Menu
Your Cart

Mājas lapu un Interneta veikalu izstrāde Jelgavā

Mājas lapu un Interneta veikalu izstrāde Jelgavā
Mājas lapu un Interneta veikalu izstrāde Jelgavā
  0.00€
  Grozā

  Saņemt bezmaksas konsultāciju.

  Mājas lapas un internetveikali

  Laba mājas lapa nav tikai skaistas bildes un pareizie teksti, bet gan sarežģīta un dinamiska struktūra, kas var būtiski ietekmēt Jūsu uzņēmuma attīstību.

  Profesionālā mājas lapa ir nepieciešama jebkuram 21.gadsimta uzņēmumam. Laba mājas lapa ir lieliska reklāma, kas savukārt nozimē jaunus klientus un jaunas iespējas. Slikta mājas lapa - zaudētas iespējas un jaunie klienti Jūsu konkurentiem. Esiet uzmanīgi izvēloties saita izstrādātāju.

  YAM specializācija ir tādu saitu izveide, kas ļauj to īpašniekiem izmantot interneta iespējas lai ātrāk un vieglāk varētu sasņiegt nospraustos mērķus. Mūsu klienti zin ko vēlās un vienmēr to sasniedz. Izmantojiet mūsu pieredzi mājas lapu veidošanā sava biznesa attīstībai - Sazinieties ar mums!

  Interaktīvie risinajumi

  Mēs sekojam līdzi jaunajām tendencēm un tehnoloģijām, lai mūsu klientiem būtu piekļuve aktuālākājiem Interneta jauninājumiem. YAM - ir vienīgā studija Latvijā, kas profesionāli nodarbojas ar multipleijeru flesh-spēļu profesionālo izstrādi. Mūsu spēkos ir izveidot Jums piemērotu flash-saitu, ko būtu vērts atcerēties. Ja Jums ir kāda drosmīga ideja, sazinieties ar mums - mums ir zināšanas un pieredze lai to īstenotu.

  SEO optimizācija

  Aizvien aktuālāk kļūst teiciens „Ja mani var atrast Google - es eksisteju". Vai Jūsu uzņēmumu ir iespējams atrast ar Google?

  Atrasties pirmajās Google pozīcijās nozīme katru dienu iegūt jaunus klientus. Arvien vairak un vairāk cilvēku izmanto Google lai atrastu nepieciešamus produktus vai pakalpojumus. Un svarīgākais, ka tie nav garāmgājieji, bet gan Jūsu potenciālie klienti - nepalaidiet tos garām!

  Jau izstrādes stadijā YAM optimizē kodus padarot saitu pievilcīgāku priekš meklētājiem, ka arī veic turpmāko saita optimizāciju izvadot saitu līderpozicijās. Sazinieties ar mums un uzziniet vairāk par to, kā SEO optimizācija var palīdzēt attīstīties Jūsu uzņēmumam.

  Firmas stils un logotipi

  Atpazīstams, universāls, oriģināls, associativs - vai tas ir par Jūsu logotipu?

  Firmas stils ir grafisko formu veidošanas principu kopums, kas ir vienoti ar galveno ideju un kuru galvenais mērķis ir izcelt kompāniju starp līdzīgiem un veidot starp klientiem atpazīstamo tēlu. Kompānijas imidža galvenais elements ir korporatīvais stils. Sazinieties ar mums un mēs palidzēsim izveidot Jūsu kompānijas unikālo stilu.