Menu
Your Cart

Cik maksā mājaslapas dizains?

Cik maksā mājaslapas dizains?
Cik maksā mājaslapas dizains?
  0.00€
  Grozā

  Saņemt bezmaksas konsultāciju.

  Dažādiem speciālistiem ir dažādas likmes. Tomēr šajā aspektā no cenas ir atkarīga arī kvalitāte. YAM dizaina izstrādei ir fiksētā stundas likme, un katram projektam izmaksas ir atšķirīgas, jo ir atšķirīgs dizaina izveides ilgums. Sākumlapa dizaina izstrādes procesā prasa visvairāk laika – vidēji 20–30 stundas, jo izmaksās tiek iekļauta arī mājaslapas koncepta izveide, pēc kura vadoties tiek veidotas pārējās mājaslapas sadaļas.

  Bez kvalitatīvi izstrādātas sākumlapas mājaslapa nesasniedz darbības efektivitātes pilnu apjomu.

  Iedomājies, Tu ienāc mājaslapā, kuras sākumlapa Tev pilnībā nepaskaidro, kas Tev tiek piedāvāts un vai šis ir uzticams uzņēmums. Tu šajā lapā uzturēsies tikai tad, ja Tu meklē konkrētu preci. Bet ja Tu lapā nokļūsi nejauši, un tā Tevi neuzrunā, Tu uzreiz dosies prom. Uzņēmumam līdz ar to šāds potenciālo klientu zudums sagādā zaudējumus.

  Mums ir sagatavots raksts par sākumlapu izveidi „Kā izveidot sākumlapu, kas atstāj iespaidu?”, kurā vari iegūt vēl papildu informāciju par efektīgu sākumlapu izveidi un visiem nepieciešamajiem kritērijiem.

  Tātad, ja es ieguldu naudu pilnvērtīgas sākumlapas izveidē, tad tā ir investīcija manā biznesā?

  Jā, jo mēs izpētīsim Tavu biznesu un izveidosim Tev biznesa rīku, nevis vienkārši skaistu vizītkartes tipa lapu. Tu nevis iztērē naudu, lai vienkārši atrastos interneta vidē, bet investē savus līdzekļus iespējā nākotnē nopelnīt ievērojami vairāk.

  Cik tieši maksā mājaslapas sākumlapas un koncepta izveide?

  Vidēji no 350 līdz 900 EUR.

  Kādēļ ir tādas izmaksas? Kas veido šo summu?

  Te mums jāapskata vairāki punkti.

  Pamatā izmaksas veido dizaina kvalitāte. Mēs katram projektam pievēršam pētniecisku uzmanību – izpētām uzņēmuma specifiku, mērķauditoriju, mājaslapas kopējo mērķi un klienta vēlmes.

  Visi dizaini ir individuāli. Tas nozīmē, ka mēs nevienā izstrādes brīdī neizmantojam jau gatavus šablonus, bet veidojam katram klientam oriģinālu.

  Protams, kvalitāti veido arī tehnoloģijas, ar kurām strādājam – Apple datori un oriģinālā programmatūra, kas nav lēta.

  Mūsu dizaineri izglītojas un pilnveido savas zināšanas, tādēļ vienmēr esam lietas kursā par jaunākajām tendencēm un to izmantošanu dizaina izstrādē.

  Ja ir nepieciešami labojumi dizainā, ko veido YAM, vai rodas papildu izmaksas?

  Protams, ne. Ja netiek mainīta tāme, labojam dizainu tik, cik ir nepieciešams. Maksa netiek mākslīgi veidota, tā ir par reālu darbu.

  Dizainam ir jābūt ne tikai vizuāli pievilcīgam un interesantam, bet katrai lietai dizainā ir jābūt funkcionālai. Tad tas sasniegs visaugstāko potenciālu. Kā jau teicu, mēs netaisām vienkārši skaistas lapas, mēs piedāvājam klientiem iespēju nopelnīt vairāk ar savu mājaslapu. Klienti investē sava biznesa attīstībā. Biznesā viss balstās uz peļņu, tāpēc tas ir bizness, un mūsu klienti nopelna ievērojami vairāk.

  Kā noris dizaina izveides process? Kā jūs nokļūstat no idejas līdz gatavam biznesa rīkam?

  Pie dizaina izveides aktīvi strādā speciālistu grupa:

  • projektu vadītājs;
  • user experience speciālists;
  • radošais dizaineris;
  • tehniskais dizaineris;
  • sistēmanalītiķis.

  Sākotnēji veicam pētījumu.

  • Aplūkojam klienta uzņēmumu un tā mērķus.
  • Intervējam klientu par vēlmēm un asociācijām.
  • Uzdodam nestandarta jautājumus, piemēram: „Ja Jūsu organizācija būtu automašīna, kāda marka un modelis tā būtu? BMW? VW Golf? Hummer 2? Cits? Kādēļ? Kas Jums kopīgs ar šo modeli? Jauda? Agresivitāte? Askētiskums?”

  Šādi jautājumi liek klientam domāt par savu uzņēmumu ārpus standartu robežām, līdz ar to mēs iegūstam neatsveramu informāciju, kas palīdz turpmākajā dizaina izveides procesā.

  Tad sākam dizaina zīmēšanu.

  Procesā dizainu testējam vairākas reizes, lai nogādātu klientam jau vizuāli un funkcionāli perfektu izstrādājumu. Dizains „piedzīvo” citu dizaineru kritiku, iekšējo auditu, user experience testēšanu, kurā piedalās arī projektu vadītājs (apskatot dizainu no klienta viedokļa), un, ja nepieciešams, HTML testēšanu. Tikai tad, kad visi testi ir veikti, nosūtām dizainu saskaņošanai ar klientu. Šādi ietaupām klienta laiku. Ja nepieciešams, veicam labojumus, līdz dizains ir pilnībā „nopulēts”.

  Tad es varu secināt, ka ieguldot naudu kvalitatīvā dizainā, es iegūšu peļņu un spēšu attīstīt savu biznesu ātrāk. Bet kas notiks, ja es pasūtīšu sev mājaslapu par 100 EUR?

  Tad diemžēl attiecīgi tādu rezultātu Tu arī saņemsi.

  Lielai daļai individuālo dizaineru nav izstrādāti darbības standarti, kā arī iekšējie procesi mēdz būt nesakārtoti. Ja dizainu veido ar nolūku sapelnīt naudu sev, mazāku interesi atvēlot klienta ieguvumiem, dizaini sanāk nefunkcionāli.

  Līdz ar to mājaslapa nesasniedz pilnu atdevi no tās darbības potenciāla. Šādi dizaini tiek veidoti, izmantojot gatavus templeitus, tādēļ zūd to individualitāte, kas patērētājam asociējas ar konkrēto uzņēmumu. Turklāt viena dizainera viedoklis ir subjektīvs, jo dizainu veido tikai viņš – bez cita profesionāļa viedokļa, tādēļ reālā darbībā tas var nesniegt vajadzīgo rezultātu.

  Ja vēlies iegūt papildu informāciju par sava dizaina izveides iespējām YAM, sazinies ar mums, un mēs atradīsim labāko veidu, kā palīdzēt Tev nopelnīt vairāk!