Menu
Your Cart

Interneta veikalu izveide

Interneta veikalu izveide
Interneta veikalu izveide
  0.00€
  Grozā

  Saņemt bezmaksas konsultāciju.

  Mēs veidojam modernus, pārdomātus un drošus interneta veikalus ar responsīvu lietotāja saskarni un interneta meklētājiem saprotamu informācijas pasniegšanas veidu.

  Mūsu veidotie interneta veikali būs efektīvs un uzticams rīks gan jaunu klientu uzrunāšanai, gan rutīnas darbu automatizēšanai.

  YAM.lv - ir uz mērķi orientēta web risinājumu aģentūra, kas ciena klientu laiku un novērtē, ja klients ciena mūsējo.

  Mēs piedāvājam savas zināšanas un pieredzi, lai sadarbībā ar Jums radītu īstus interneta spīdekļus, kurus novērtēs Jūsu klienti un apskaudīs konkurenti.

  Interneta aplikāciju izveide un apkalpošana

  Ja Jums padomā ir unikāls programmatūras risinājums, kas atvieglotu dzīvi Jums un Jūsu klientiem, mēs būsim priecīgi piedāvāt savu pieredzi un zināšanas, lai sasniegtu un pārsniegtu izvirzītos mērķus.

  Mūsu veidotās aplikācijas palīdz uzņēmumiem taupīt laiku un enerģiju rutīnas darbu veikšanai, kā arī sniedz jaunas iespējas klientu uzrunāšanā.

  Web bāzētu aplikāciju izveide

  Mūsu pieredze un zināšanas par interneta vidi ļauj realizēt pašas pārdrošākās idejas. Esam izstrādājuši dažādas sarežģītības interneta aplikācijas, kas uzticami balstījušas izaugsmi daudzu nozaru uzņēmumiem un mēs jutīsimies pagodināti, ja varēsim palīdzēt arī Jūsu ideju realizācijā.

  Interneta veikalu izveide - Kopā ar Yam.lv