Menu
Your Cart

Mājas lapu izstrāde Latvijā

Mājas lapu izstrāde Latvijā
Mājas lapu izstrāde Latvijā
  0.00€
  Grozā

  Saņemt bezmaksas konsultāciju.

  Mūsdienu digitālajā laikmetā bizness, bez mājas lapas, nav iedomājams. Aizvien vairāk cilvēku izvēlas iepazīties ar informāciju internetā, pirms pasūta preci vai sazinās ar pakalpojuma sniedzēju. Tas, vai cilvēki izvēlēsies Jūsu produktu vai pakalpojumu, ir atkarīgs no Jūsu prezentēšanas spējām, un mājas lapa ir tas,kas rada par Jumsmpirmo iespaidu.

  Līdzīgi ir arī ar lielāka mēroga mājas lapām: portāliem, sludinājumu vietnēm un apjomīgiem interneta veikaliem. Tiem jāspēj piesaistīt mūsdienu izvēlīgo apmeklētāju ar augstas kvalitātes standartiem, izteiksmīgu dizainu un interesantu saturu.

  Mēs, kā izstrādātāji, zinām dažādus svarīgus aspektus mājas lapas izstrādē, kā arī spējam piedāvāt dažādas idejas, kas mājas lapai ļauj izskatīties kvalitatīvākai un ērti lietojamai. Mēs esam viena no retajām mājas lapu izstrādes kompānijām, kas veido augstas kvalitātes mājas lapas par konkurētspējīgām izmaksām.

  Izstrādes shēma

  Mājas lapu izstrādi iedalam vairākos posmos, lai mūsu klienti spētu sekot līdzi mājas lapas izstrādes progresam un veikt sīkas korekcijas izstrādes laikā. Izstrādes laikā reizēm arī piedāvājam kādu papildus uzlabojumu, tādējādi variējot ar projekta gala rezultātu. Tas ļauj sasniegt labāku rezultātu nekā stingri pieturoties pie izveidotās specifikācijas un tāmes, jo izstrāde ir radošs process kurā dzimst jaunas idejas kuru dēļ reizēm tiek atmestas vecās.

  1. Prasību un neskaidro jautājumu noskaidrošana.

  Pirms spējam nosaukt precīzu projekta izcenojumu un termiņu, ir jānoskaidro Jūsu vēlmes attiecībā uz šo projektu. Šīs vēlmes nav obligāti jāzin līdz pēdējam sīkumam, bet vismaz jāparedz kādas sadaļas mājas lapā ir nepieciešamas, ko tajās apmeklētājs un administrators varēs izdarīt, kā arī jāzin kaut aptuveni ko vēlaties redzēt dizainiskajā noformējumā.

  2. Specifikācijas un tāmes izstrāde un saskaņošana.

   Ar iegūto informāciju, mēs spējam izplānot projekta tehniskās aprises un sastādīt izstrādes tāmi. Šajā brīdī mēs arī apzinām mūsu noslodzi, lai varētu izplānot projekta iespējamo nodošanas termiņu.

  3. Avansa iemaksa un līguma noslēgšana.

   Ja mūsu sastādītā tāme abas puses apmierina, mēs izveidojam standartizētu mājas lapas izstrādes līgumu, kuru saskaņojam un parakstam. Pie līguma parakstīšanas mēs nododam avansa maksājuma rēķinu, kurš jāapmaksā piecu darba dienu laikā. Avansa maksājuma apmērs atkarīgs no darba apjoma (lielākiem projektiem arī sadalam vairākos maksājumos).

  4. Dizaina izstrāde un saskaņošana.

  Visa infromācija ar specifikāciju tiek nodota māksliniekam, kurš tālāk veido mājas lapas dizainu. Dizains tiek saskaņots ar pasūtītāju, un veikti labojumi, ja tādi nepieciešami.

  5. Mājas lapas dizainiskās struktūras izveide.

   Šajā stadijā jau sākas mājas lapas izstrāde koda līmenī. Tiek veidots struktūras kods izmantojot HTML un CSS programmēšanas valodas. Šajā stadijā mājas lapā vēl nekas nefunkcionē, bet var jau pārvietoties pa mājas lapas sadaļām un redzēt kā tās vizuāli izskatīsies gala rezultātā.

  6. Mājas lapas programmēšana.

  Sarežģītākā mājas lapas izstrādes daļa. Šajā posmā mājas lapā parādās funkcionalitāte klienta pusē, tiek arī integrēti mājas lapas administratora rīki.

  7. Testēšana un mājas lapas pildīšana ar informāciju.

   Laiks testēt un aizpildīt mājas lapu. Ja līgums neparedz citu vienošanos, tad mājas lapas satura izveidi un ievadi veic pasūtītājs. Tas pats attiecas arī uz fotomateriālu ievietošanu. Paralēli tam notiek mājas lapas testēšana un kļūdu izķeršana ideālam gala rezultātam, lai mājas lapu varētu publicēt.

  8. Nodots projekts - pieņemšanas/nodošanas akts un gala summas apmaksa.

  Testēšana ir veiksmīgi beigusies , tiek parakstīts pieņemšanas/nodošanas akts un izsniegts izstrādes gala rēķins. Pēc rēķina apmaksas mēs nododam gatavo mājas lapu, uzliekot to uz mūsu vai cita, norādītā, servera. Šajā momentā arī piesaistam mājas lapu pasūtītāja mājas lapas nosaukumam. Pēc projekta nodošanas mēs to vēl pāris mēnešus monitorējam un labojam kļūdiņas, ja tās nav sanācis izķert testēšanas fāzē.

