzņēmums ir profesionālis savā jomā.Ja produktam netiek piešķirta pievieno..
0.00€
Stacionāro datoru remonts Rīgā no 30 EURDatoru diagnostikaDatoru remonts.Datordetaļu diagnostika / uzstādīšana / nomaiņa.Informācijas, datu atjaunošana, kopēšana.Datortehnikas modernizācija vai apmaiņa.Datortehnikas komplektācija.Datortehnikas programmatūras instalācija.Datortehnikas programmatūras ..
0.00€
Kas nepieciešams, lai uztaisītu Wordpress mājas lapuLai uztaisītu mājaslapu, ir nepieciešamas sekojošas lietas:1) iegādāties mājas lapas nosaukumu (domēnu), par to būs jāmaksā reizi gadā, un cenas Latvijā ir 12 eiro par .lv domēnu, bet ārzemēs aptuveni 15 dolāri par .com vai .eu domēnu;2) abonēt ser..
0.00€
UX, kas tas ir? Tas ir User Experience, vai, latviskojot, mājas lapas lietojamība un lietotāju pieredze zem lupas. Jūs esat gudrs uzņēmējs, un Jums rūp lai Jūsu mājas lapas pieredze potenciālajam klientam liktos tik patīkama ka viņš par to pat neaizdomātos. Cilvēks ienāk, apskatās, viņam patīk, viņš..
0.00€
Joomla Mājas lapas dizains jūsu interneta projektā ir arī jūsu uzņēmuma "cepure", tāpēc web dizaina izstrāde ir viena no svarīgākajām sastāvdaļām gandrīz jebkura interneta risinājuma izstrādes projektā. Mūsu dizaineri ir profesionāļi, kas jau vairākus gadus veidojuši dizainus dažādiem interneta risi..
0.00€
Katram sevi cienošam uzņēmumam vai personai ir nepieciešama sava "seja" internetā. Šī "seja" var būt emuāra (bloga), mājaslapas, internetveikala vai cita veida un risinājuma. Izmantojot internetu, jums ir iespēja pastāstīt citiem, ar ko nodarbojaties, ievietot internetā savu produktu vai pakalpojumu..
0.00€
Interneta veikala izveideJauns izskatsMūsdienīga dizaina vadlīnijasPiecu krāsu dizainiAdaptīvais dizains priekš mobilām ierīcēmVairāk kontroles un elastībasSociālo kontu pieslēgšana/atslēgšanaIespēja mainīt produktu izkārtojumu: režģis/tabulaProduktu skaits lapāProduktu kārtošanas iespējaKategoriju ..
0.00€
Reklāma internetā (Interneta mārketings)Mājas lapa internetā bez reklāmas ir gluži kā mašīna bez degvielas. Lai par jūsu piedāvātajiem pakalpojumiem vai produktiem uzzinātu potenciālie klienti, ir jādomā, kā izveidoto mājas lapu, veikalu vai portālu padarīt atrodamu internetā. Plašāk izmantotā reklā..
0.00€
Mūsu pakalpojumi ietver visu veidu Interneta risinājumu izstrādi un uzturēšanu, nodrošinot mūsu klientu izvirzīto mērķu ātru un efektīvu sasniegšanu.Izmantojot jaunākās tehnoloģijas mēs varam palīdzēt sasniegt tādus svarīgus biznesa mērķus, kā pārdošanas apjomu palielināšana, uzņēmuma tēla spodrināš..
0.00€
Serveru PakalpojumiLai sniegtu saviem klientiem pilnvērtīgu pakalpojumu klāstu un labāk piemērotos katra vajadzībām, YAM.lv piedāvā vairākas ar serveru tehnisko apkalpošanu saistītus pakalpojumus. Rezultātā Jums rodas iespēja savu mājas lapu izvietot gan uz sava servera, ja tāds ir, gan uz mūsu serv..
0.00€
Mūsu galvenie darbības virzieni web lapu izveide, interneta veikalu izveide, SEO optimizācija.Mēs sniedzam gan atsevišķus web izstrādes pakalpojumus, gan veicam pilnu mājas lapas izveides ciklu no dizaina izstrādes līdz mājas lapas publicēšanai uz servera. Sniedzam arī mājas lapas uzturēšanas un uzl..
0.00€
Ja Jums ir ideja, un tai ir nepieciešama mājaslapa vai interneta veikals, tad mēs esam gatavi Jums palīdzēt. Uzklausīsim jūsu velmes, piedāvāsim savus priekšlikumus, lai gala rezultātā būtu apmierinātas abas puses. Esam elastīgi jebkurā jautājumā, tāpēc droši variet rakstīt mums. Uzklausīsim un palī..
0.00€
Ļoti bieži ja Jūs vēlaties izveidot kompānijas vai personīgo mājas lapu ar standarta funkcijām, Jūs apstājaties pie tā, ka tas aizņem daudz laika un lielus naudas līdzekļus. Tagad tam ir risinājums – mājas lapas izveide divu darba dienu laikā (tas tik attiecās uz standarta paketes), kuras var pielāg..
0.00€
Mājas lapas izveidē īpašu uzmanību mēs vēršam uz to, lai pie lielu apmeklētāju skaita un lielu datu apjoma mājas lapa darbotos nevainojami un ātri. Mūsu pieredze mājas lapas izveidē liecina par to, ka tikpat svarīga ir mājas lapas nepārtraukta attīstīšana un popularizēšana. Katru mājas lapu mēs veid..
0.00€
Izstrādājam meklētājiem draudzīgas mājas lapas ar unikālu dizainu. Nodrošinām arī domēnu reģistrēšanu, hostingu un mājas lapas optimizāciju Google meklētājam.Satura labošana tiek integrēta pašu izstrādāta, viegli administrējama satura vadības sistēma.Mājas lapu izstrādeIzstrādājam meklētājiem draudz..
