Menu
Your Cart

Serveru Pakalpojumi un Hostinga Pakalpojumi

Serveru Pakalpojumi un Hostinga Pakalpojumi
Serveru Pakalpojumi un Hostinga Pakalpojumi
  0.00€
  Grozā

  Saņemt bezmaksas konsultāciju.

  Serveru Pakalpojumi

  Lai sniegtu saviem klientiem pilnvērtīgu pakalpojumu klāstu un labāk piemērotos katra vajadzībām, YAM.lv piedāvā vairākas ar serveru tehnisko apkalpošanu saistītus pakalpojumus. Rezultātā Jums rodas iespēja savu mājas lapu izvietot gan uz sava servera, ja tāds ir, gan uz mūsu servera, ja nevēlaties liekus sarežģījumus, iegādājoties savu serveri.

  Serveru administrēšana

  Šis uzņēmuma piedāvātais serveru administrēšanas pakalpojums paredzēts klientiem, kam jau ir pašiem savs serveris ar pieslēgumu tīklam. Šī pakalpojuma izmantošana ļauj ievērojami samazināt servera administrēšanas izmaksas, jo nav nepieciešams algot savu servera administratoru. Šajā gadījumā Jūs piedāvājat serveri, kas pieslēgts tīklam, mēs parūpēsimies par visu pārējo, kas nepieciešams tā drošai un stabilai darbībai, un nodrošināsim Jūs ar visu Jums interesējošo informāciju ar servera darbību saistītajos jautājumos.

  Pagaidām šis pakalpojums pieejams tikai Rīgas pilsētas robežās, bet nākotnē esam plānojuši paplašināt mūsu servisa iespējas, apkalpojot arī citu Latvijas rajonu iedzīvotājus.

  Servera administrēšanas cena, atkarībā no pakalpojuma klāsta, ir sākot no EUR 69.00 (bez PVN) mēnesī.

  Serveru īre

  Servera iznomāšana dod iespēju iegūt savā rīcībā labu serveri, nemaksājot par servera iegādi. Šis pakalpojums ļauj ietaupīt lielos izdevumus, kas saistīti ar datortehnikas morālo novecošanu, dažādām tehniskām kļūmēm, kur nepieciešams remonts u.tml. Saistoši Jūsu vēlmēm, vajadzībām un prasībām, tiks noteikta nomājamās sistēmas konfigurācija pēc vienošanās.

  Servera nomas cena ir sākot no EUR 115.00 (bez PVN) mēnesī, kas atkarīgs no servera tehniskajiem rādītājiem. Vienreizējā pakalpojuma ierīkošanas cena ir sākot no EUR 50.00 (bez PVN).

  Serveru uzturēšana

  Pakalpojums paredzēts prasīgiem klientiem, kas vēlas izmantot atsevišķu serveri, ekskluzīvai apkalpošanai.

  Servera uzturēšanas pakalpojums paredz Jūsu servera pieslēgšanu tīklam, administrēšanu un nepārtrauktas darbības nodrošināšanu. Jums tikai atliek nodot savu aparatūru YAM.LV speciālistu gādīgajās rokās un nodefinēt prasības, par pārējo mēs parūpēsimies.

  Nepieciešamības gadījumā YAM speciālisti sniegs Jums konsultācijas jautājumos, kas saistīti ar servera iegādi. Mēs piedāvājam arī serveru nomas pakalpojumu, šajā gadījumā Jums pat nav jāuztraucas par aparatūras nodrošināšanu. YAM.LV speciālisti atbilstoši Jūsu vajadzībām noteiks Jums piemērotāko serveri.

  Servera uzturēšanas un administrēšanas cena ir sākot no EUR 150 (bez PVN) mēnesī.

  Servera uzturēšanas pakalpojums no servera administrēšanas pakalpojuma atšķiras ar to, ka tiek piedāvāts pilns pakalpojumu serviss.

  Drošība

  Lai aizsargātu klienta kontus no nesankcionētas piekļuves, kā arī pasargātu serverus no nevēlamu failu iekļūšanas sistēmā, serveros ir uzstādīta Firewall programmatūra.

  Lai nodrošinātu nepārtrauktu elektropadevi sistēmai, serveri ir pieslēgti – nepārtrauktas barošanas avotam (UPS), kas savukārt, elektropadeves pārrāvuma gadījumā, nodrošina servera, uz kura atrodas klienta dati, nepārtrauktu darbību līdz brīdim, kad elektropadeve tiek atjaunota.

  Atlaides

  Augot uzņēmuma profesionalitātei un darbības uzticamības līmenim, arvien vairāk YAM.LV klienti izmanto mūsu piedāvāto atlaižu sistēmu. Šī atlaižu sistēma paredzēta klientiem, kas gatavi ilgtermiņa sadarbībai ar mūsu uzņēmumu, klientiem, kas paredz izmantot mūsu uzņēmuma sniegtos webhostinga pakalpojumus ilgākā laika periodā, norēķinoties par pakalpojumu priekšapmaksas veidā.

  Atlaižu lielums ir atkarīgas no tā uz kādu laika periodu tiek noslēgts pakalpojuma iepirkuma līgums (veicot priekšapmaksu).

  Slēdzot līgumu uz 6 mēnešiem, Jums tiek piešķirta 5% atlaide. Turpretī noslēdzot līgumu uz vienu gadu klients saņem jau 10% lielu atlaidi no līguma summas.

  Web Hostings

  Kas ir Web hostings? Web hostings ir profesionāls uzturēšanas servisa pakalpojums, kas ietver sevī mājas lapu, e-pastu un FTP uzturēšanu.

  Interneta mājas lapa ir kļuvusi par mūsdienīgāko un populārāko saziņas līdzekli ar kuras palīdzību Jums ir iespēja sniegt informāciju, iepazīstinot ar sevi arvien plašāku sabiedrību. Mājas lapa uzņēmumam – tā ir uzņēmuma biznesa seja, tāpēc YAM.LV lielu vērību pievērš tam, lai serveri, uz kuriem klienti glabā savus datus un uz kuriem tiek uzturētas klientu mājas lapas un e-pasts, darbotos ātri, droši un stabili.

  E-pasts jeb elektroniskais pasts nodrošina to, ka Internet tīklam pievienoto datoru lietotāji var nosūtīt un saņemt elektroniskos ziņojumus (vēstules) jebkurā pasaules malā dažās sekundēs. Šobrīd tiek uzskatīts par ātrāko, ērtāko un izdevīgāko saziņas veidu mūsdienās.

  FTP (Fail Transfer Protocol) – failu pārvietošanas protokols, domāts, lai varētu pārlūkot un kopēt jebkura veida failus, kas atrodas uz cita datora, kurš pieslēgts internetam.

  Mūsu pienākums ir nodrošināt, lai serveri darbotos bez pārtraukumiem, lai klienta mājas lapa jebkurā brīdī būtu pieejama un viņa elektroniskais pasts darbotos. Lai to nodrošinātu, Mēs strādājam pie augsta līmeņa monitoringa pasākumiem, respektīvi, serveru darbība tiek nepārtraukti uzraudzīta, lai nerastos to darbības pārrāvumi vai kādas citas tehniskas kļūmes.

  YAM.LV nodrošina saviem klientiem 99.99 % serveru darbaspējas laiku (uptime), laika posmu, kad sistēma darbojas bez kļūdām. Šis rādītājs liecina par augsto pakalpojumu kvalitāti un ir viens no svarīgākajiem darbības stabilitātes rādītājiem, hostinga pakalpojumu sniedzēju tirgū.