Menu
Your Cart

Mājas lapas izveide Opencart

Mājas lapas izveide Opencart
Mājas lapas izveide Opencart
  0.00€
  Grozā

  Saņemt bezmaksas konsultāciju.

  Katram sevi cienošam uzņēmumam vai personai ir nepieciešama sava "seja" internetā. Šī "seja" var būt emuāra (bloga), mājaslapas, internetveikala vai cita veida un risinājuma. Izmantojot internetu, jums ir iespēja pastāstīt citiem, ar ko nodarbojaties, ievietot internetā savu produktu vai pakalpojumu attēlus, aprakstus un cenas. Katrā ziņā internets ir ātrākais un vienkāršākais veids, kā informēt savus esošos un potenciālos klientus.

  Mājas lapas izveide var būt gan ļoti sarežģīta, gan ļoti vienkārša. Pirms katras mājas lapas izveides Jums jāvar atbildēt uz sekojošiem jautājumiem: kāda ir mērķauditorija un ko ar mājas lapas izveidi vēlaties panākt? Pēc atbildēm uz šiem jautājumiem iespējams pateikt optimālāko mājas lapas izveides scenāriju – gan kādu dizainu veidot, gan kādas tehnoloģijas izmantot. Tādejādi iespējams sasniegt vēlamo mērķi par saprātīgām izmaksām.

  Piedāvājam sekojošus pakalpojumus:

  • Opencart koncepcijas izstrāde;
  • Opencart dizaina izstrāde;
  • Opencart dizaina uzstādīšana uz satura vadības sistēmas;
  • Opencart papildu moduļu izstrāde;
  • Opencart pēcizstrādes apkalpošana (funkcionalitātes papildināšana, dizaina uzlabošana, informācijas papildināšana, u.c.).

  Opencart  interneta veikalu izstrāde, interneta veikalu izveide, mājas lapas izstrāde, mājas lapu izstrāde, web dizains, mājas lap