Menu
Your Cart

Opencart Veikals Web dizains palīdz pelnīt vairāk

Opencart Veikals Web dizains palīdz pelnīt vairāk
Opencart Veikals Web dizains palīdz pelnīt vairāk
  0.00€
  Grozā

  Saņemt bezmaksas konsultāciju.

  Mūsdienās tehnoloģijas attīstās aizvien straujāk. Arī opencart web dizaina pasaulē tiek ieviesti arvien jaunāki paņēmieni, lai padarītu mājaslapu interesantāku un piesaistītu klientu uzmanību. Šobrīd vairs nepietiek ar to, ka uzņēmums ir profesionālis savā jomā.

  Ja produktam netiek piešķirta pievienotā vērtība, piemēram, interesants dizaina elements iepakojumā, tad pircējam tas šķiet pavisam ikdienišķs. Līdz ar to, ja tirgū parādīsies produkts, kura vizuālais tēls piesaistīs klienta uzmanību vairāk nekā tirgus vadošā uzņēmuma produkts, var rasties situācija, kad veco un pārbaudīto vērtību aizstāj ar jaunu un interesantu.

  Tas pats notiek arī opencart web dizaina pasaulē. Mājas lapas dizains ir uzņēmuma mājas lapas satura „iepakojums”.

  Tam ir jābūt interesantam un aizraujošam ne tikai pašam uzņēmējam, bet arī konkrēto preču esošajiem un potenciālajiem patērētājiem. Tomēr jāsaprot, ka šībrīža tendences nosaka, ka tikai vizuāli skaists web dizains ir lieki izšķiesta nauda. Tāpat kā lielākā vētrība ir tai sievietei, kura ir ne tikai skaista, bet arī gudra, tāpat arī  mājaslapas dizainam ir jābūt funkcionālam!

  Pēdējie pāris gadi web dizaina jomā bijuši kā grandiozs attīstības sprādziens. Mobilie telefoni ir kļuvuši par pastāvīgu dalībnieku interneta vidē, web tipogrāfija ir sasniegusi jaunus izsmalcinātus veidolus, jaunie web kodēšanas veidi paver iespējas praktiski neierobežotiem fantāzijas lidojumiem web dizaina jomā.

  Šī brīža tendences web dizaina jomā tiek balstītas uz atsaucīgu, funkcionālu dizainu, patstāvīgas savienojamības iespējām un virtuālās realitātes ilūziju. Jaunās paaudzes web dizaina meistaram ir jāspēj ne tikai savaldzināt klients ar dizaina trikiem, bet gan jāizveido tik apburoša virtuāla pasaule, kurā nokļūstot, klients nesteigtos meklēt izeju no lapas. Lai izveidotu šādu virtuālo brīnumzemi, mājaslapā vajadzētu būt pielietotiem vismaz šiem elementiem:

  • harmoniskam un uzrunājošam krāsu salikumam – krāsu salikumu veidošanā mūsdienās pieejami neskaitāmi palīgrīki.
  • intuitīvs web dizains – veidots tā, lai apmeklētājs jau zemapziņā spētu nojaust, kas jādara, lai ceļotu virtuālajā brīnumzemē.
  • viegla piekļuve mājaslapā izvietotajai informācijai – informāciju nedrīkst slēpt, tai ir jābūt viegli pieejamai vienmēr un visur.
  • atgriezeniskās saites iespējai – apmeklētājam ir jāspēj izteikt savs viedoklis un jābūt dotai iespējai pierakstīties jaunumu saņemšanai no konkrētās mājaslapas.

  Protams, šādi elementi ir mājas lapas pamatu pamats, kas nozīmē tikai to, ka mūsdienu pasaulē web dizaina rokām ir jāstiepjas daudz tālāk. Šobrīd nekas vairs nestāv uz vietas, līdz ar to neviens klients vairs nav piesaistīts tikai datora ekrānam. Web dizainam ir jākļūst plastiskam un jāspēj mājaslapa nogādāt pie klienta, lai kur arī viņš atrastos. Tas nozīmē, ka lapai ir jāizskatās perfekti arī plaukstdatoru, Iphone, Blackberry, Touchpad un cita veida komunikācijas līdzekļu ekrānos.

  Ekrānu izmēru variācijas, caur kurām apmeklētāji nokļūst tīmeklī,  vairs neaprobežojas ar noteiktu collu datorekrāniem. Tas savukārt ietekmē web dizaina izmēru pasauli. Ja reiz mājaslapa mūsdienās var tikt vērota gan no mobilā telefona mazajiem ekrāniem, gan, piemēram, HD televizoriem , kuru izmēri var būt pat 60, 80 un vairāk collas. Un visa šī jezga nebeidzas tikai ar ekrānu lielumiem, ja reiz tajā pašā ekrānā attēlu var sagrozīt pavisam otrādi, tikai ar vienu rokas kustību.

  Protams, vienmēr ieteicams jaunākās ziņas mājas lapas dizainā izkārtot tā, lai tās atrastos tuvāk lapas augšpusei, bet, saskaroties ar visu šo izmēru dažādību, vairs nav noteiktu parametru, pēc kuriem būtu jāvadās. Šie ir aspekti, ar kuriem jārēķinās mūsdienīga web dizaina meistaram, lai padarītu mājas lapu uzskatāmu un saprotamu ne tikai viena izmēra.