Menu
Your Cart

Kā izveidot savu pārtikas vai alkohola interneta veikalu?

Kā izveidot savu pārtikas vai alkohola interneta veikalu?
Kā izveidot savu pārtikas vai alkohola interneta veikalu?
  0.00€
  Grozā

  Saņemt bezmaksas konsultāciju.

  Mēs strādājam tā, lai mūsu izstrādātā interneta veikala mājas lapa sniegtu atbalstu Jūsu biznesam. Uzskatām ka labi izstrādātai mājas lapai ir jādod jūtams ieguvums. Interneta laikmetā mājas lapas var piesaistīt jaunus klientus, fanus vai partnerus. Kā arī atvieglot ikdienas darbu, samazināt izdevumus un palielināt apgrozījumu.

  Piedāvājam izveidot jekbura tipa Interneta veikalus:

  • Alkohola interneta veikals
  • Vīna interneta veikals
  • Pārtikas interneta veikals
  • Siera interneta veikals
  • Augļu un dārzeņu interneta veikals
  • Gaļas, zivju un kulinārijas interneta veikals
  • Piena produktu interneta veikals
  • Maizes un konditorejas interneta veikals
  • Saldēto ēdienu interneta veikals
  • Saldumu un uzkodu interneta veikals
  • Dzērienu interneta veikals
  • Alkoholisko dzērienu interneta veikals
  • Zīdaiņu un bērnu interneta veikals
  • Skaistumkopšanas un higiēnas interneta veikals
  • Sadzīves ķīmijas interneta veikals
  • Mājdzīvnieku interneta veikals
  • Mājai dārzam un atpūtai interneta veikals

  Mājas lapas mūsdienās vairs nav tikai statiski teksti un skaistas bildītes. Mājas lapai ir jābūt dinamiskai un dzīvai, tai jāataino aktuāla informācija un jāsniedz tās apmeklētājiem tas, pēc kā tie ir ieradušies. Tāpēc mūsu mājas lapām ir ērta satura vadības sistēma, kas ļauj papildināt mājas lapu ar aktuālu informāciju, attēliem un video. Kā arī nodrošina komunikāciju ar lapas apmeklētājiem.

  Ko interneta veikala mājas lapa var paveikt?

  Mājas lapa ir mūsdienīgs reklāmas instruments, kā arī darba rīks, ko var lietot gan lapas apmeklētāji, gan tās īpašnieki.

  Pāris idejas lietām ko varat panākt ar mājas lapu:

  • Piesaistīt jaunus klientus, kas tikai vēl meklē jūsu preces vai pakalpojumus
  • Sniegt atbildes uz klientu biežāk uzdotajiem jautājumiem, lai Jūsu klienti netraucē jūs ar vieniem un tiem pašiem jautājumiem
  • Reģistrēt pastāvīgos klientus, nosūtīt tiem īpašus piedāvājumus vai pat ļaut sekot līdzi uzkrātajiem bonusa punktiem

  Ar ko sākt?

  Lai veiksmīgi izveidotu savu interneta veikala mājas lapu, mums ir nepieciešams zināt pēc iespējas vairāk par mājas lapu, tās potenciālajiem apmeklētājiem un mērķiem. Labprāt Jūs uzklausīsim tiekoties mūsu vai jūsu birojā vai arī saņemot no Jums e-pastu.

  Ņemot talkā mūsu pieredzi varēsim arī sniegt Jums padomus, kā veiksmīgāk pozicionēt Jūs, interneta vidē. Kādus atslēgas vārdus izmantot, jūsu mājas lapas atrašanai Google, Yahoo un Bing meklētājos.

  Lai sasniegtu labākus rezultātus iesakām apdomāt atbildes uz šādiem jautājumiem:

  • Kas ir potenciālie mājas lapas apmeklētāji? Ko viņi gribēs atrast Jūsu mājas lapā?
  • Ko vēlaties panākt ar mājas lapu? Kādus rezultātus sagaidiet pēc mājas lapas palaišanas?
  • Kā jūsu potenciālie klienti meklēs jūsu mājas lapu? Kādus vārdus viņi lietotu lai atrastu Jūsu pakalpojumus?

  Dizains

  Mājas lapas dizains ir tas kas atšķirs Jūsu mājas lapu no citām. Tam jābūt pietiekami unikālam un reizē apmeklētājiem pazīstamam, lai mājas lapa izceltos citu vidū, bet neapmulsinātu tās apmeklētājus.

  Interneta veikala mājas lapas dizains top ciešā sadarbībā ar mūsu grafisko dizaineri, mūsu programmētājiem un pasūtītāju, lai nonāktu pie labākā risinājuma.

  Mēs nerekomendējam mājas lapā izmantot daudz Flash animācijas, kas bieži apgrūtina lapas navigāciju un slikti ietekmē meklēšanas rezultātus interneta meklētājos, kā Google.

  Interneta veikala SEO un meklētāji

  Lai gan ir izplatīts priekšstats, ka ar pāris viltīgiem paņēmieniem var panākt mājas lapai augstu pozīciju interneta meklētājos, praksē šādi paņēmieni nedod ilglaicīgu rezultātu. Lai panāktu ilglaicīgu rezultātu nepieciešams pastāvīgs darbs ar lapas saturu, partneriem un sociālajiem tīkliem.

  SEO iespējams ir efektīvākais veids kā iegūt vairāk apmeklētājus un jaunus klientus, neradot papildus reklāmas izdevumus.

  Mēs izstrādājam mājas lapas tā, lai tās būtu viegli pieejamas meklētājiem un sasaistītas ar sociālajiem tīkliem, kā arī sniedzam atbalstu un rekomendācijas mājas lapas reklamēšanai.

  Kas nepieciešams Interneta veikala mājas lapai?

  Lai mājas lapa vienmēr būtu pieejama internetā, mājas lapai ir nepieciešams serveris uz kura to novietot. Mūsdienās ir daudz uzņēmumu kas piedāvā serveru nomas pakalpojumus. Nomāt serveri parasti ir izdevīgāk nekā pirkt savu, jo serverim ir nepieciešama regulāra apkope un uzmanīšana.

  Parasti pieejami ir šādi serveri:

  Dalītais serveris

  Serveris tiek vienlaicīgi izmantots vairākām mājas lapām, nedalot slodzi starp tām Lētākais risinājums, bet der tikai mājas lapām kurām nebūs liels apmeklējums.

  Virtuālais privātais serveris

  Servera resursi tiek sadalīti vienādās daļās, katrai mājas lapai iedalot savu garantēto daļu Optimālais risinājums, der gan mazām gan vidēji apmeklētām mājas lapām, līdz pat tūkstošiem apmeklētāju dienā

  Izdalītais serveris.

  Mājas lapai tiek atvēlēts vesels serveris Risinājums ļoti prasīgām lapām, kam nepieciešami papildus resursi, ievērojami dārgāks risinājums.

  Mākoņu serveri

  Mājas lapu darbina vairāki serveri, ļaujot palielināt pieejamo jaudu sastrēguma stundās Risinājums piemērots lapām ar mainīgu noslodzi, tiek reklamēts kā drošāks risinājums, jo dati neatrodas vienā vietā, bet ir izkaisīti pa vairākiem serveriem.

  Mājas lapas cenas

  Mājas lapas cenu nosaka vēlamā dizaina specifika, nepieciešamās funkcijas un satura daudzums, ko sākotnēji jāievieto mājas lapā. Ja vēlaties uzzināt aptuvenas izmaksas mājas lapai, lūdzu sazināties ar mums.