0.00€
Dažādiem speciālistiem ir dažādas likmes. Tomēr šajā aspektā no cenas ir atkarīga arī kvalitāte. YAM dizaina izstrādei ir fiksētā stundas likme, un katram projektam izmaksas ir atšķirīgas, jo ir atšķirīgs dizaina izveides ilgums. Sākumlapa dizaina izstrādes procesā prasa visvairāk laika – vidēji 20–..
0.00€
Vēlaties pasūtīt kvalitatīvus flajerus, skrejlapas?Ja Jums nav flajera dizaina vai maketa, mēs Jums to izveidosim. Kā parasti izskatās flajeris, skrejlapa, kur to lieto?Flajeri ir visbiežāk izmantotie reklāmas materiāli - tie ir neaizstājami izstādēs un citos reklāmas izplatīšanas veidos. Tos ē..
0.00€
Mūsu radītais grafiskais dizains, maketēšanas pakalpojumi un failu sagatavošana drukai:Mums nav svešs vizītkaršu, bukletu, veidlapu, aplokšņu un citu poligrāfijas produktu grafiskais dizains. Mēs to radam ciešā saiknē ar Jūsu izvirzītajiem mērķiem un tehnoloģiskajiem normatīviem. Mūsu grafiskie diza..
0.00€
Stils mājas lapu veidošanāGluži, kā tehnoloģijas, arī mājas lapas dizains ir ļoti svarīgs. Dizaina izvēle spēj būtiski ietkmēt, kāds priekšstats radīsies mājas lapas apmeklētājam par Jūsu preci vai pakalpojumu. Esam izveidojuši mazu piemēriņu, lai Jums dotu vīziju, cik dažādos veidos ir iespējams pa..
0.00€
Mūsdienu digitālajā laikmetā bizness, bez mājas lapas, nav iedomājams. Aizvien vairāk cilvēku izvēlas iepazīties ar informāciju internetā, pirms pasūta preci vai sazinās ar pakalpojuma sniedzēju. Tas, vai cilvēki izvēlēsies Jūsu produktu vai pakalpojumu, ir atkarīgs no Jūsu prezentēšanas spējām, un ..
0.00€
Ja jūs vēlaties profesionālu mājaslapu, kurā ietverta informācija par jūsu uzņēmuma pakalpojumiem un/vai produkciju un norādīti sazināšanās līdzekļi, jūsu vajadzībām piemērots mājaslapas standarta komplekts.Standarta komplektsmājaslapa, kas, veidota, pamatojoties uz jūsu prasībām un vajadzībāmkopēja..
0.00€
Piedāvājam profesionālu mājas lapu izstrādi un dizainu, kas noteikti Jūs neatstās vienaldzīgu. Esam komanda ar lielu pieredzi, kas ir izstrādājuši vienkāršas vizītkaršu mājas lapas kā arī sarežģītus interneta veikalus un portālus. Piedāvājam arī hostinga pakalpojumus, mājas lapu apkalpošanu, domēna ..
0.00€
Turpmākajās vadlīnijas palīdzēs Google un citiem meklēšanas dzinējam atrast, indeksēt un novērtēt jūsu lapu. Pat, ja neplānojat ievērot šos ieteikumus, Google strikti iesaka īpašu uzmanību pievērst Kvalitātes vadlīnijām.     Šo vadlīniju neievērošana var novest pie lapas ignorēšanas n..
0.00€
Mājas lapu un web aplikāciju izstrāde OgrēPiedāvājam pilnu servisu saistītu ar web aplikāciju izstrādi. Izveidosim kvalitatīvu mājas lapu, sākot no vienkāršas vizītkartes mājas lapas līdz sarežģītiem portāliem un sistēmām.Funkcionāls, moders dizains OgrēIzstrādāsim profesionālu un modernu ..
0.00€
Bieži gadās ka klientam nav nekādas nojausmas, kas tas ir un kāpēc par to jāmaksā zināma naudas summa mēnesī. Es vienmēr cenšos ieteikt klientiem un pieturēties pie viena pakalpojuma sniedzēja ar kuru strādāju jau daudzus gadus, un ir izveidojusies laba sadarbība ar serveru administratoriem un ir sk..
0.00€
Mājas lapas iztrāde Ventspilī ? Nav velmēs pārmaksāt par mājas lapu, kuru Jums izstrādās vienas dienas laikā?Jūs atradāt tieši to, kas Jums nepieciešams!Mūsdienīga satura vadības sistēma, kas ļauj izveidot un modificēt dažādas sarežģītības pakāpju mājas lapas.Šo satura vadības sistēmu Jums nevajadzē..
0.00€
Laipni lūgti mūsu atjauninātajā mājaslapā! Daudzi nezina, ka šī jau ir piektā mājaslapas versija. Katru reizi vēlējāmies ievietot vairāk teksta, jo domājām, ka tas ir lietderīgi, bet pēdējo 10 gadu laikā nācās izdarīt noteiktus secinājumus, atbrīvoties no visa liekā un vairāk koncentrēties uz pakalp..
0.00€
Ikkatrs no mums droši vien vēlētos, lai tikko izveidotā tīmekļa vietne, kas piedāvā konkrētu produkciju, jau nākamajā dienā saņemtu tik daudz pasūtījumu, cik vien ir iespējams apstrādāt. Taču diemžēl reālajā pasaulē tā nenotiek, toties, šāds rezultāts ir sasniedzams, ja vien tiks ievēroti jaunās māj..
0.00€
Piedāvājam: mājas lapu iztrāde Jūrmalāportālu iztrāde  Jūrmalāinterneta veikalu izstrāde JūrmalāKāpēc klienti rekomendē YAM:Laicīga darba izpildePremium klases mājas lapasKvalitatīvas sistēmasIlgtermiņa partnerattiecībasUzticības mumsGarantējam ātru un kvalitatīvu projekta uzturēšanu"YAM" veido..
