Menu
Your Cart

Interneta veikala izveide Rīgā

Interneta veikala izveide Rīgā
Interneta veikala izveide Rīgā
  0.00€
  Grozā

  Saņemt bezmaksas konsultāciju.

  Pārvētīsim jūsu interneta veikalu sekmīgā un plaukstošā biznesā!

  Jūsu interneta veikals nenes jums gaidīto peļņu laikā, kad jūsu konkurenti nerod mieru un nevar atkauties no nemitīgā klientu pieplūduma? Ir vērts padomāt par to, ka varbūt jūsu tīmekļa vietnei ir kādi būtiski trūkumi un nepilnības, par kuriem jūs paši pat nenojaušat. Taču tieši šie vietņu trūkumi bremzē jūsu biznesa izaugsmi un atgrūž potenciālos pircējus, bet labot šo nelabvēlīgo situāciju ir nepieciešams tieši tagad, un mēs jums tajā palīdzēsim!

  Droši vērsieties pie mums! Mūsu speciālisti izveidos jums kvalitatīvu interneta veikalu “no nulles” vai arī profesionāli piekoriģēs jau esošo. Pēc tā jūsu bizness visdrīzākajā laikā sāks attīstīties un nevainojami pildīt tam uzlikto uzdevumu, proti, nest jums sajūtamu un reālu peļņu.

  Mūsu darba galvenie posmi jūsu biznesa veiksmei

  Klienta uzmanību piesaistām ar spilgta mūsdienīga dizaina palīdzībuIztēlojieties sevi šādā situācijā – jūs interneta plašumos meklējat sev vajadzīgo preci un meklējumu gaitā atverat pelēcīgu, garlaicīgu un jums pilnīgi nesaprotamu tīmekļa vietni. Cik ilgi jūs tajā uzturēsieties? Vai jūs tērēsiet savu dārgo laiku tās detalizētai izpētei un vai galu galā veiksiet tajā kādu pirkumu? Visdrīzāk jau, nē. Jūs vienkārši dosieties tālāk, pie cita pārdevēja, kuru tiešsaistē šobrīd ir ļoti daudz.

  Tieši tā rīkosies arī jūsu klients, ja jūs savlaicīgi nespēsiet ieinteresēt un motivēt viņu iepazīties jūsu interneta veikala preču klāstu. Turklāt ir jāņem arī vērā tas, ka šāda neieinteresētu lietotāju uzvedība (ātra aiziešana no vietnes lapām) turpmākajā laikā ļoti nelabvēlīgi ietekmēs arī tās reitingus dažādu meklētāju meklēšanas rezultātos.

  Dažādi interesanti efekti un animācija, spilgta preces prezentācija un mūsdienīgs kvalitatīvs dizains … Tās visas ir labi pārdomātas nianses, ko mēs esam labi izpētījuši un pārbaudījuši praksē savas ilggadējās darba pieredzes ietvaros un kuras garantēti piesaistīs jūsu klienta uzmanību un izvedīs jūsu tiešsaistes veikalu meklēšanas pieprasījumu rezultātu augšgalā!

  Kā redzams no mūsu klientu atsauksmēm, mūsu izstrādāto interneta veikalu veiksmīgie un spilgtie dizaini tagad ne tikai liek pat nejauši klientu vietnēs ieklīdušajiem lietotājiem palikt tajās ievērojami ilgāk, bet bieži vien arī pamudina viņus veikt jaunus pirkumus, proti, potenciālie klienti bieži nonāk reālo (un nereti pastāvīgo) pircēju kategorijā.

  Pārbaudām pirkuma veikšanas ērtumu tīmekļa vietnē

  Klientam, kurš ir “iemetis aci” jūsu tīmekļa vietnē un izrādījis interesi par produktu klāstu, vajadzētu būt ērti un vienkārši ne tikai atrast viņa izvēlēto preci, bet arī pasūtīt tā pirkumu un piegādi. Un mēs zinām, kā to izdarīt! Mēs pastāvīgi attīstāmies un izpētām daudzas pasaules iestrādnes lietošanas ērtuma jomā, labākos piemērus un mūsdienīgākās tendences sekmīgu tiešsaistes veikalu izstrādes jomā.

