Menu
Your Cart

Web lapas dizains

Web lapas dizains
Web lapas dizains
  0.00€
  Grozā

  Saņemt bezmaksas konsultāciju.

  Veidojam individuāli piemērotu, glītu un ērti lietojamu dizainu: korporatīvām mājas lapām; mobilo telefonu mājas lapām; akcijas lapām; e-pasta kampaņām;

  Mūsu veidotā dizaina stilu nosaka uzņēmuma korporatīvais tēls un mājas lapas izveides nolūks. Kā jau katram solim uzņēmuma attīstības veicināšanā, arī mājas lapai jābūt savam mērķim un nozīmei uzņēmuma izaugsmē. Mūsdienu konkurences apstākļos mājas lapas izveide vien var nesasniegt vēlamos rezultātus, jo gandrīz ikvienam uzņēmumam ir sava mājas lapa. Mūsu zināšanas un pieredze garantē, ka sniegtais pakalpojums nodrošinās Jūsu izvirzīto mērķu sasniegšanu.

  Web programmēšana

  Programmējam praktiski jebko: mazas kampaņu vai produktu lapas, korporatīvās mājas lapas, interneta veikalus, portālus, un piedāvājam izstrādāt arī citus nestandarta risinājumus.

  Pašsaprotami ir tas ka, visām mūsu veidotajām lapām ir: ērta, mūsu pašu veidota Satura vadības sistēma; integrēta Google Analytics apmeklējuma statistika; struktūra un kods, kas atbilst SEO vadlīnijām.

  Spējam nodrošināt, ka Jūsu lapa vienādi un bez kļūmēm tiktu atspoguļota visās jaunākajās pārlūkprogrammās un ierīcēs, t. sk. mobilajos telefonos, planšetdatoros un citās ierīcēs. 

  SEO optimizācija

  Veicam pilnu SEO optimizāciju mājas lapām: Atslēgvārdu izpēte Konkurentu, industrijas izpēte SEO audits Iekšējās optimizācijas darbības Satura stratēģija Ārējās optimizācijas darbības (ārējais saturs un saites)

  Mēz zinām, kā panākt, lai Google meklētāja rezultātos Jūsu mājas lapa atrastos augstākā pozīcijā, un potencialais klients apmeklē tieši Jūsu uzņēmuma interneta vietni.

  Sadarbība ar mārketinga aģentūrām

  Piedāvājam sadarbību mazām, vidējām un lielām mārketinga aģentūrām. Palīdzam aģentūrām dažādas sarežģītības programmēšanas darbos. Nodrošinām pilnu mājas lapas vai aplikācijas izstrādes ciklu vai arī konkrētu izstrādes posmu izpildi: maketēt dizainu XHTML formātā; izstrādāt konkrētus moduļus; testēt un atkļūdot, konsultēt pie kreatīviem un pārdrošiem risinājumiem u. tml.

  Mūsu programmētāji lieliski pārzina un lieto PHP, MySQL, JavaScript, ActionScript u.c. tehnoloģijas, turklāt esam elastīgi gan izmantoto tehnoloģiju ziņā, gan arī darba izpildes termiņos, jo pārsvarā strādājam ar “no nulles programmētu kodu” vai ar gataviem risinājumiem kā Opencart, Magento, Prestashop, Wordpress, Joomla, Shopify.

  Mūsu pakalpojumi

  • Mājas lapu dizains Rīgā, Rēzeknē, Jelgavā, Jurmalā
  • Mājas lapu izstrāde
  • Meklētāju optimizācija
  • Sociālo mediju mārketings
  • E-pasta mārketings
  • Hostings