0.00€
Piedāvājam mājas lapu izstrādi, kas individuāli pielāgota Jūsu vēlmēm un vajadzībām, ar vairākām sadaļām, līmeņiem, valodām, satura vadība sistēmu, kas ļauj ātri un viegli pievienot, kā arī izmainīt nepieciešamo informāciju.Oriģināls un individuāls dizains Liepājā Mājas lapas programmēšana Liep..
0.00€
WEB LAPASMēs esam realizējuši dažādus projektus. Sākot ar vizitkarti tipa lapu, lidz projektiem, kas prasa lielus resursus un strādā tandēmā starp vairākiem serveriem vai projekti, kur klientiem ir ierobežoti resursi, kam ir vajadzīgi pārdomāti risinājumi dēļ resursu ierobežojumiem. Optimizācijas li..
0.00€
Mājas lapas un internetveikaliLaba mājas lapa nav tikai skaistas bildes un pareizie teksti, bet gan sarežģīta un dinamiska struktūra, kas var būtiski ietekmēt Jūsu uzņēmuma attīstību.Profesionālā mājas lapa ir nepieciešama jebkuram 21.gadsimta uzņēmumam. Laba mājas lapa ir lieliska reklāma, kas savu..
0.00€
Kas nosaka, ka viena lapa meklēšanas rezultātu sarakstos indeksējas labāk nekā citas? Šis ir aktuāls jautājums, kuru uzdod uzņēmumu vadītāji pēc tam, kad ar savu biznesa ideju ir startējuši interneta vidē. Uz šo jautājumu nav vienkāršas atbildes, taču, skatoties vispārīgi, tas ir neskaitāmu detaļu u..
0.00€
Jaunākie e-komercijas risinājumi.Kā pārdot vairāk internetā? Kas jāievēro, veidojot pārdošanas platformas ārvalstīs? Kādas ir jaunākās e-komercijas tendences, un kā tās ietekmē patērētāju uzvedība? Uz šiem un citiem jautājumiem atbildes sniedzām seminārā „E-komercija – priekšrocība, strādājot ārvals..
0.00€
Kāpēc uzņēmumam nepieciešams savs blogs?Tā ir lieliska iespēja pierādīt klientiem, biznesa un sadarbības partneriem sava uzņēmuma darbinieku kompetenci, nozīmīgākās vērtības, biznesa filozofiju, kā arī plašāk iepazīstināt potenciālos klientus ar kādas preces vai pakalpojuma specifiku.Tāpat blogā var..
0.00€
Cilvēki internetā informāciju nelasa. Viņi skanē. Atvieglojiet informācijas uztveri ar vizuāli noformētām satura lapām.Mēs uzlabosim jūsu mājaslapas vizuālo izskatu un atvieglojam informācijas uztveri tajā:Vizuāli sagrupēsim informācijuIzcelsim svarīgākoIzstrādāsim grafiskos elementusPamanāma atšķir..
0.00€
Izveidosim pārliecinošu dizainu jūsu piezemēšanās lapai (landinglapai).Mūsu jums veidotās piezemēšanās lapas dizaina mērķi ir:Samazināt aizejošo apmeklētāju īpatsvaru (bounce rate)Palielināt akcijas lapas mērķi izpildošo apmeklētāju īpatsvaru (conversion rate)Cenas kalkulators1. Kas ir jāuzzīmē?Piez..
0.00€
Šoreiz par tām – funkcijām, kas spēj atvieglot ikviena Facebook mārketinga speciālista un arī parasta lietotāja dzīvi, taču kuras ir maz zināmas.1. Saglabā, lai izlasītu vēlākTu vari saglabāt interesantus ierakstus, ko vēlies izlasīt, bet konkrētajā brīdī tam nav laika ar “Save for Later”. Vari šādi..
0.00€
SEO pakalpojumi noteikti būs daudz vērtīgāki par reklāmas kampaņām internetā,  jo:1. Ievērojami uzlabosies Jūsu mājas lapas (portāla) dabiskie rādījumu rezultāti Google, Bing, Yahoo u.c. interneta meklētājos2. Jūsu mājas lapa sasniegs TOP 10 rādījumus uz primārajiem atslēgvārdiem interneta mekl..
0.00€
Lai popularizētu mājas lapu, arvien vairāk uzņēmumi izmanto sociālos portālus. Šajā rakstā par to, kā sociālie portāli var palīdzēt jūsu mājas lapas apmeklētības veicināšanā (SEO rezultātu uzlabošanai).Pēdējos gados sociālie portāli ir guvuši ļoti lielu popularitāti. Interneta lietotāji pavada daudz..
0.00€
Sociālo portālu mārketings kļūst arvien populārāks, jo Interneta lietotājs vairs neuzticas ierastajai reklāmai internetā. Lietotājs ir kļuvis gudrāks un vēlas uzzināt visu par Jūsu produktu, pirms iegādes. Rakstā tiek apskatīti ieguvumi no sociālo mēdiju mārketinga.Daži fakti:78% Interneta lietotāju..
0.00€
„Kādēļ man nepieciešama mājas lapa?” Šis jautājums ir viens no svarīgākajiem un biežāk uzdotajiem, kopš pastāv internets. Kādēļ tā nepieciešama, kādi ir ieguvumi un kā var mainīties uzņēmuma darbība, ja uzņēmumam ir izstrādāta mājas lapa?Visbiežāk dzirdētā atbilde skan: „Mūsu konkurentiem bija, tādē..
0.00€
Šajā rakstā apkopoti fakti, par to, cik liela nozīme ir krāsām, veicot ikdienas izvēles. Svarīgi atcerēties, ka mājas lapa, līdzīgi, kā jebkurš produkts veikalu plauktos, ir pakļauti vienādam patērētāju vērtējumam. Tas nozīmē, ka jāpievērš īpaša uzmanība, izvēloties uzņēmuma un līdz ar to mājas lapa..