  Starp citu, cik bieži jūs paši pārbaudāt un kontrolējat klientu uzvedību jūsu jau esošajā tīmekļa vietnē? Vai jums ir zināms procentuāli, cik preču paliek jūsu pasūtītāju grozos, kuras viņi tā arī nevēlējās (vai nevarēja?) iegādāties jūsu interneta veikalā? Izanalizējiet un pārdomājiet, varbūt arī jums ir pienācis izšķirošais brīdis, kad ir nepieciešams jau kritiski paraudzīties uz savas vietnes saskarnēm un veikt tajās kādus labojumus…

  Skaidri preču attēli

  Jūsu tīmekļa vietnei ir pievilcīgs un spilgts dizains, bet pieprasījumu skaits jums nezināmu iemeslu dēļ tik un tā nepieaug? Novērtējiet, cik kvalitatīvi un skaidri fotoattēli un cik detalizēti un klientam saprotami apraksti reklamē jūsu preces. Un cenas? Vai tās gadījumā nav pārāk augstas salīdzinājumā ar jūsu konkurentu cenām?

  Pārliecinieties arī, vai jūsu uzņēmuma tālruņa numurs ir izvietots pietiekami redzamā vietā jūsu vietnes lapā, un varbūt paši pamēģiniet ar sazināties ar savu uzņēmumu kā apmeklētājs. Novērtējiet savu operatoru darbu un pārbaudiet, cik korekti un profesionāli viņi rīkojas dažādās nestandarta situācijās.

  Sagatavojam projektu turpmākai izaugsmei

  Iespējams, ka šobrīd jums ir tikai daži pasūtījumi dienā, un domas par lielu pasūtījumu plūsmu jums tagad nešķiet reālas. Taču jūs nenogurstoši strādājat un sekmīgi attīstāties. Tāpēc liela klientu skaita pieplūdums jums vienkārši ir nenovēršams. Un tad būs ļoti nepatīkami, ja šādam lieliskam attīstības lēcienam jūs (un konkrēti jūsu interneta veikals) izrādīsieties pilnīgi nesagatavoti. Paredzēt tehniskās iespējas sava biznesa paplašināšanai un sekmīgai attīstībai ir nepieciešams jau tagad!

  Šajā nolūkā visupims ir rūpīgi jāsagatavojas jūsu tīmekļa vietnes apmeklētāju skaita pieaugumam nākotnē. Šo iespēju jums nodrošinās mūsu pareizas kešdarbes iestatījumi un vienmērīgs slodzes sadalījums starp vairākiem serveriem utt. Otrkārt, ir nepieciešams arī, lai būtu tehniska iespēja pievienot projektam jaunas vajadzīgās funkcijas tā veiksmīgai izaugsmei un attīstībai. Un šajā darbā jums palīdzēs mūsu pieredzējušo tehniskā atbalsta profesionāļu komanda.

  Nodrošinām satura vadību ar ērtas sistēmas palīdzību

  Nepieciešams arī jau iepriekš sagatavot tīmekļa veikalu lielām slodzēm nākotnē, lai darba procesā varētu veiksmīgi eksperimentēt ar tehnoloģijām, kas no jauna ir parādījušās tirgū, un sekmīgi realizēt dažādus nestandarta risinājumus. Lai sasniegtu visus šos svarīgos mērķus, jums ir vajadzīga mūsu ērtā satura vadības sistēma, kas pastāvīgi tiek pilnveidota.

  Nodrošinām sasaisti ar visdažādākajām apakšsistēmām

  Lai jebkurš interneta veikals varētu sekmīgi darboties, tam nepieciešama saikne ar dažādām apakšsistēmām. Tas ir automātisks grozā saliktā pasūtījuma cenas aprēķins, SMS un e-pasta paziņojumi klientiem, mijiedarbība ar preču piegādātājiem utt. Mūsu speciālisti veic integrāciju pat ar vissarežģītākajām un eksotiskajām sistēmām.Jūsu interneta veikals var kļūt sekmīgs un ienesīgs jau vistuvākajā laikā. Vērsieties pie mums, un mēs jums pierādīsim to praksē!