Menu
Your Cart

Mājaslapu izveide

Mājaslapu izveide
Mājaslapu izveide
  0.00€
  Grozā

  Saņemt bezmaksas konsultāciju.

  Dažiem cilvēkiem nepārtraukti ir vajadzīgi norādījumi, dažiem nē, bet, runājot par datoriem, tad tiem visiem IR vajadzīgi norādījumi, ko darīt, kā darīt un cik ilgi darīt.  Un tas ir stingri jāzina cilvēkam, kas gatavojas tieši Jūsu projektam. Šādus cilvēkus sauc par programmētājiem. Un būt par programmētāju ir kaut kas īpašs, kādi ir arī mūsu uzņēmuma speciālisti, kuri var piedāvāt plašu programmēšanas pakalpojumu klāstu. 

  „Programmēt jaunu mājas lapu ir, kā radīt kaut ko jaunu”, to ar savu ilggadējo pieredzi un patstāvīgu novitāšu apgūšanu programmēšanas jomā ir sapratuši mūsu speciālisti.  Jaunu nevis materiālā ziņā, bet gan vairāk garīgā, jo pēc tam, kad projekts ir izveidots un pierakstīta datoram saprotamā valodā, tad tās sāk darboties — dzīvot. 

  Mūsu programmētāji izmanto šādas programmēšanas valodas HTML, PHP, JavaScript, HTML, PHP,MySQL, lai sasniegtu jūsu domu lidojumu un vēlmes, lai vienkārši veidotu jūsu interneta projektu. 

  Varētu teikt, mēs par saviem klientiem esam nomodā dienu un nakti, jo mūsu piedāvājumā ir arī hostings, tāds pakalpojums, kas nodrošina jūsu mājas lapas nepārtrauktu apskati interneta tīmeklī 24h diennaktī.  Mēs to panākam ar tehnoloģiski augstvērtīgiem, jaunāko tehnoloģiju nodrošinātiem serveriem. Web hostings nodrošina ne tikai nepārtrauktu un nevainojamu jūsu interneta mājas lapas darbību, bet arī nodrošina bezmaksas e-pastu servisu ar  neierobežotu pastkastīšu skaitu, kas mūsdienu dzīves ritmā ir ļoti svarīgi. 

  Jūsu mājas lapa ir izveidota jau labu laiku atpakaļ, jūs it kā domājiet, ka esiet interneta vietnē, bet tomēr  nesasniedziet iecerēto - mērķauditoriju, popularitāti saviem produktiem vai pakalpojumiem.  Mēs, izveidojot mājas lapu, varam jums palīdzēt šo procesu padarīt ātrāku, lai nebūtu jāgaida mēnešiem vai pat gadiem, kamēr ievērojamākās meklētājprogrammas, kā, piemēram, Google, Yahoo, Bing Jūsu mājas lapu atrod un ievieto savos serveros. Mēs ar SEO procesu varam Jūsu mājas lapu optimizēt, uzlabot, lai tā kļūtu draudzīgāka meklētāj videi.  Mājas lapa optimizācijas rezultātā kļūs daudz populārāka un jūs iegūsiet daudz jaunu apmeklētāju, kuri mājas lapu atradīs pēc konkrētiem atslēgas vārdiem, pakalpojumiem, produktiem, ar kuriem būsiet vēlējušies savu mērķauditoriju arī iepazīstināt.  

  Kāpēc gaidīt mēnešiem, gadiem, ja varam palīdzēt sasniegt rezultātus jau dažu nedēļu laikā! To, ko klients meklēs, to viņš arī atradīs daudz ātrāk un efektīvāk!

  Jūsu galvenie ieguvi:

  - Jauni mājas lapas apmeklētāji.

  - Jūsu mājas lapa tiks atrasta pēc konkrētiem atslēgas vārdiem, tas nozīmē, ka potenciālie klienti ir vēlējušies to produktu/pakalpojumu ko Jūs piedāvājat.  

  Ņemot vērā mūsu klientu vēlmes ne tikai pēc sarežģītiem interneta projektiem, bet arī pēc vienkāršiem un ātriem risinājumiem par sapratīgu cenu.

  Mājaslapu izveide - Kopā ar Yam.lv

  Mājaslapu izveide Rīgā