Menu
Your Cart

Web lapu dizains

Web lapu dizains

Saņemt bezmaksas konsultāciju.

Web lapu dizains, tāpat kā programmēšana un citas IT nozares, mūsdienu tehnoloģisko risinājumu straujajā attīstības laikmetā gūst aizvien jaunākus risinājumus dažādu tehnisko un dizainisko problēmu risināšanā.

Šī brīža kodēšanas iespējas ļauj veidot daudz sarežģītākus web lapu dizainus, kuri spēj noturēt portenciālo klientu aizvien ilgāk, liekot aizmirsties virtuālājā pasaulē. Un šeit nav runa par interneta video spēlēm, bet gan par biznesa mājaslapām, kuras nodarbojas ar savu produktu popularizēšanu un tirdzniecību.

Aizvien lielāku popularitāti iegūst mobilo mājaslapu dizains, kas paredzēts dažāda veida mobilo telefonu apkalpošanai. Mūsdienās, kad mobilais telefons nu jau ir ne tikai katram pirmklasniekam, bet arī vairumam pirmsskolas vecuma bērnu, nav nekāds brīnums, ka arī liela daļa biznesa un sabiedrisko aktivitāšu tiek veiktas tieši izmantojot mobilo telefonu.

Šobrīd mobilais telefons un internets ir divas tik ļoti savienojamas lietas, ka ļoti liela daļa cilvēku pavada internetā vairāk laika,  izmantojot savu telefonu, nekā tiešsaistē ar datora palīdzību. Tādēļ arī web lapu dizainam ir jābūt piemērojamam dažāda veida mobilo telefonu ekrāniem – iPhone un Blackberry ir tikai maza daļiņa no ekrānu veriācijām.

Un šie pielāgojumi nav attiecināmi tikai uz mobilo telefonu parametriem. Arī interneta pārlūkprogrammu veidotāji savā starpā sacenšas par lielāku klientu piesaisti. Google Chrome, Opera, Safari un Firefox ir tikai dažas no pieejamām interneta pārlūkprogrammām. Protams, katrai no tām ir savi knifiņi, kas piesasta potenciālos klientus.

Šiem aspektiem jābūt arī pārstāvētiem no web lapu dizaineru puses, jo nedrīkst pieļaut situāciju, ka kādā no pārlūkprogrammām lapa izskatās pilnīgi nekāda, tādēļ ka vērā ņemti ir tikai vienas pārlūkprogrammas parametri.

Web lapu dizaina pasaulē sāk atgriezties arī pārbaudītas vērtības. Šogad ļoti populārs kļūst retro mājaslapu stils. Dizaina veidotāji mēģina mājaslapas apmeklētājiem atsaukt atmiņā kaut ko pazīstamu, tādējādi radot lielāku uzticību konkrētajam uzņēmumam.

Tas savukārt veicina uzņēmuma populatirātes augšanu. Mājaslapu dizaina uzdevums ir piesaistīt uzmanību un radīt uzticamību. Kad web lapu dizains  ir paveicis savu funkciju un piesaistījis klienta uzmanību, uzņēmums spēj savu klientu informēt ar pārdomātu un veiksmīgu web lapu tekstu palīdzību. Katrā mājaslapā noris šāda veida sadarbība. Weblapas dizains izceļ un pastiprina tās saturu, kopīgi nodrošinot uzņēmumam veiksmīgu tā mērķu sasniegšanu.