Menu
Your Cart

Kā izveidot savu mājas lapu?

Kā izveidot savu mājas lapu?
Kā izveidot savu mājas lapu?
  0.00€
  Grozā

  Saņemt bezmaksas konsultāciju.

  Kad uzņēmums ir pieņēmis lēmumu izveidot mājas lapu, atliek atrast labāko veidu, kā šo ieceri realizēt. Ja uzņēmuma darbinieku lokā ir pieredzējis datorspeciālists, kas prot veidot mājas lapas, iespējams ērtākais veids, kā tikt pie savas web lapas, ir uzticēt šo darbu pašu cilvēkam. Tomēr šeit pastāv riski, ka cilvēks zina, kā izveidot savu mājas lapu, bet tā nav viņa tiešā darbības joma un sasniegtais gala rezultāts nesniegs cerētos rezultātus.
  Taču, ja nav pat teorētiskas iespējas mājas lapas izveidi uzticēt uzņēmuma darbiniekiem, neatliek nekas cits, kā vien izmantot ārpakalpojumu. Lai veiksmīgāk varētu izvēlēties pakalpojuma sniedzēju, ir vērts jau iepriekš izprast sistēmu, kā tiek veidota mājas lapa.

  1.Sagatavošanās posms: vēlams atbildēt uz šādiem jautājumiem – kas ir mājas lapas mērķauditorija, kādu informāciju mājas lapā nepieciešams ievietot un kā to iespējams strukturēt.
  2.Mājas lapas dizaina variantu izstrāde. Ieteicams pasūtīt izstrādātājiem vairākus dizaina variantus, lai būtu iespējams izvēlēties sev tīkamāko. Jāatceras, ka dizains ir viens no elementiem, kas veido pirmo iespaidu par mājas lapu, tāpēc vai piesaistīt vai atgrūst potenciālo klientu.
  3.Mājas lapas programmēšana – izvēlētā dizaina realizācija interneta videi atbilstošā veidolā. Lai varētu veikt šo posmu, nepieciešamas skriptu valodas zināšanas.
  4.Mājas lapas HTML izveide – izmantojot specializētu zīmju valodu, tiek izvietoti teksti un attēli tiem paredzētās vietās, kā arī sasaistītas mājas lapas lappuses kopīgā tīklā, lai ērti varētu pārvietoties no vienas lapas otrā.
  5.Mājas lapas ievietošana internetā – svarīgi izvēlēties vienkāršu, ar uzņēmumu viegli saskaitāmu domēna nosaukumu, kā arī jāizlemj, kādu hostingu izvēlēties – maksas vai bezmaksas.
  Ja visi šie etapi ir skaidri un to veikšanā ir pieredze, izveidot mājas lapu var viegli, taču tas nenozīmē, ka process aizņems vien pāris dienas. Pat profesionāļiem, kas ar mājas lapas izstrādi nodarbojas ikdienā, ikviens jauns projekts prasa iedziļināšanos, situācijas izpēti un veiksmīgākā risinājuma meklējumus.