0.00€
Baneriem ir bijusi liela loma internetā, jau kopš tā brīža, kad internetu sāka izmantot kā biznesa un reklāmas platformu. Dizaineri katru dienu domā arvien jaunus un atšķirīgus veidus, kā piesaistīt lietotāju uzmanību un aplūkotu informāciju, kuru reklamē baneris.Ziņkāres rosināšanaKas būtu pirmā li..
0.00€
Šajā rakstā tiks aplūkoti efektīva logo izstrādes pamatprincipi un iespējas, kā padarīt uzņēmuma logo viegli iegaumējamu un atpazīstamu.Uzņēmuma logo ir simbols, kura pamatfunkcija ir veicināt uzņēmuma atpazīstamību. Logo jābūt izstrādātam tā, lai tas būtu viegli atpazīstams. Logo izstrāde var būt i..
0.00€
Plakātu veidošana ir ļoti radošs process, kas ļauj komunicēt ar plašu mērķauditoriju izmantojot ierobežotu teksta apjomu un attēlu skaitu. Plakāts spēj nodot svarīgu informāciju, ļoti vienkāršotā veidā, kas ir īpaši svarīgi reklāmas jomā.Izmantojot plakātus, iespējams attēlot dažādas idejas un ziņoj..
0.00€
Februārī Google paziņoja par 40 dažādām izmaiņām, tās meklēšanas algoritmos, kas līdz šim ir lielākais vienlaicīgi veikto izmaiņu skaits. Februārī Google apstiprināja arī Panda algoritmā (algoritms, kas paredzēts, lai zemas kvalitātes mājas lapas netiktu attēlotas meklēšanas rezultātu sākumā, bet tā..
0.00€
Balstoties uz jaunākajām ziņām, Google tuvākajā laikā plāno izlaist pavisam jaunu algoritma atjauninājumu, kas ievērojami mainīs mājas lapu indeksāciju un vietu meklēšanas rezultātu sarakstā. Jaunais algoritms liks uzsvaru uz kvalitatīvu saturu un satura atbilstību mājas lapai. Līdz ar to, daudzas, ..
0.00€
Minimālisma stila mājas lapu dizaini kļūst arvien populārāki. Katru dienu, lielākie mājas lapu dizaina blogi publicē jaunus rakstus par jaunākajiem un labākajiem mājas lapu dizainiem, kas veidoti minimālisma stilā. Nav zināms vai tendence veidot dizainus minimālisma stilā paliks vai drīzumā nozudīs,..
0.00€
Kad uzņēmums sāk izmantot sociālo mediju platformas, sava uzņēmuma atpazīstamības veicināšanai, tam ir potenciāls iegūt jaunus klientus un atbalstītājus. Tomēr, sociālo mediju izmantošana ir jāplāno un uzņēmumam jāizstrādā vadlīnijas, uz kurām balstoties tiks veidot jūsu uzņēmuma tēls, sociālajā vid..
0.00€
Šogad, mājas lapu dizainu izstrādē vērojamas dažādas pārmaiņas. Elementi, kas agrāk tika uzskatīti par bezjēdzīgiem vai neestētiskiem, šodien kļuvuši par modes lietu. Pateicoties HTML5 un CSS3 un grafiskā dizaina attīstībai, mājas lapu dizainā vērojamas pārmaiņas.Plaša fontu izvēleIerobežojumi, font..
0.00€
No SEO skatu punkta, mājas lapas virsraksts ir ļoti svarīgs. Katras mājas lapas sadaļas virsraksts tiek attēlots meklēšanas rezultātos un īsumā apraksta informāciju, kas atrodama mājas lapas sadaļā. Ņemot vērā, ka virsraksts ir pirmā lieta, kas tiek aplūkota, brīdī, kad meklētāj sistēma indeksē lapu..
0.00€
Mēs izveidosim Jūsu mājas lapu,web lapu,interneta veikalu,blogu,kā arī interneta portālu atbilstoši Jūsu vēlmēm un prasībām.Jūsu mājas lapa,internetveikals,blogs vai interneta portāls iegūs oriģinālu un kvalitatīvu stilu un dizainu,kas mudinās Jūsu apmeklētājus atgriezties jo mēs tam būsim piešķiruš..
0.00€
Esiet sveicināti WEB dizaina studijā -   Yam.lv mājas lapā!Mūsu piedāvātie pakalpojumi ir:WEB-saitu veidošanaWEB lapu dizaina izstrāde ar Flash animācijuWEB-saitu izvietošanaWeb hostingsWeb lapu optimizācija meklēšanas sistēmāmReģistrācija Latvijas katalogosWEB lapu vienkāršas un ērtas nav..
0.00€
Mājas lapu izstrāde JoomlaCMS Joomla izstrādeCMS Joomla uzstādīšana un lokalizācijaCMS Joomla dizaina izstrādeCMS Joomla paplašinājumu izstrādeCMS Joomla hostingsApmācība darbam ar CMS JoomlaMājas lapu izstrāde WordpressWordPress izstrādeWordPress uzstādīšana un lokalizācijaWordPress dizaina izstrād..
0.00€
Vai jūs zinājāt, ka vairāk nekā 85% interneta lietotāju izmanto meklēšanas sistēmas Google, Yandex un citas, lai atrastu tīmekļa vietni, kas ir līdzīga jūsējai! Miljoniem cilvēku katru dienu izmanto meklētājus vēlamā produkta, pakalpojuma vai informācijas atrašanai, lai pēc tam veiktu pasūtījumu! Ir..
0.00€
Mūsdienīga tīmekļa vietne ir tehniski komplicēts risinājums, kam ir nepieciešams pienācīgs tehniskais atbalsts, atjauninājumi, kā arī kvalificēta apkalpošana.Visām mūsu radītajām tīmekļa vietnēm mēs sniedzam sešu mēnešu garantiju, kuras darbības laikā tiek veikti iespējamie papildinājumi (sākotnējo ..
