Menu
Your Cart

Kā strādā labākā web studija Rīgā?

Kā strādā labākā web studija Rīgā?
Kā strādā labākā web studija Rīgā?
  0.00€
  Grozā

  Saņemt bezmaksas konsultāciju.

  Kā mēs strādājam?

  Jusu mājas lapa vai aplikācija izskatīsies eleganta, tīra un viegli lietojama – tomēr, lai to sasniegtu izstrādes process ir diezgan sarežģīts. Nopulētais gala produkts ir kulminācija vairākiem posmiem, kas prasa precizitāti izpildē un uzmanību detaļām. 

  Projekti prasa ne tikai programmētāju vai dizaineru iesaistīšanos, tiem nepieciešama arī atvērta komunikācija no klienta puses, kas izstāstīs projekta mērķus un definēs precīzas prasības. Kā mūsu klientam jums būs iespēja piedalīties katrā izstrādes posmā, lai sniegtu regulāras atsauksmes un komentārus, tādējādi panākot vislabāko rezultātu. 

  Projekta attīstības posmi

  1. Biznesa izpēte un plānošana

   Lai izveidotu perfektu lapu vai aplikāciju, kas atbilst jūsu vajadzībām, mēs sākam ar biznesa procesa izprašanu, izpētām mērķus, zīmolu un lietotājus, kā arī jūsu personīgo redzējumu par savas mājaslapas vai aplikācijas attīstību.

  Šajā posmā YAM eksperti piedāvā savus padomus un redzējumu, lai sasniegtu mērķus ar inovatīviem risinājumiem. Tiek definētas prioritātes, uzzīmēts plāns – un mēs esam gatavi sākt. 

  2. Informācijas arhitektūra

  Izmantojot informāciju, kas iegūta pirmajā posmā, tiek veidotas funkcionālās skices jeb wireframe, kas sniedz vizuālu priekšstatu par topošā produkta vizuālo izskatu un ļauj pārbaudīt lietošanas ērtumu.

  Šāda skice tiek izveidota katrai sadaļai, ļaujot jums jau izstrādes sākumposmā pārliecināties, vai lapa atbilst prasībām, izteikt komentārus, novērst kļūdas un saprast, vai šis lapas izkārtojums tiešām ir īstais.

  3. Vizuālais dizains

  Tagad, kad ir izstrādāts projekta skelets, mēs sākam to piepildīt ar krāsām, fontiem un intuitīvu funkcionalitāti. 

  Jūsu projekts sāk atdzīvoties, un tā kā strādājam ciešā saskarē ar jums, varam būt droši, ka gala rezultāts ieturēs perfektu balansu starp lapas lietojamību un definētajām biznesa vajadzībām.

  4. Dizaina pielāgošana

  Kad lapas dizains ir gatavs, sākam strādāt pie lapas elementu izstrādes. Mēs sagriežam dizainu no PSD uz XHTML / CSS, būvēt jau funkcionālus skatus.

  Veidojot web aplikācijas, mēs atbalstām un iesakām ievērot Web standartus – tas nozīmē, ka aplikācija strādās visās populārākajās pārlūkprogrammās gan šodien, gan nākotnē.

  5. Programmēšana

  Beidzot mēs varam pievērsties mājas lapas satura vadības un funkcionalitātes izstrādes.

  Mēs varam programmēt vairākās valodās, izmantojot dažādus ietvarus, ieskaitot PHP, C++, Python, Symphony, Drupal and Microsoft Studio, tomēr, lai būtu efektīvi un elastīgi mēs specializējamies un iesākām izmantot Ruby on Rails. Programmēšanas laikā arī jums būs ļauts testēt izstrādāto funkcionalitāti, kas beigās ļaus iegūt jau gatavu, nopulētu produktu.

  Projektu vadība

  Mēs pielietojam iteratīvu projektu vadību dizaina un programmatūras izstrādei, izmantojot tādu metodi kā Agile Scrum. Galvenie iemesli, kāpēc tiek izmantota šī metodoloģija, ir: zemāks risks, izmaksu efektivitāte klientam un iespēja vieglāk radīt kvalitatīvu produktu īsākā laikā.

  Mēs strādājam īsos iteratīvos ciklos, radot prototipus, ko reāli var testēt. Šādi tiek panākts, ka katru reizi tiek izvēlēts pareizais ceļš projekta izstrādē.

  Šādi arī ir vieglāk klientam un programmētājiem vienoties par kārtējiem darba uzdevumiem, un, ja nepieciešams, pašam klientam veikt testēšanu reālā vidē. Projekts tiek izstrādāts tik sprintos, cik nepieciešams, un, ja projekta izstrādes laikā klients saprot, ka kaut kas no sākotnēji plānotās funkcionalitātes nav nepieciešams, to viegli var izdzēst no tekošo darbu uzdevumu saraksta.

  Bet vissvarīgākais ieguvums no Scrum projektu vadības ir nemitīgais fokuss uz klienta biznesa vajadzībām. Lasīt vairāk par Agile projektu vadību 

  Kvalitātes testi

  Lai nodrošinātu koda tīrību un kļūdu neesamību, mēs programmējam ne tikai projekta funkcionalitāti, bet arī automatizētos kvalitātes tekstus, kas ļauj kodam sevi notestēt. Katru reizi, kad jauna funkcionalitāte tiek pievienota, tiek notestēta jau esošā sistēma, kā rezultātā laika gaitā tiek nodrošināta viega un elastīga projekta attīstība. Nav nozīmes, cik tavs projekts ir plānots liels vai mazs, mēs nešaubīgi nodrošināsim ar labāko koda kvalitāti.