Menu
Your Cart

Pasūtīt interneta veikalu

Pasūtīt interneta veikalu
Pasūtīt interneta veikalu
  0.00€
  Grozā

  Saņemt bezmaksas konsultāciju.

  Interneta veikalu Mājas lapu dizains

  Interneta veikala Mājas lapas dizaina uzdevums nav tikai labi izskatīties. Tas, protams, ir ļoti svarīgi, taču tam ir arī jārūpējas par to, lai apmeklētājs ātri un viegli varētu uztvert viņam sniegto informāciju. Daudziem interneta lietotājiem, Jūsu mājas lapas dizains būs pirmais iespaids par to, cik Jūsu uzņēmums ir spējīgs un uzticams. Lielākais izaicinājums radot mājas lapas dizainu ir piešķirt tam vērtību apmeklētāja acīs. Likt tiem just ka ieguvuši ko vērtīgu, apmeklējot Jūsu mājas lapu! Pateicoties mūsu individuālajai pieejai, katram klientam, mēs to spējam paveikt! Esam ieinteresēti sniegt Jums viskvalitatīvāko pakalpojumu. Mājas dizainam ir svarīga loma arī interneta mārketingā. Ar piesaistošu mājas lapas dizainu panākumi ir garantēti! Uzņēmums ar profesionālu mājas lapu ir atvērts visām priekšrocībām, ko tā spēj piedāvāt. Interneta mārketings nenozīmē tikai piesaistīt pēc iespējas vairāk apmeklētāju, bet arī piesaistīt viņu uzmanību, tiklīdz tas atver Jūsu mājas lapu. Labākais veids kā to panākt ir izveidojot lielisku mājas lapas dizainu! Mums ir liela pieredze dizaina izveidē, tapēc nav nozīmes cik vienkāršs vai sarežģīts būs projekts - mēs spēsim sniegt risinājumu, kurš atbildīs Jūsu prasībām. Ja Jūs vēlaties izcelties no pūļa un iegūt lielisku mājas lapu, mēs būsim priecīgi palīdzēt! Visus mūsu projektus veicam radoši un orģināli. Mēs esam pārliecināti ka uzliktos mērķus, sasniegsim ātri un efektīvi.

  Mūsu komandas gelvenie principi ir:

  1. Cieņa pret katru klientu

  2. Operatīva pasūtījumu izpilde, norunātajos termiņos, pat tad ja projekts ir liels un apjomīgs

  3. Pateicoties mūsu komandas prasmēm un pieredzei, paši grūtākie uzdevumi, dod palildus stimulu

  4. Mēs nestāvam uz vietas. Regulāri papildinam savas zināšanas un sekojam līdz jaunākajām tendencēm mājas lapu dizainā

  5. Katram klientam pieejam ļoti individuāli. Klients var būt pārliecināts par to, ka analoģisks mājas lapas dizains, nebūs nevienam citam

  6. Visiem projektiem mēs veltam maksimālu precizitāti, kā arī radošu pieeju

  Interneta veikala Mājas lapas dizaina izstrādes process:

  1. Informācijas apkopošana

  2. Plānošana

  3. Dizains

  1. Informācijas apkopošana

  Pirmais, veiksmīgas mājas lapas, dizaina solis ir informācijas apkopošana. Jāapsver daudz lietas veidojot izskatu un izjūtas, Jūsu mājas lapai. Pirmais solis patiesībā ir pats svarīgākais, jo tas sevī ietver pilnīgu sapratni par klientu un uzņēmumu. Jāsaprot izvirzītie mērķi un kā tos īstenot ar mājas lapas dizainu. Pirms sākt darbu, mums būtu svarīgi zināt atbildes uz mūsu jautājumiem.

  Iemesls.

  Kāds ir mājas lapas veidošanas iemesls? Vai vēlaties pasniegt informāciju par sevi, savu uzņēmumu? Reklamēt servisu? Vai pārdot produktu...?

  Mērķi.

  Ko Jūs cerat sasniegt izveidojot mājas lapu? Parasti galvenie mērķi ir palielināt ienākumus, vai dalīties ar informāciju.

  Mērķauditorija.

  Vai ir kāda specifiska cilvēku grupa, kas varētu palīdzēt sasniegt Jūsu mērķus? Ir noderīgi iztēloties "ideālu" personu, ko Jūs vēlētos redzēt savā mājas lapā. Apsverot viņa vecumu, dzīves veidu un intereses. Tas vēlāk palīdzētu piemērot Jūsu mājas lapas dizaina stilu.   

  Interneta veikala Saturs.

  Kāda veida informāciju mērķauditorija meklēs Jūsu mājas lapā? Vai tā būs specifiska informācija? Noteikts produkts vai serviss? Online pasūtījuma veikšana?

  2. Interneta veikala Plānošana

  Izmantojot iegūto informāciju no pirmā punkta, ir laiks likt kopā Jūsu mājas lapas plānu. Šajā punktā tiek izstrādāta mājas lapas karte (sitemap). Mājas lapas karte, ir saraksts ar visām mājas lapas sadaļām, kā arī ar apakš-sadaļām, ja nepieciešams. Tas kalpo kā norāde, kāds saturs atradīsies, kādā lapā un ir galvenais pamats lai varētu izstrādāt konsekventu, viegli saprotamu navigācijas sistēmu. Plānošanas laikā mēs arī palīdzēsim Jums izlemt kādas tehnoloģijas pielietot. Elementi kā, piemēram, interaktīvās formas flash utt. tiek apspriesti plānojot Jūsu mājas lapas dizainu.

  3. Interneta veikala Dizains

  Līdz šim iegūtā informācija ļauj ķerties pie izskata un "sajūtas" noteikšanas Jūsu veikala mājas lapai. Mēŗķauditorija ir viens no galvenajiem faktoriem, kas tiek apspriests šajā punktā. Piemēram, mājas lapa, kas tiek mērķēta uz pusaudžiem, krasi atšķirsies, no finanšu iestādes mājas lapas. Dizaina fāzē, svarīgi ir arī iekļaut tādus elementus kā uzņēmuma logo vai krāsas, lai palīdzētu stiprināt uzņēmuma identitāti. Mēs izveidosim vienu, vai vairākus dizaina prototipus Jūsu mājas lapai. Tā parasti būs .jpg formāta bilde, kurā būs redzams gaidāmais rezultāts. Šajā punktā komunikācija ir īpaši svarīga, lai nodrošinātu to, ka gala iznākums atbildīs Jūsu vajadzībām un gaumei.