Menu
Your Cart

Interneta veikala dizaina elementi

Interneta veikala dizaina elementi
Interneta veikala dizaina elementi
  0.00€
  Grozā

  Saņemt bezmaksas konsultāciju.

  Iedomājieties luksusa klases automašīnu. Pašos pamatos tas ir pārvietošanās līdzeklis, tātad mērķis šai luksusa precei ir tieši tāds pats kā ekonomiskās klases auto. Tad jājautā, kas ir tāds automašīnā, kas tai piešķir luksusa zīmogu? Atbilde ir pavisam vienkārša - pievienotā vērtība. Interneta veikala pievienotā vērtība ir webdizaina elementi, kuri liek aizrauties elpai ne tikai mājaslapas apmeklētājiem, bet arī citiem webdizaina meistariem.

  Luksusa klases automašīna pašos pamatos  ir pārvietošanās līdzeklis, kuras pamatmērķis neko daudz neatšķiras no ekonomiskās klases auto. Tām abām ir četri riteņi, stūre; tās abas ir spējīgas nogādāt cilvēku no punkta A uz punktu B.

  Kas īsti ir tāds automašīnā, kurai ir piešķirts luksusa zīmogs? Atbilde ir pavisam vienkārša  - pievienotā vērtība. Tie ir gan ādas sēdekļi, gan automātiskā parkošanās un citas fīčas, kuras, iesēžoties šādā automašīnā, liek aizrauties elpai.

  Interneta veikala Mājaslapas pievienotā vērtība ir webdizaina elementi, kuri liek aizrauties elpai ne tikai mājaslapas apmeklētājiem, bet arī citiem webdizaina meistariem.

  Interneta veikala dizains ir katra uzņēmuma vizuālā etiķete. Mēs taču neieradīsimies svinīgā pieņemšanā ar netīrām kurpēm. Tātad arī Interneta veikala webdizaina purngali ir jānospodrina, izstrādājot mājaslapu perfekti līdz pēdējam dizaina elementam.

  Ja reiz runājam par interneta veikalu, nevajadzētu aizmirst interneta veikalu konceptu. Protams, webdizaina meistars ir mākslinieks, kurš katru dizaina sastāvdaļu vēlas izveidot neatkārtojami skaistu, tomēr, ja šim skaistumam nav funkcionālas vērtības, tad diemžēl konkrētajai izstrādei mājaslapas dizainā nav vērtības vispār.

  Vērtība ir mūsdienīga webdizaina elementu atslēgas vārds. Ir grūti novilkt paralēles starp webdizaina elementa izstrādes laiku un tā patieso vērtību. Daži dizaina elementi mājaslapai ir daudz vērtīgāki par citiem. Katras mājaslapas īpašnieka uzdevums ir izpētīt un atlasīt tieši savai mājas lapai noderīgākos. Elementi, kuriem vajadzētu patērēt visvairāk izstrādes laika, ir tie, kuri piešķir pievienoto vērtību pat zem vizuālās mājaslapas dizaina ādas.

  Pamatā webdizaina elementi, kuri piešķir pievienoto vērtību, nav tik funkcionāli, cik mājas lapas pamata sadaļas, tomēr patērētājs ir būtne, kas mīl ar acīm, un līdz ar to webdizaina elementi arī iegūst savu vērtību. Piemēram, perfekta attēlu kvelitāte ir dizaina elements, kas klientam ļaus justies daudz pārliecinātākam par uzņēmuma kompetenci. Savukārt telpisks mājaslapas dizains palīdzēs iejusties virtuālajā vidē.

  Pārmērības nenāk par labu nevienai nozarei. Arī webdizainā nevajag pārcensties ar dizaina elementu pārbagātību. Mājaslapu nevajadzētu izraibināt vienkārši tāpēc, ka tā ir skaisti. Profesionāli dizaina mākslinieki vienmēr novērtēs darbu atbilstoši izvirzītajām prasībām un arī spēs pastāstīt klientam, kāpēc pareizāk būtu rīkoties tieši šādi.

  Internetā pieejami daudz materiālu, lai smeltos idejas webdizainam, kā arī uzskatāmi parādīts, kuras mājaslapas ir dizainiski ļoti profesionāli izstrādātas un kuras ir ne tikai novecojušas, bet arī pilnīgi nepraktiskas.