Menu
Your Cart

Mājas lapas izveide

Mājas lapas izveide
Mājas lapas izveide
  0.00€
  Grozā

  Saņemt bezmaksas konsultāciju.

  Kas jāņem vērā, veidojot mājas lapu

  Sākot veidot mājas lapu (interneta projektu) ir svarīgi apzināties mājas lapas (interneta projekta) lomu un funkciju, kuru tai jāpilda. Jāapzinās arī tas, vai nākotnē ir plānots kaut kādā veidā paplašināt mājas lapas (interneta projekta) funkcionalitāti un piedāvāto iespēju klāstu. 

  Pirmais solis - Satura vadības sistēmas izvēle

  Satura vadības sistēma - tas ir instruments, kurš nodrošina mājas lapas veidošanas procesu, mājas lapas satura pārvaldību un savlaicīgu funkcionalitātes uzlabošanu vai papildināšanu.   Nepareizās satura vadības sistēmas izvēle var uz visiem laikiem piesaistīt pasūtītāju pie viena mājas lapas veidotāja, ar visām no tā izrietošām sekām. Mājas lapas veidošana uz bezmaksas satura vadības sistēmām nodrošina iespēju patstāvīgi uzturēt savu projektu bez nepārtrauktās apmācības. Miljoniem citu resursu internetā ir veidotas uz šiem bezmaksas satura vadības sistēmām - tie turpina strādāt un efektīvi pilda savas funkcijas.

  Otrais solis - Sadarbības partnera izvēle

  Vairāku pasūtītāju kļuda - nepārdomāta sadarbības partnera izvēle. Lielākā daļa no pasūtītājiem ir parasti lietotāji, bez specifiskām zināšanām. Nepareizā sadarbības partnera izvēle var nozīmēt neefektīvu savas mājas lapas izveidi un tālāku attīstību - vairāki izpildītāji pēc mājas lapas nodošanas "aizmirst" par klientu un nenodrošina attiecīgo atbalstu turpmākajā projekta attīstībā.   Jūsu mājas lapai ir jāprezentē Jūsu uzņēmums, tai ir jāaudzē jūsu uzņēmuma atpazīstamību un jāatbalsta Jūsu koorperatīvo tēlu. 

  Mājas lapas izveide un SEO optimizācija

  Kas ir mājas lapu veidošana un kādiem kritērijiem jāatbilst efektīvam interneta projektam - to zina daudzi uzņēmēji, mājas lapu pasūtītāji.  Bet kas ir efektīva mājas lapas satura vadības sistēma un kādiem kritērijiem ir jāatbilst profesionālai web studijai - to apzinās retais, un veidojot savu mājas lapu bez šis apziņas var izvērsties par pavisam drīzu nesen izveidotās mājas lapas pārbūvi, vai pat ļaunāk - jaunās veidošanu.   Ar mājas lapu interneta vidē ir iespējams panākt sava uzņēmuma atpazīstamību, klientu plūsmas palielināšanu, savlaicīgas, precīzas  un klientiem nepieciešamas informācijas nodošanu.  Ir iespējams arī izveidot pasūtījuma veidošanas veidlapu - mazāk aktīvu klientu piesaistei (ne visi potenciālie klienti zvanīs, lai noskaidrotu papildus informāciju).  Vienu vārdu sakot - jādara viss, ikviena potenciālā klienta piesaistei!  Un pats galvenais - ar pareizi izveidotu mājas lapu ir iepējams palielināt uzņēmuma peļņu! Mājas lapai (interneta projektam) ir jāpelna nauda!

  SEO optimizācija (Search Engine Optimization) - palīdzi savai mājas lapai pelnīt naudu labāk un ātrāk.  Pie mājas lapas izveides ir ļoti būtiski saprast, ko Jūs no tās vēlaties. Ja Jūsu mājas lapas uzdevums ir pelnīt vairāk, tad mājas lapu jāveido ne tikai tā, lai ar to ir ērti un saprotami stādāt, bet arī lai to redz pēc iespējas vairāk potenciālo klientu un sadarbības partneru.  Pieredze rāda, ka SEO optimizācija palielina apmeklētāju skaitu mājas lapai līdz 25%. Jāveic arī atslēgas vārdu monitorings, lai precīzāk saprastu pēc kadiem atslēgas vārdiem Jūsu klients atdod tieši Jūsu uzņēmuma mājas lapu.  Analizējot Jūsu mājas lapas piedāvājuma saturu, mēs nosakam to, pēc kādiem atslēgas vārdiem iespējamie klienti meklēs Jūsu piedāvātos pakalpojumus Google meklētājsistēmā.   Samazinot Jūsu izmaksas SEO optimizācijai, mēs virzam Jūsu mājas lapu meklētājsistēmās tikai pēc tiem atslēgas vārdiem, kuri reāli strādā un spēj piesaistīt papildus  apmeklētājus Jūsu mājas lapa.