  Šo shēmu pielāgojam lielākajam vairumam mājas lapu ko izstrādājam. Tā ir sevi pierādījusi gan mazos, gan apjomīgos projektos. Arī mūsu klienti šo sistemātisko pieeju vērtē ļoti pozitīvi. Īpašos gadījumos mēs atkāpjamies no dažiem šīs shēmas punktiem, bet par to ir atsevišķa vienošanās.

  Mūsu piedāvājums  

  Tehnisku un zināšanu ierobežojumi mūsu komandai praktiski nav, tas garantē, ka varam izstrādāt jebkādas sarežģītības un tipa mājas lapas. Ar sīkāku piedāvājumu un pozīcijām varat iepazīties "Cik izmaksās" sadaļā vai sakontaktējoties ar mums izmantojot Kontaktu formu

  Administrācijas sistēmas - kura labāka?

   Ar ko tad šī labāka par citām? Ko tajā var darīt? Šādus jautājumus vajadzētu uzdot katrai sistēmai pirms to izvēlas, jo mūsdienu pasaulē to ir ļoti daudz, un atšķirības šo sistēmu starpā nezin pat izstrādātāji. Kā neapjukt pasūtītājam?

  Vēlētos izdalīt divu veidu sistēmas:

  Atvērtā koda sistēmas - tas nozīmē, ka sistēmas kodējums ir apskatāms jebkuram izstrādātājam. Šīs sistēmas ir internetā atrodamas, lejupielādējamas un maināmas.

  Slēgtās sistēmas - kā jau nosaukums liecina, šo sistēmu nevar lejupielādēt kurš katrs. Šādas taisa lielāki uzņēmumi kā savu produktu, ko piedāvā tikai savai klientūrai.

  Tad kādi ir katra sistēmas veida plusi un mīnusi?

  Sāksim ar atvērtā koda risinājumu - ja sistēma ir brīvi pieejama, tātad pastāv drošības risks, jo drošības kodējums ir zināms jebkuram izstrādātājam, tādējādi zināmas ir arī vājās vietas. Vēl svarīgs faktors ir arī ātrdarbība, elastība un  izmērs uz servera. Jāsaprot, ka šie administrācijas paneļi ir taisīti tā, lai derētu pēc iespējas visām mājas lapām kādas vien izstrādātājs varētu veidot, līdz ar to ir ļoti daudz lieku failu, funkcionalitātes un iespēju. No vienas puses jau nav slikti, bet ja skatamies uz ātrdarbību - tas nepaliek bez negatīvām tendencēm. Esam arī novērojuši, ka pašiem klientiem ir grūti orientēties administrācijas paneļa iespēju mudžeklī, un ne bez pamata.

  Elastība - šī ir vairāk izstrādātāja problēma, bet, kā zinam, ja grūti izstrādātājam, tad arī prasītā cena aug. Tā kā šīs sistēmas ir ļoti lielas, tad orientēties tajās koda līmenī ir bezcerīgi. Ja nepieciešama kāda unikāla funkcionalitāte, kas ir saistīta ar pārējo sistēmu, ir jāpatērē daudz vairāk laika, kā tas būtu slēgtas sistēmas gadījumā. Un jo vairāk šādus uzlabojumus veic, jo grūtāk kļūst.

  Slēgtā koda risinājums - Šķiet, ka kritika atvērtā koda risinājumiem nozīmē, ka slēgtā koda risinājumam visi šie punkti ir vislabākajā kārtībā? Jā un nē - viss atkarīgs no cilvēka vai uzņēmuma, kas izveidojis šo sistēmu. Ja tas ir izstrādāts kvalitatīvi, tad šis risinājums noteikti būs ātrāks, ērtāks lietošanai, elastīgāks un aizņems krietni mazāku vietu uz servera, bet ir arī savi trūkumi. Piemēram, izmantojot šādu sistēmu, izstrādes izmaksas būs lielākas, jo ja atvērtā koda risinājumā administrācijas panelis ir kā liela kaste ar Lego, tad slēgtajā sistēmā jebkura papildus funkcionalitāte ir jāpiesaista koda līmenī. Ne par velti arī minēju izstrādātāja zināšanas - slēgtā koda sistēmu var izveidot sliktāku gan drošības gan ātrdarbības līmenī, tāpēc vēlams ir izvēlēties kvalitatīvu izstrādātāju ar viņa sistēmu.

  Tātad ja vēlaties pēs iespējas lētāku mājas lapu, kuru visticamākais kādreiz vajadzēs pilnībā pārtaisīt, kā arī ja apmeklētāju daudzums nebūs liels un orientējaties dažādās datorsistēmās, tad atvērtā koda risinājums ir priekš Jums. Savukārt, ja vēlāties kvalitatīvu risinājumu, kurš sākumā varētu maksāt vairāk, bet kalpot ilgam laikam, tad slēgtā koda risinājums ir tas, ko meklējat.

  YAM CMS - Mūsu administrācijas sistēma, kuru izmantojam visiem mūsu veidotajiem projektiem. Tā ir slēgta koda sistēma, jo uzskatam, ka kvalitāte mūsdienu konkurencē ir svarīgākā jebkuram projektam. YAM CMS pastāv jau vairāk kā divus gadus, tā tiek nepārtraukti uzlabota no drošības, lietošanas ērtuma un funkcionalitātes puses, tādējādi uzlabojot savu sniegumu kā no administratora, tā no izstrādātāja puses. Kad integrējam šo sistēmu jaunā projektā, mēs rūpīgi atlasam tikai to funkcionalitāti, kas vajadzīga attiecīgajam projektam, līdz ar to administrācijas panelī nav nekā lieka, tas ir ērts un skaidrs.

  YAM CMS - mēs labi pārzinam, un vērtējot pēc līdzīgiem produktiem, varam droši rekomendēt to saviem klientiem, jo līdz šim, visi ir bijuši apmierināti ar to, kā tā darbojas.