0.00€
Efektīvas un pelnošas biznesa tīmekļa vietnes izstrādājam mēs!Kā liecina vairuma mūsu klientu praktiskā pieredze, jaunas efektīvas tīmekļa vietnes palaišanas process ir saistīts ar lielu skaitu izmaiņu. Turklāt ne tikai pašam uzņēmumam, kas, pateicoties šim svarīgajam pasākumam, kļūst aizvien atpazī..
0.00€
Pārvētīsim jūsu interneta veikalu sekmīgā un plaukstošā biznesā! Jūsu interneta veikals nenes jums gaidīto peļņu laikā, kad jūsu konkurenti nerod mieru un nevar atkauties no nemitīgā klientu pieplūduma? Ir vērts padomāt par to, ka varbūt jūsu tīmekļa vietnei ir kādi būtiski trūkumi un nepilnības, pa..
0.00€
Kas ir rentabilitāte?Rentabilitāte ir uzņēmuma investīciju ienesīguma rādītājs. Tas parāda cik lielus ienākumus sniedz katrs ieguldītais finanšu līdzeklis. Tā var būt nauda, kustamais vai nekustamais īpašums, ieguldītais laiks utt.Angliski rentabilitāte ir apskatīta ar terminu ROI – Return On Invest..
0.00€
Gandrīz visas mājas lapas iespējams atrast interneta meklētājā www.google.com, galvenais jautājums – vai Jūsu mājas lapu tur ir iespējams atrast? Un, ja jā, tad uz kādiem atslēgvārdiem?  Cik liels ir Jūsu mājas lapas apmeklējums no Google meklētāja?Optimizācija nozīmē, ka Jūsu mājas lapa tiek u..
0.00€
Daudz runāts par iespējām pelnīt ar mājas lapu vai blogu, bet kā tad īsti tas notiek?  Kā liecina virsraksts, runa būs par bezmaksas pelnīšanas veidu – proti, caur satura publicēšanu un meklēšanas sistēmu (Google, Yahoo, MSN) trafika piesaisti.Modeļa princips sekojošs: jāveido saturs un jā..
0.00€
Konkurentu analīzePirms uzsākt izstrādi, mēs rūpīgi izpētam klientu - kādi ir konkurenti, ko un kam pārdod, kāda mērķauditorija ir mājas lapai.Tāpēc mūsu klientu mājas lapas ir veiksmīgas biznesā un tādā veidā tie atrada savus klientus!Kvalificēta komandaAugsti kvalificēti un pieredzējuši dizaineri ..
0.00€
Visiem skaidrs, ka atslēgvārdu izpēte ir svarīgs process jebkura interneta projekta izveidē. Veidojot PPC kampaņu, izpēte ir vēl svarīgāka, jo tas ir tas, kas balstīs visu tavu PPC kampaņu.Atslēgvārdi Google Ads kampaņāJebkuram projektam atslēgvārdiem jau mājas lapas izstrādes stadijā vajadzētu būt ..
0.00€
Daudzi Latvijas uzņēmumi iegulda līdzekļus SEO pakalpojumos ar mērķi uzlabot pozīcijas un piesaistīt apmeklētāju mājas lapai uz kādu konkrētu atslēgvādu. Bet ne vienmēr viss ir skaisti kā sākumā liekas, un bieži SEO tiek pieļautas kļūdas, jo uzmanība tiek pievērsta tikai dažiem, meklētākajiem atslēg..
0.00€
Mobilais mārketingsJau iepriekš rakstīju par jaunākajām tendencēm tuvāko gadu laikā, kur ļoti liela nozīme būs mobilajam mārketingam un m-komercijai. Šo tendenču attīstību jau šodien veicina attiecīgu tehnoloģiju izstrāde un lietotāju pieradināšana pie mobilās vides. Bet, kas tad īsti ir mobilais mā..
0.00€
Padomi Jūsu mājaslapas SEO pozīciju uzlabošanaiKas nosaka, ka viena lapa meklēšanas rezultātu sarakstos indeksējas labāk nekā citas? Šis ir aktuāls jautājums, kuru uzdod uzņēmumu vadītāji pēc tam, kad ar savu biznesa ideju ir startējuši interneta vidē. Uz šo jautājumu nav vienkāršas atbildes, taču, ..
0.00€
Mājas lapas koncepts ir viena no vissvarīgākajām sastāvdaļām veiksmīgas mājaslapas izveidē. Ja mājaslapa ir pabeigta, bet to nākas pārtaisīt atkal un atkal tikai tā iemesla dēļ, ka tā neatbilst mērķauditorijas prasībām vai uzņēmuma izvirzītajam mērķim, visdrīzāk pie vainas būs mājaslapas izstrādes k..
0.00€
Izveidosim dizainu web elementiem, kas Jums palīdzēs komunikācijā ar klientiem un partneriem.Dizains Jūsu ārējai un iekšējai komunikācijai:Sociālo tīklu profila fons (background design)Prezentācijas materiālu dizains (prezentācijas, logo, piedāvājumi, ielūgumi u.c.)Apsveikuma kartītes (Ziemassvētkos..
0.00€
VAIRĀK APMEKLĒTĀJU = VAIRĀK NAUDAS!Jūsu mājas lapas panākumi netiks mērīti pēc tā, cik tā labi izskatās vaicik ātri tā ielādējās. Bet tas tiek mērīts pēc apmeklētāju / klientu skaita un ienākumu summas ko Jūs iegūstat. Kad kāds apmeklētājs ieraksta atslēgvārdu kādā no meklētājiem, tad viņa uzmanību ..
0.00€
Mūsu uzņēmumā darbojas pieredzējuša komanda, kuras specializācija ir interneta mārketings, mājas lapu izstrāde, sistēmu uzturēšana un atjaunošana. Mūsu priekšrocības - ar katru klientu strādājam individuāli un vienmēr atrodam piemērotākos risinājumus klientu vēlmju realizācijai. Esam soli priekšā ko..
