Menu
Your Cart

Mājas lapas Atbalsts, Palīdzība, Apkalpošana

Mājas lapas Atbalsts, Palīdzība, Apkalpošana
Mājas lapas Atbalsts, Palīdzība, Apkalpošana
  0.00€
  Grozā

  Saņemt bezmaksas konsultāciju.

  Mūsdienīga tīmekļa vietne ir tehniski komplicēts risinājums, kam ir nepieciešams pienācīgs tehniskais atbalsts, atjauninājumi, kā arī kvalificēta apkalpošana.

  Visām mūsu radītajām tīmekļa vietnēm mēs sniedzam sešu mēnešu garantiju, kuras darbības laikā tiek veikti iespējamie papildinājumi (sākotnējo norunu ietvaros) un izlabotas visas iespējamās nesaderības.

  Garantijas termiņam beidzoties, mēs piedāvājam noslēgt apkalpošanas līgumu. Tas var būt gan līgums par tīmekļa vietnes tehnisko atbalstu, gan arī līgums par darbu ar informāciju vietnē.

  Kāpēc strādāt ar mums ir viegli un izdevīgi?

  • Mēs savā darbā pielietojam ITIL metodoloģiju, kas nozīmē to, ka visi darbi tiek dokumentēti, līdz ar to mums nākotnē ir viegli izsekot visas veiktās izmaiņas;
  • Visi pieprasījumi tiek reģistrēti īpašā klientu portālā. Varat būt mierīgi – jūsu uzdevums nekur nepazudīs;
  • Mēs apstrādājam uzdevumu plūsmu atbilstoši norunām un prioritātēm, kā rezultātā mēs varam strādāt mierīgi un plānveidīgi: mēs strādājam un nesēžam “uz telefona klausules”;
  • Mūsu kolektīva darba pieredze ļauj risināt jebkura līmeņa uzdevumu, bet jums būt mierīgiem par rezultātu;
  • Katru darbdienu mēs esam gatavi jauniem izaicinājumiem! Mēs nepazudīsim un neaizbrauksim uz Angliju. To apliecina mūsu klientu un pieredze!
  • Esam gatavi uzņemties visus tehniskos jautājumus. Jūsu rīcībā paliek tikai biznesa vadība