Menu
Your Cart

Pasūtīt mājas lapu Yam.lv Rīgā

Pasūtīt mājas lapu Yam.lv Rīgā
Pasūtīt mājas lapu Yam.lv Rīgā
  0.00€
  Grozā

  Saņemt bezmaksas konsultāciju.

  Web-lapas ir ļoti efektīvs uzņēmuma reklāmas veids, kas jau kļuvis par ikdienas nepieciešamību. Tā atspoguļo Jūsu biznesa vēsturi, attīstību, mērķus, reklamē Jūsu produktus vai pakalpojumus, iepazīstinot ar tiem tuvāk un maksimāli detalizēti, sniedz plašu uzņēmuma darbības raksturojumu un mūsdienīgā, interesantā un saistošā grafiskā izpildījumā. Šis reklāmas veids ir iedarbīgs, un neuzbāzīgs. Jebkurš interesents, Jūsu potenciālais vai esošais klients gan Latvijā, gan citur pasaulē var apskatīt web-lapu internetā sev ērtā momentā.

  Piedāvājam pilnībā administrējamu CMS (Content management system) sistēmu izveidi. Sistēmas programmēšanas un uzstādīšanas cenā ietilpst arī informācijas ievietošana līgumā atrunātā apjomā. Sistēma ir pilnībā administrējama un cenā pēc vajadzības ietilpst lietotāju reģistrācija, jaunumu sistēma, neierobežots valodu skaits, galerija, forums, aptaujas, kontaktformas,  atslēgas vārdu un indeksācijas sistēma, ar paroli aizsargāta dir piekļuve, skaitītāji, nelieli e-comerce risinājumi. Ja nepieciešams papildus varam programmēt jebkādus sistēmu moduļus.

  Mūsu pakalpojumu kvalitāti novērtējuši daudzi Latvijas uzņemumi, kopumā vairāk kā 100 apmierināti klienti nodrošina to, ka esam viena no vadošajām web dizaina kompānijām tirgū.

  Viens no galveniem kritērijiem kādēļ uzņēmumi izvēlas mūsu pakalpojumus ir tas, ka atbildību par precīzu un kvalitatīvu visu sistēmu darbību (DNS, www, datubāzes, korekta search engines indeksācija, E-pasts, antispams, antivīrusi)