Blogs

Sociālais mārketings (SMO)

Sociālais mārketings ir viens no mārketinga veidiem, ko uzņēmumi var izmantot, lai veicinātu sava zīmola atpazīstamību, klientu piesaisti un lojalitātes veidošanos. Tas ir vēl viens veids, kā veicināt Jūsu uzņēmuma klātbūtnes efektu internetā, kur mūsdienās cilvēki iegūst visu sev nepieciešamo informāciju.

Lasīt tālāk

Baneru reklāma

Ja vēlaties piesaistīt klientu uzmanību jaunam produktam vai speciālajam piedāvājumam, iesakām izvēlēties baneru reklāmas, jo tās, lai gan ne vienmēr tiek aplūkotas pilnībā, iesēžas cilvēku atmiņās un agri vai vēlu rada interesi uzzināt visu tajā ietverto informāciju.

Lasīt tālāk

Konteksta reklāma

Konteksta reklāma ir veiksmīgs mārketinga risinājums, kas savas specifikas dēļ ir pieejams gan lieliem, gan maziem uzņēmumiem. Atšķirībā no ierastām mārketinga aktivitātēm, izvēloties konteksta reklāmu, Jūs maksājat tikai par to klientu, kurš apzināti iegājis Jūsu mājas lapā (samaksa par klikšķi uz reklāmas).

Lasīt tālāk

Filmēšana un fotografēšana no gaisa

Multikoptera izmantošanas iespējas Lai gan lielākā daļa Kopteru izmanto kā lidmodeli, lai gūtu prieku no tā vadīšanas, to var izmantot arī citiem, vairāk noderīgiem mērķiem.

Lasīt tālāk

Mājas lapas izveide nenodrošina pastāvīgo klientu loku

Visbiežāk par labu mājas lapas izveidei uzņēmuma vadība lemj tāpēc, ka tā ir lieliska iespēja piesaistīt jaunus klientus un nodrošināt informācijas apmaiņu ar jau esošajiem. Korporatīvās mājas lapas dizains, funkcijas un informācijas specifika ir atkarīga no klienta vajadzībām un uzņēmuma specifikas.

Lasīt tālāk

YAM.LV © 2009-2019