0.00€
Vai Jums ir vajadzīgs interneta risinājums, kas prasa īpašu uzmanību un individuālu pieeju?Mēs esam gatavi piedāvāt Jums individuālā risinājuma izstrādi. Tāda risinājuma izstrāde prasa iepriekšējo detalizētu mājas lapā notiekošās darbības algoritmu izstrādāšanu un aprakstīšanu. Projekts var būt gan ..
0.00€
Mēs piedavājam kompleksu rīsinājumu kurš derēs jebkuram uzņēmumam! Izveidosim Jūsu personīgo -" Informatīva mājas lapu " 2 dienu laikā!Kļūstot par mūsu klientu Jūs saņemat:saturu parvaldības sistēma  Mājas lapu, kura atbilst visām Jūsu prasībāmMājas lapas satura vadības sistēmu (CMS)HostinguMāj..
0.00€
IzšķirtspējaSākot darbu, jāpieņem lēmums par pamata izšķirtspēju, kādai tiek zīmēts dizains. Šobrīd mobilo mājaslapu dizainu pieņemts zīmēt izšķirtspējai no 240x320 px.Ērta lietošanaMobilajiem telefoniem visas darbības notiek ar kursorsviru, tādēļ zīmējot mobilo dizainu, tas jāņem vērā. Saitēm un po..
0.00€
KoncepcijaIzdomājam un saskaņojam dizaina koncepciju. Ja jums jau ir gatava koncepcija, varam uzreiz sākt ar sākumlapas dizaina izveidi.Sākumlapas dizainsUzzīmējam un saskaņojam ar jums sākumlapas dizainu, kas nosaka mājaslapas stilu. Ja sākumlapas dizains jau ir gatavs, šo soli varam izlaist.Iekšla..
0.00€
Web lapu dizains, tāpat kā programmēšana un citas IT nozares, mūsdienu tehnoloģisko risinājumu straujajā attīstības laikmetā gūst aizvien jaunākus risinājumus dažādu tehnisko un dizainisko problēmu risināšanā.Šī brīža kodēšanas iespējas ļauj veidot daudz sarežģītākus web lapu dizainus, kuri spēj not..
0.00€
Interneta veikalu izstrāde – tas ir komplicēts un ļoti atbildīgs darbs, jo tieši no interneta veikala izstrādes pareizīguma būs atkarīgs cik ātri jaunais interneta veikals spēs ierindoties pirmajās vietās Google, cik ātri tas ielādēsies un cik ērti tas būs lietojams.Ja uzņēmuma pamat-nodarbošanās va..
0.00€
Mājas lapu izstrādeYAM.LV ir dibināts 2010. gadā un šo gadu laikā uzkrājusi neatsveramu pieredzi interneta projektu plānošanā, realizēšanā un attīstīšanā. Mēs uzsākām mūsu darbību ar dažāda veida mājas lapu izstrādi, bet šo gadu laikā esam paplašinājuši pakalpojumu klāstu. Esam izstrādājuši internet..
0.00€
Web aplikāciju izstrāde Ātri, Kvalitatīvi, plānotajā laikā un budžetāTev ir lieliska Ideja un Tu meklē pieredzējušu web izstrādes kompāniju, kas palīdzētu Tev izstrādāt unikālu, modernu, funkcionālu un kvalitatīvu WEB aplikāciju vai projektu ātri, pie tam plānotajā laikā un budžetā?Ir sastopami daud..
0.00€
Kā mēs strādājam?Jusu mājas lapa vai aplikācija izskatīsies eleganta, tīra un viegli lietojama – tomēr, lai to sasniegtu izstrādes process ir diezgan sarežģīts. Nopulētais gala produkts ir kulminācija vairākiem posmiem, kas prasa precizitāti izpildē un uzmanību detaļām. Projekti prasa ne tikai ..
0.00€
Mēs darbojamies kā jūsu partneri, kas kopā ar jums izstrādās unikālas mājaslapas, web un mobilās aplikācijas.  Tehniski un vizuāli mēs īstenosim jūsu projektu tā, lai tas izskatītos pievilcīgs, darbotos nevainojami un sasniegtu mērķus.Web dizainsKāds ir noslēpums, lai atstātu paliekošu iespadu ..
0.00€
KONCEPTS / IDEJAJebkurš projekts sākās no idejas. Ja Jums ir ideja mājas lapas izveidei, programmatūras vai dizaina izstrādei vai jebkuram citam IT projektam, laipni lūgti, mēs esam gatavi Jums palīdzēt. Palīdzēsim realizēt jūsu projektu, izmantojot mūsu profesionālās zināšanas.WEB DIZAINSJums ir 3-..
0.00€
Mājas lapu izveideIzstrādājam profesionālās mājas lapas jebkuras sarežģītības pakāpē, personīgās mājas lapas priekš fiziskām personām, korporatīvās mājas lapas priekš uzņēmumiem, interneta portālus , Internet veikalus. Dizains, Mājas lapas dizainsJebkuru dizainu mēs cenšamies izveidot kreatīvi,..
0.00€
Yam.lv - domēnu, e-pasta un www lapas uzturēšana LV, COM, NET, INFO, ORG, BIZ, WS u.cYam.lv - piedāvā Jums lielisku iespēju novērtēt kvalitatīvi un profesionāli sniegtos hostinga pakalpojumus!Pēc Jūsu izvēlētā domēna reģistrācijas mēs piedāvājam veikt kvalitatīvus www lapas un e-pasta uzturēšanas (h..
0.00€
Web-lapas ir ļoti efektīvs uzņēmuma reklāmas veids, kas jau kļuvis par ikdienas nepieciešamību. Tā atspoguļo Jūsu biznesa vēsturi, attīstību, mērķus, reklamē Jūsu produktus vai pakalpojumus, iepazīstinot ar tiem tuvāk un maksimāli detalizēti, sniedz plašu uzņēmuma darbības raksturojumu un mūsdienīgā..
