Menu
Your Cart

Web Dizains un Mājas lapu izstrāde

Web Dizains un Mājas lapu izstrāde
Web Dizains un Mājas lapu izstrāde
  0.00€
  Grozā

  Saņemt bezmaksas konsultāciju.

  KONCEPTS / IDEJA

  Jebkurš projekts sākās no idejas. Ja Jums ir ideja mājas lapas izveidei, programmatūras vai dizaina izstrādei vai jebkuram citam IT projektam, laipni lūgti, mēs esam gatavi Jums palīdzēt. Palīdzēsim realizēt jūsu projektu, izmantojot mūsu profesionālās zināšanas.

  WEB DIZAINS

  Jums ir 3-8 sekundes lai noturēt apmeklētāju Jūsu mājas lapā, ko Jūs iesāksiet, lai tam līdzētu ?! Pirmais ko apmeklētājs redz, tas ir Jūsu mājas lapas vizuālais tēls, dizains . Mūsu Ilggadējā pieredze un kreatīvā pieeja padarīs Jūsu dizainu unikālu un pievilcīgu.

  PROGRAMMĒŠANA

  Jebkuru Jūsu IT projektu pārvērtīsim par realitāti izmantojot mūsdienīgas tehnoloģijas, jebkura sarežģījuma programmēšanas valodas. Profesionāli strādājam .PHP, Java Script, .NET, FLASH. kā arī citas izplatītas programmēšanas valodas.

  KVALITĀTE

  Kā ražotājs un IT pakalpojumu izstrādātājs, mēs atbildam par savu darbu no punkta A līdz punktam Z. Pajautājiet to mūsu klientiem.

  Klienti / Atsauksmes

  UZTURĒŠANA 

  Kas ir IT produkts bez kārtīga supporta, nekā laba, vienmēr palīdzam klientam tikt galā ar situāciju ja ir kaut kādas tehniskas neskaidrības, vienmēr iedodam padomu kā to atrisināt vai atrisinam to paši. Mūsu klienti ir uzticami partneri, kā arī mūsu drauģi.

  GARANTIJA

  Jebkurai labai, kvalitatīvai precei ir jābūt garantijai, kaut gan IT ir intelektuālais īpašums kurš satver sevī gan dizainu, loģiku un programmēšanas algoritmu. Mēs garantējām par savu paveikto darbu, protams saprātīgās robežās, ne vienmēr viss ir atkarīgs no mūsu programmēšanas iemaņām.