Menu
Your Cart

Mēs esam vadošais web izstrādes uzņēmums

Mēs esam vadošais web izstrādes uzņēmums
Mēs esam vadošais web izstrādes uzņēmums
  0.00€
  Grozā

  Saņemt bezmaksas konsultāciju.

  Mēs darbojamies kā jūsu partneri, kas kopā ar jums izstrādās unikālas mājaslapas, web un mobilās aplikācijas.  Tehniski un vizuāli mēs īstenosim jūsu projektu tā, lai tas izskatītos pievilcīgs, darbotos nevainojami un sasniegtu mērķus.

  Web dizains

  Kāds ir noslēpums, lai atstātu paliekošu iespadu uz jūsu klientiem? Pievilcīgs, intuitīvs dizains un pareizi izplānota struktūra. Strādājam ar jums ciešā saskarē, lai izveidotu tādu mājas lapu vai aplikāciju, kas gan sasniegs jūsu biznesa mērķus, gan atstās spilgtu un ilgstošu pieredzi jūsu klientu atmiņā.

  Web izstrāde

  Mūsu veidotās mājas lapas un web aplikācijas tiek pielāgotas katra klienta biznesa vajadzībām. Strādājot ar tādām tehnoloģijām kā Ruby on Rails, ņemot vērā projekta tehnisko sarežģītību un biznesa izaicinājumus, tiek nodrošināta ātrāka projekta izpilde, kā arī netiek radīti sķēršļi projekta tālākai attīstībai. 

  Mobilā izstrāde

  Šobrīd mobilā vide izplešas ar katru dienu, tāpēc ir svarīgi būt tur pirms jūsu konkurentiem, lai sasniegtu tos klientus, kuri ikdienā lieto savus viedtālruņus vai planšetdatorus. Nav nozīmes, vai jums nepieciešama adaptīva mājas lapa vai mobilā aplikācija, kopā mēs izplānosim un uzbūvēsim piemērotāko risinājumu.