0.00€
Mājas lapas izstrāde imidža un pārdošanas apjomu palielināšanai.Kompānija „YAM” veiks web lapas izstrādi, kas kalpos par jūsu kompānijas efektīvu biznesa vadības instrumentu!Mājas lapas izstrādi veicam, ņemot vērā SEO optimizāciju. Mēs izstrādāsim speciāli jums paredzētu individuālu mājas lapas diza..
0.00€
Interneta veikalu izstrādē ietilpst:Lapas dizaina izstrāde izmantojot Jūsu uzņēmuma logotipu, krāsas utt.Interneta veikals pārdos Jūsu piedāvātās preces/pakalpojumus pircējiem, kuri nāks no interneta meklētāju sistēmām (Google u.c.).Sistēmu ir iespējams savienot ar grāmatvedības programmu Horizon, t..
0.00€
Lai efektīvi vadītu un virzītu biznesu, mūsdienās ir jāveic virkne uzdevumu, no kuriem viens noteikti ir web lapas izstrāde, jo uzņēmumam, kuram nav savas web lapas, piesaistīt jaunus klientus un noturēt vecos ir daudz sarežģītāk.Lai izveidotu web lapu, kas kalpotu par tiešām ietekmīgu biznesa instr..
0.00€
Pirmais, ko redz mājas lapas apmeklētājs, ir tās koptēls, un tikai pēc tam klients izlemj – turpināt šīs lapas aplūkošanu vai pāriet uz citu, iespējams, konkurējošās firmas, interneta vietni. Tieši tāpēc web lapas dizainam ir jāievērš ļoti liela vērība jau pašā mājas lapas izstrādes sākumā. Būtiski ..
0.00€
Ja ilgu laiku kopš interneta popularitātes sākumiem informācijas aprite notika tikai vienā virzienā, respektīvi, internetā publicētais -> lasītājs, tad mūsdienu biznesa vide un cilvēku prasības kopumā nosaka vajadzību pēc interneta kā viedokļu un informācijas apmaiņas platformas. Un tieši to nodr..
0.00€
Mūsdienās, kad par interneta iespaidu sociālās domas veidošanā, jaunu klientu piesaistē un komunikācijā starp indivīdiem un dažādām cilvēku grupām, vairs nav jārunā, savas interneta mājas lapas vēlas veidot ne tikai dažādu nozaru un lielumu uzņēmumi, bet arī privātpersonas. Mājas lapu veidošanas mēr..
0.00€
Sadarbībā ar profesionālie tulkiem veicam mājas lapas tekstu un jebkādu citu tekstu tulkošanu dažādās valodās. Piedāvājam arī tekstu lokalizēšanu, atkarībā no Jūsu darbības specifikas un biznesa vajadzībām.Mūsu tulki ne tikai pārcels tekstu no vienas valodas otrā, bet arī liks šim jaunajam tekstam u..
0.00€
Sadarbībā ar žurnālistiem un literārajiem redaktoriem, kas specializējušies mājas lapas tekstu sagatavošanā, piedāvājam pilnu servisu tekstu sastādīšanā. Mūsu pieredzējušie speciālisti, kas sekmīgi realizējuši jau vairākas reklāmas kampaņas, jaunu produktu virzīšanu tirgū un mājas lapu veidošanu, sa..
0.00€
Uzņēmums, kura mājas lapu neatrod Google meklētājs, – uzņēmums, kura būtībā nemaz nav. Pētījumi liecina, ka potenciālie klienti par pakalpojumu sniedzējiem vai preču izplatītājiem informāciju meklē interneta resursos. Populārākais meklētājs ir Google, lai gan pasaulē pazīstami ir arī citi. Vienalga,..
0.00€
Tā kā mūsu bizness nepārtraukti aug un attīstās, piedāvājam sadarbības iespējas gan individuālajiem pakalpojumu sniedzējiem, gan uzņēmumiem. Ja nodarbojaties ar mājas lapu izstrādi, tekstu sagatavošanu un/vai tulkošanu, reklāmas veidošanu, sadarbosimies! Mēs Jūsu klientiem piedāvāsim savus pakalpoju..
0.00€
1. Mājas lapas satursUzsākot veidot mājas lapu, jānodefinē, kas būs potenciālie mājas lapas apmeklētāji un kādu informāciju tie vēlēsies uzzināt. Svarīgi ir atcerēties, ka klients iespējams nevēlēsies lasīt garus aprakstus par Jūsu piedāvātajām precēm vai pakalpojumiem, taču ir jābūt iespējai uzzinā..
0.00€
Vēlaties, lai klients atrod Jūs, nevis konkurējošo uzņēmumu? Vēlaties, lai pārdošanas apjomi aug? Pārdošanas stimulēšana ir tieši tas, kas Jums nepieciešams! Cilvēki mūsdienās izmanto internetu, lai uzzinātu par konkrētu viņiem nepieciešamo preču ražotāju, izplatītāju. Tāpēc ir svarīgi panākt, lai v..
0.00€
Mūsu veidotās mājas lapas – mūsdienīgi palīgi biznesa ideju realizēšanāMājas lapas izveide ir radošs process, kura sekmīgai norisei nepieciešamas specifiskas zināšanas. Mūsu speciālisti ir izstrādājuši atšķirīgus risinājumus dažādu klientu vajadzībām, tāpēc viņu pieredze ir nenovērtējama ikviena jau..
0.00€
Ar to vien, ka uzņēmumam tiek izveidota mājas lapa, var būt par maz, lai sasniegtu klientu skaita pieaugumu. Ļoti svarīgi ir parūpēties, lai par šo web lapu uzzina arī uzņēmuma potenciālie klienti. Visērtāk to ir izdarīt, panākot, ka mājas lapu uzrāda meklēšanas rezultātu pirmajā lapaspusē. Vislabāk..
