MĀJAS LAPU UZTURĒŠANA no 50€/mēnesī

Studija YAM nodrošina saviem klientiem mājas lapu apkalpošanas servisu, kas ietver:

✓ Mājas lapu darbības monitoringu,
✓ Nepieciešamos servera resursus un rezerves kopijas,
✓ Mājas lapu programmatūras un datubāžu atjaunošanu,
✓ Konsultācijas par mājas lapu lietošanu,
✓ Mājas lapu kodā radušos kļūdu un nepilnību novēršanu.

YAM nodrošina klientus ar augsta līmeņa servisu, tāpēc servisam ir noteikta cena, kas atbilst ieguldītajam darbam un izlietotajiem resursiem.

Katru gadu mājas lapām un to funkcionālajiem moduļiem (spraudņiem) ir iznāk neskaitāmi atjauninājumi. Vecot mājas lapas atjauninājumu instalēšanas ir jāveic arī tās darbības pārbaude. Bieži līdz ar atjauninājumiem ir jānovērš arī kļūdas, kas rodas versiju nesaderību rezultātā. Jāatzīmē, ka atjauninājumus nevar neinstalēt, jo tajos tiek novērstas kritiskas programmas kļūdas, kas var būt iemesls mājas lapu uzlaušanai un sliktai darbībai.

Mājas lapas izstrādes procesā lielu uzmanību veltam klienta darbības specifikas iepazīšanā, lai varētu izstrādāt mājas lapu, kas atbilst klienta vēlmēm un vajadzībām, un piedāvāt tos risinājumus, kas sniegs vislielāko atdevi no mājas lapas izveidē ieguldītajiem resursiem.

Apzinoties to, ka uzņēmumi nepārtraukti attīstās, piedāvājam veidot mājas lapas ar satura vadības sistēmu (CMS jeb Content Management System), kas nodrošinās iespēju pārveidot mājas lapu, dzēšot var veidojot sadaļas, papildinot tās ar jauniem vai uzlabotiem tekstiem, pievienojot jaunus attēlus, tabulas vai jebkādu citu informāciju. Un to visu Jūs varēsiet darīt paši, nepiesaistot papildu pakalpojumu sniedzēju, tādējādi ievērojami samazinot izmaksas.

Image

YAM.LV © 2009-2019