Menu
Your Cart

Mājas lapu SEO optimizācija | Interneta veikalu SEO optimizācija

Mājas lapu SEO optimizācija | Interneta veikalu SEO optimizācija
Mājas lapu SEO optimizācija | Interneta veikalu SEO optimizācija
  0.00€
  Grozā

  Saņemt bezmaksas konsultāciju.

  VAIRĀK APMEKLĒTĀJU = VAIRĀK NAUDAS!

  Jūsu mājas lapas panākumi netiks mērīti pēc tā, cik tā labi izskatās vaicik ātri tā ielādējās. Bet tas tiek mērīts pēc apmeklētāju / klientu skaita un ienākumu summas ko Jūs iegūstat. Kad kāds apmeklētājs ieraksta atslēgvārdu kādā no meklētājiem, tad viņa uzmanību visvairāk piesaista tieši pirmie 30 rezultāti. Un tām lapām, kas tur atrodas ir vislielākās izredzes, ka šis apmeklētājs kļūs par pircēju. Šajā interneta laikmetā, katras 6 sekundes tiek palaista kāda jauna mājas lapa un lai „izdzīvotu” Jūsu lapai ir nepieciešams izmantot SEO!

  • Mājas lapa ir atrodama un pamanāma meklētājos
  • Apmeklējuma pieaugums
  • Palielinās konkurētspēja
  • Samazinās mārketinga izmaksas

  Mēs Jums Piedāvājam:

  1. Veikt analīzi Jūsu esošai lapai

  2. Veiksim atslēgvārdu izpēti lai noteiktu kuri ir apmeklētākie, un piemērotākie Jūsu lapai

  3. Veiksim esošo konkurentu analīzi un pozīciju izpēti

  4. Veiksim nepieciešamās izmaiņas lapas HTML kodā

  5. Izveidosim atslēgvārdus un virsrakstus

  6. Piereģistrēsim Jūsu Lapu 100 galvenajos meklētājos

  7. Izveidosim lapas karti ( sitemap)

  8. Pievienosim lapas karti Google

  9. Uzstādīsim Google Analytics ( lapas statistika)

  10. Sniegsim Jums atskaites par padarīto darbu

  Svarīgi minēt vēl vienu lielu priekšrocību ko sniedz SEO. Pieņemsim ja Jūsu lapa pārdod dārza lejkannas, ja kāds ieraksta meklētājā šos vārdus un atrod tieši Jūsu lapu kur tās ir iespējams iegādāties, tad pastāv ļoti liela iespēja, ka viņš šo preci nopirks, jo ir atradis tieši to ko meklē! Bet ja Jūs izvietojat savu reklāmas banneri kādā portālā, tad uz tā klikšķina visi kam tas šķiet pievilcīgs, bet neviens neizrādas reāls pircējs kam šī prece ir nepieciešama. Ja mājas lapa nav noptimizēta pēc pareizajiem atslēgvārdiem vai arī Jūs ievietojat reklāmu netabilstošos portālos, kā rezultātā Jūsu lapa nenes nekādus ienākumus vai ieguvumus pat tad, ja lapas apmeklējums ir augsts!

  Ja Jūs vēlaties paaugstināt savas lapas apmeklējumu un tās pamanāmību meklētājos, tad lūdzu sazināties ar mums!

  Vai Jūs zināt, ka vairāk nekā 85% interneta lietotāji izmanto meklēšanas sistēmas Google, Yahoo, Bing, MSN, AOL u.c., lai atrastu mājas lapu, kas ir līdzīga jūsējai! Miljoniem cilvēku katru dienu izmanto meklētājus, lai atrastu kādu produktu, pakalpojumu vai informāciju, lai to iegādātos. Ir vairāk nekā viens miljards mājas lapu lapu kuras ir atrodamas globālajā tīmeklī un ir ļoti svarīgi, lai klients kurš meklē kādu produktu vai pakalpojumu atrastu tieši Jūsu lapu. Kā Jūs domājat ,vai viņš to spēs izdarīt ja Jūsu lapa netiks atrasta meklētājos un vai viņš kādreiz uzzinās par Jums?! Pareizi-NĒ ! Tieši tāpēc mums ir risinājums priekš Jūsu mājas lapas

  Jūsu lapa ir atrodama TOP 30 vai arī tam nav nekādas nozīmes!

  Nav svarīgi cik meklētājos Jūs piereģistrējat savu lapu, bet ja Jūs neesat atrodami pirmajos 10 rezultātos pēc Jūsu atslēgvārda ( no angļ.val. keyword) Jūs zaudējat gan naudu, gan saviem konkurentiem. Pirmie 30 rezultāti, kas tiek atspoguļoti visos meklētājos sniedz vislielāko apmeklētību Jūsu lapai pat vairāk nekā dārgu banneru reklāmas izvietošana.

  Kāpēc ir svarīgi, lai Jūsu lapa atrastos pirmajos 30 rezultātos?

  Šī bilde ļoti labi atspoguļo kur interneta lietotāji klikšķina visbiežāk pēc meklēto rezultātu atrašanas meklētājā Google.

  Ko tas nozīmē priekš Jūsu lapas?

  Atbilde ir pavisam vienkārša!

  VAIRĀK APMEKLĒTĀJU = VAIRĀK NAUDAS!