0.00€
Mūsdienās gandrīz ikviens sevi cienošs uzņēmums, kas veido mājas lapas, piedāvā saviem klientiem arī mājas lapu optimizāciju. Lai gan mājas lapu izstrādātāju vidū vairs nav jautājumu par to, ko tas nozīmē, daudzi interneta lietotāji nezina, kādu pasākumu kopumu tā sevī ietver. Centīsimies ieviest ka..
0.00€
Teksta sastādīšana nekad nav viegls process, taču mājas lapas teksts no parasta teksta atšķiras ar to, ka tajā jāievēro gan laba reklāmraksta pamatprincipi, jo Jūs taču vēlaties, lai klients pērk Jūsu preci vai izmanto pakalpojumu, gan interneta meklētāju nosacījumi, lai teksts atbilstu veiksmīga SE..
0.00€
Ja vēl gadsimtu mijā pietika ar to, ka uzņēmums izveidoja savu mājas lapu, lai varētu garantēt, ka tā tiks apmeklēta un palīdzēs piesaistīt jaunus klientus, tad tagad situācija ir krasi atšķirīga. Mūsdienās gandrīz ikvienam uzņēmumam ir sava mājas lapa, tāpēc cīņa par mājas lapas apmeklētājiem un ja..
0.00€
Viens no būtiskiem mājas lapas izstrādes posmiem ir tekstu sagatavošana. Tekstiem, kas paredzēti ievietošanai mājas lapā, piemīt sava specifika, tādēļ nav ieteicams to izstrādi uzticēt uzņēmuma darbiniekiem, lai gan viņi pārzina uzņēmuma specifiku un spēj atlasīt būtiskāko informāciju par to. Arī iz..
0.00€
Ikviena uzņēmuma vadībai kādā no uzņēmuma attīstības etapiem aktuāls šķiet jautājums par mājas lapas izveides nepieciešamību. Vieni to aktualizē līdz ar uzņēmuma rašanos, citi – kad uzņēmumam jau ir izveidojies pirmais pastāvīgo klientu loks vai vēl vēlāk. Nav vienas pareizās atbildes par to, kad uz..
0.00€
Vēl pirms tam, kad aktuāls kļūst mājas lapas dizains, tekstu sastādīšana, mājas lapas virzīšana un optimizācija, ir jāizlemj kāda ļoti būtiska lieta, kas iespaidos mājas lapu visu tās pastāvēšanas laiku, – vadības sistēma.Ir iespējams izvēlēties starp diviem risinājumiem:CMS sistēmas vadība no Magen..
0.00€
Kad uzņēmums ir pieņēmis lēmumu izveidot mājas lapu, atliek atrast labāko veidu, kā šo ieceri realizēt. Ja uzņēmuma darbinieku lokā ir pieredzējis datorspeciālists, kas prot veidot mājas lapas, iespējams ērtākais veids, kā tikt pie savas web lapas, ir uzticēt šo darbu pašu cilvēkam. Tomēr šeit pastā..
0.00€
Piedāvājam mājas lapu izvietošanu uz vietējiem un ārzemju serveriem, lai nodrošinātu Jūsu mājas lapas veiksmīgu darbību un zemas uzturēšanas izmaksas. Tā kā meklēšanas roboti, šķirojot mājas lapas pēc reģionālā principa, uzmanību pievērš tieši serverim, uz kura novietota mājas lapa, piedāvājam ļoti ..
0.00€
Uzņēmuma zīmols – Jūsu atpazīstamības garants. Tas palīdz pircējam pamanīt Jūsu un Jūsu piedāvātās preces vai pakalpojumus starp konkurējošo firmu piedāvājumiem, veido uzņēmuma tēlu, simboliski pauž tā misiju.Ja Jums vēl nav sava zīmola vai vēlaties mainīt uzņēmuma vizuālo simboliku, mūsu kvalificēt..
0.00€
Visbiežāk par labu mājas lapas izveidei uzņēmuma vadība lemj tāpēc, ka tā ir lieliska iespēja piesaistīt jaunus klientus un nodrošināt informācijas apmaiņu ar jau esošajiem. Korporatīvās mājas lapas dizains, funkcijas un informācijas specifika ir atkarīga no klienta vajadzībām un uzņēmuma specifikas..
0.00€
Multikoptera izmantošanas iespējasLai gan lielākā daļa Kopteru izmanto kā lidmodeli, lai gūtu prieku no tā vadīšanas, to var izmantot arī citiem, vairāk noderīgiem mērķiem.1. Filmēšana un fotografēšana no gaisa.Kopteru vai izmantot kā lētu un drošu veidu, lai filmētu un fotografētu no augšas. Tādējā..
0.00€
Konteksta reklāma ir veiksmīgs mārketinga risinājums, kas savas specifikas dēļ ir pieejams gan lieliem, gan maziem uzņēmumiem. Atšķirībā no ierastām mārketinga aktivitātēm, izvēloties konteksta reklāmu, Jūs maksājat tikai par to klientu, kurš apzināti iegājis Jūsu mājas lapā (samaksa par klikšķi uz ..
0.00€
Ja vēlaties piesaistīt klientu uzmanību jaunam produktam vai speciālajam piedāvājumam, iesakām izvēlēties baneru reklāmas, jo tās, lai gan ne vienmēr tiek aplūkotas pilnībā, iesēžas cilvēku atmiņās un agri vai vēlu rada interesi uzzināt visu tajā ietverto informāciju.Baneru reklāma sevī paredz ļoti ..
0.00€
Sociālais mārketings ir viens no mārketinga veidiem, ko uzņēmumi var izmantot, lai veicinātu sava zīmola atpazīstamību, klientu piesaisti un lojalitātes veidošanos. Tas ir vēl viens veids, kā veicināt Jūsu uzņēmuma klātbūtnes efektu internetā, kur mūsdienās cilvēki iegūst visu sev nepieciešamo infor..
0.00€
Parādīt 1 līdz 138 no 138 (lapuses: 1)