Menu
Your Cart

Normāls hostings interneta veikaliem, lapām

Normāls hostings interneta veikaliem, lapām
Normāls hostings interneta veikaliem, lapām
  0.00€
  Grozā

  Saņemt bezmaksas konsultāciju.

  Kas ir hostings?

  Hostings ir mājas lapas izvietošana uz servera. Vienkāršā valodā runājot, internets ir milzīgs vienā tīklā saslēgtu datoru kopums, un katra mājas lapa, ko Jūs apmeklējat, atrodas uz kāda no šiem datoriem (servera). Tāpēc arī Jūsu mājas lapai ir nepieciešams atrasties uz kāda servera, un šo pakalpojumu sauc par hostingu.

  Hostings Latvijā, Lietuvā, Vācijā, Amerikā

  Latvijā hostinga pakalpojumu sniedz daudzas kompānijas. Ja Jūsu mājas lapa ir orientēta uz Latvijas interneta lietotāju auditoriju, mēs iesakām izmantot YAM hostings piedāvāto hostingu. Ērtībai konfigurāciju un reģistrāciju Jūsu vietā veiksim mēs.

  Savukārt, ja Jums nepieciešams hostings mājas lapai, kura paredzēta ārzemju interneta auditorijai, piedāvājam VPS serverus:

  VPS Hostinga parametri

  • no 1 CORE
  • no 1 GB RAM
  • no 10GB SSD

  Hostinga cenas

  Hostinga cena uz vienu gadu sākot no 50EUR, Piedāvājums spēkā tikai mūsu klientiem, kam tiek sniegts vēl kāds pakalpojums bez hostinga. Ja Jums jau ir sava mājas lapa, un vēlaties tikai nomainīt hostinga firmu, diemžēl nevarēsim palīdzēt.

  Bezmaksas hostings

  Bezmaksas hostinga pakalpojumus 1 gadam piedāvājam ja pasūtat pakalpojumu vismaz 1000EUR,- EUR vērtībā,

  Šis piedāvājums ir ideāls uzņēmējiem, kuru mājas lapas plānotais trafiks ir no dažiem desmitiem līdz dažiem simtiem unikālo apmeklētāju dienā.

  Piedāvājums sedz pirmā gada hostinga izmaksas un attiecas uz vienu mājas lapu.