Menu
Your Cart

Sveiciens! no mājas lapu izstrādes aģentūras YAM.LV

Sveiciens! no mājas lapu izstrādes aģentūras YAM.LV
Sveiciens! no mājas lapu izstrādes aģentūras YAM.LV
  0.00€
  Grozā

  Saņemt bezmaksas konsultāciju.

  Laipni lūgti mūsu atjauninātajā mājaslapā! Daudzi nezina, ka šī jau ir piektā mājaslapas versija. Katru reizi vēlējāmies ievietot vairāk teksta, jo domājām, ka tas ir lietderīgi, bet pēdējo 10 gadu laikā nācās izdarīt noteiktus secinājumus, atbrīvoties no visa liekā un vairāk koncentrēties uz pakalpojumu kvalitāti.

  Vislielāko gandarījumu mums sagādā apziņa, ka vairs nevajadzēs teikt klientiem, ka mūsu mājaslapa nav pabeigta dēļ tā, ka mums vienkārši nav laika to izdarīt. Tā bija agrāk. Pārsvarā viss darbaspēks un laiks tika veltīts pasūtījumu izstrādei, bet pašiem sev laika pietrūka.

  Laiks gāja uz priekšu, un mēs augām. Nav zolīdi nenovest lietas līdz nobeigumam un tā rezultātā mēs, skanot svinīgiem aplausiem, paziņojam par mūsu jaunās mājaslapas atklāšanu!

  Mājaslapa tagad ir pieņēmusi jaunu mūsdienīgu izskatu, bet par ārējo izskatu svarīgāka ir iekšējā būtība. Šeit varētu sākt stāstīt par kvalitāti un procesiem, bet negribētos bojāt svinīgo noskaņu ar lietišķām sarunām. Labāk īsi izklāstīt, ko tieši mājaslapā var atrast.

  Pēc būtības, gandrīz visas mājaslapas ir līdzīgas. Vairākums savās lapās izvieto informāciju par sevi, par saviem pakalpojumiem, par procesiem, izvieto savu darbu paraugus, raksta blogus un slavē sevi. Visu to pašu varēsiet atrast arī mūsu mājaslapā. Bet mēs vairāk centīsimies dalīties ar noderīgiem materiāliem, piemēram, līgumu paraugiem, tehnisko uzdevumu paraugiem, ar informāciju par interneta mārketingu, par online biznesu u.c. To visu varēsiet izmantot Jūs, mūsu klienti un atbalstītāji.

  Un vēl. Mūsu profesionāļu komanda būs atvērta komunikācijai ar Jums. Mēs centīsimies dalīties savā pieredzē, lai izstāstītu Jums nepieciešamo informāciju, iedot padomu, palīdzēt izlemt, kāda web-lapa ir piemērota tieši Jums un vai tiešām tā ir nepieciešama.

  Lai Jums labas mājaslapas