Menu
Your Cart

Mājas lapas koncepta izstrāde

Mājas lapas koncepta izstrāde
Mājas lapas koncepta izstrāde
  0.00€
  Grozā

  Saņemt bezmaksas konsultāciju.

  Mājas lapas koncepts ir viena no vissvarīgākajām sastāvdaļām veiksmīgas mājaslapas izveidē. Ja mājaslapa ir pabeigta, bet to nākas pārtaisīt atkal un atkal tikai tā iemesla dēļ, ka tā neatbilst mērķauditorijas prasībām vai uzņēmuma izvirzītajam mērķim, visdrīzāk pie vainas būs mājaslapas izstrādes koncepta trūkums.

  Mājas lapas koncepts  - plānošana ir jebkuras mājaslapas neatņemama sastāvdaļa. Tāpat kā dodoties ceļojumā mums ir jāzina galamērķis un veids, kā līdz tam nokļūsim, tāpat arī mājaslapu izstrādē nepietiek tikai ar tās izveidi un palaišanu interneta vidē. Ir jāizplāno arī mājaslapas uzturēšana, pārvaldīšana un atjaunināšana.

  Mājaslapas koncepts ir paredzēts dažādu veidu biznesa īpašniekiem un cita veida organizācijām, kuru mērķis ir izveidot veiksmīgu interneta mājaslapu. Šis koncepts soli pa solim parādīs darbību kopumu, kuras jāpaveic, lai savu mājaslapas ideju  realizētu dzīvē. Sākot ar konkrētā uzņēmuma mērķu analīzi, mājaslapas konceptā tiks skaidri iekļauti mājaslapas mērķi un uzdevumi.

  Mājaslapas koncepta izstrādē tiks izveidots arī mājaslapas funkcionālās darbības plāns, līdz ar to mērķtiecīgi virzot mājas lapu no idejas līdz veiksmīgam online biznesa rīkam. 

  Individuālo biznesa mērķu izstrāde ir mājaslapas veiksmes  pamats. Ja mājaslapai nav konkrēta mērķa, nav iespējams noteikt, vai tā darbojas veiksmīgi. Tādēļ sākumā nepieciešams izveidot precīzu un strukturētu mājaslapas mērķi, līdz ar to kļūs vieglāk arī izveidot mājaslapas veiksmes novērtēšanas rīkus.

  Mājaslapas mērķiem ir jāsaskan ar konkrētā uzņēmuma vispārējo mērķi. Tādējādi, izpildot mājaslapas mērķus, uzņēmējs pildīs arī sava biznesa mērķus.  Lai šie mērķi tiktu veiksmīgi saaudzēti, mājaslapas koncepti ir jāveido, iedziļinoties katrā uzņēmumā atsevišķi un izveidojot līdzsvaru starp uzņēmuma mērķiem un klientu prasībām.

  Mājas lapas koncepta izstrādē jābūt paredzētam arī mājaslapas tehniskajam aprakstam. Lai mājaslapas mērķi tiktu veiksmīgi funkcionāli atrisināti, mājaslapas konceptā jāizstrādā tehniskie rādītāji – cik daudz resursu nepieciešams, lai realizētu katras plānotās sadaļas veiksmīgu darbību.

  Tad, kad mājaslapas koncepta izstrāde ir pabeigta, gan uzņēmumam, gan mājaslapas veidotājiem ir skaidrāks skats uz reālo situāciju, tādējādi ir vieglāk ieviest izmaiņas, lai pēc mājaslapas izstrādēs tā nebūtu jāpārstrādā.