Menu
Your Cart

Flajeri, flajeru, skrejlapu izgatavošana, dizains

Flajeri, flajeru, skrejlapu izgatavošana, dizains
Flajeri, flajeru, skrejlapu izgatavošana, dizains
  0.00€
  Grozā

  Saņemt bezmaksas konsultāciju.

  Vēlaties pasūtīt kvalitatīvus flajerus, skrejlapas?

  Ja Jums nav flajera dizaina vai maketa, mēs Jums to izveidosim. 

  Kā parasti izskatās flajeris, skrejlapa, kur to lieto?

  Flajeri ir visbiežāk izmantotie reklāmas materiāli - tie ir neaizstājami izstādēs un citos reklāmas izplatīšanas veidos. Tos ērti var izplatīt esošajiem un potenciāliem klientiem vai sadarbības partneriem. Flajers informē par Jūsu uzņēmuma darbību, pakalpojumiem un precēm.

  Flajera dizains jāveido tā, lai tas atspoguļo Jūsu uzņēmuma tēlu un darbību, lai flajers būtu pamanāms un radītu interesi. Uz reklāmas flajera, skrejlapas tiek attēlots kompānijas logo, detalizēts piedāvājums, apraksts, bildes un kontaktinformācija. Flajerus var drukāt uz dizaina papīriem un parastiem krītpapīriem. Flajeri ierasti tiek drukāti uz 90 - 170 g/m2 glancēta vai matēta krītpapīra. Flajeru izmēri var būt dažādi, ierasti A6 (105 x 148 mm). Flajera dizainu var papildināt ar viena vai vairāku stūrīšu noapaļošanu.

  Ja Jums ir nepieciešamība pēc skaistiem un pievilcīgiem flajeriem par izdevīgāko cenu, ja plānojat tos pasūtīt, ja meklējat labākos risinājumus – izskatiet arī mūsu piedāvājumu, mēs būsim priecīgi Jums palīdzēt! Flajeru, skrejlapu dizains un druka ir mūsu darbiņš.