Menu
Your Cart

Mājas lapu dizains | Rīga | Centrs

Mājas lapu dizains | Rīga | Centrs
Mājas lapu dizains | Rīga | Centrs
  0.00€
  Grozā

  Saņemt bezmaksas konsultāciju.

  Stils mājas lapu veidošanā

  Gluži, kā tehnoloģijas, arī mājas lapas dizains ir ļoti svarīgs. Dizaina izvēle spēj būtiski ietkmēt, kāds priekšstats radīsies mājas lapas apmeklētājam par Jūsu preci vai pakalpojumu. Esam izveidojuši mazu piemēriņu, lai Jums dotu vīziju, cik dažādos veidos ir iespējams pasniegt vienu un to pašu informācijas daudzumu, un kā tas ietekmē teksta uztveri.

  Kas ir labs dizains?

  Šis ir jautājums, kas nodarbina ne tikai pasūtītāju, bet arī izstrādātāju prātus.

  Vienkāršota atbilde būtu teikt, ka labs dizains ir tāds, kurš vislabāk atbilst mājas lapas mērķim un auditorijai. Respektīvi, katrai mājas lapai ir savs mērķis - vienai tas ir informēt, otrai tas ir pārdot kādu preci vai pakalpojumu, citai tas ir izklaidēt utt. Svarīgi ir arī, lai mājas lapas dizains atbilstu arī piedāvātajai precei vai pakalpojumam. Katrai mājas lapai ir arī savs vēstījums, ko nodot (stabilitāte, uzticamība, inovitāte, radošums u.c.). Beigu beigās arī apmeklētāju gaume ir no svara, jo tā svārstās ne tikai pēc vecuma un interesēm, bet arī pēc tautības.

  Tātad, lai iegūtu labu dizainu, ir nepieciešams nopietns darbs un izpēte, pārējais paliek mākslinieka ziņā...

  Mūsu piedāvājums  

  Mājas lapu dizaina jautājumos mums ir liela pieredze, jo gandrīz katrs projekts sākās ar skici, ideju vai neskaidru vīziju, kas tiek izkristalizēta, nospodrināta, līdz iegūst patīkamu vizuālo, idejisko un lietošanai ērtu noformējumu. Mums ir vairāki veiksmīgi sadarbības partneri dizaina jautājumos, kas ļauj piesaistīt tieši to mākslinieku, kurš attiecīgā tipa pasūtījumu spēs veikt viskvalitatīvāk.