Menu
Your Cart

IT pakalpojumi

IT pakalpojumi

Saņemt bezmaksas konsultāciju.

Pakalpojumi, ko mēs piedāvājam ir dažāda veida IT konsultācijas, biznesa procesu modelšana, IT arhitektūras izstrāde, mājas lapu izstrāde, veikalu izstrāde  uc. Mūsu piedāvātie pakalpojumi ir saistīti ar informāciju tehnoloģiju izmantošu biznesā, lai palīdzētu tam attīstīties un augt.

Mūsu pakalpojumi - Informāciju tehnoloģiju un biznesa savienošana un noregulēšana mūsdienās ir prioritāte daudzos uzņēmumos. To izdarīt nav viegli un ne vienmēr tas izdodas. Mēs esam uzņēmums, kas specializējas tieši savienošanas un noregulēšanas jomā. Piedāvājam konsultācijas sākot no ļoti vispārīgām lietām un beidzot ar iedziļināšanos konkrētu biznesa procesu sakārtošanā, izmantojot informāciju tehnoloģijas.

Ja ir radusies sajūta, ka ir nepieciešams kāds palīgs, kas palīdzētu sakārtot IT vidi, bet algot darbinieku nav ekonomiski pamatoti, tad mēs noteikti varam palīdzēt. Iesakām izlasīt un iepazīties ar mūsu piedāvātajiem pakalpojumiem, lai rodas nojausma, kas varētu būt vispiemērotākais. Prakse gan rāda, ka vairākumā gadījumu klientam sākumā šķiet, ka ir nepieciešama viena lieta, bet pēc sarunas, abas puses saprot, ka jāsāk ar pavisam ko citu.

Viss sarežģītais patiesībā ir ļoti vienkāršs un tāpēc labāka prakse ir satikties un izrunāt visu klātienē. Droši piezvani, vai atsūti e-pastu un mēs būsim priecīgi ar Jums satikties. Tikšanās laikā mēs jau spētu iezīmēt potenciālo sadarbības modeli un saprast, kādā veidā mēs Jums varam vai nevaram palīdzēt.

Mūsu piedāvātos pakalpojumus varat apskatīt zemāk:

  • IT konsultācijas
  • Mājas lapu izstrāde
  • E-Komercijas izveide
  • IT projektu vadīšana
  • Projekta prasību specificēšana
  • IT stratēģijas izstrāde
  • IT arhitektūras izstrāde

Biznesa procesu automatizēšana

Kas mēs esam?

Mēs cenšamies būt kā komunikāciju tilts starp biznesa vadītājiem no vienas puses un informāciju tehnoloģiju speciālistiem no otras puses.

Šodien, kad bērni, vēl nemākot aizsiet apavus, brīvi lieto jaunākās tehnoloģijas, uzņēmumu vadītāji un īpašnieki bieži lauza galvu, kā lai pieņem pareizos lēmumus, kā lai optimizē procesus, kā lai uzlabo uzņēmuma efektivitāti un galu galā, kā lai saprot, kādas sistēmas un tehnoloģijas izmantot, lai šīs lietas sasniegtu. Redzot, ka aprākt ir tik daudz cilvēku, kam tik strauji pieaugošais IT tehnoloģiju īpatsvars mūsu dzīvē rada problēmas, radās ideja par uzņēmumu, kas palīdzētu uzņēmumiem pieņemt pareizos lēmumus IT jomā un būt kā tulks starp biznesa vadītājiem un jaunākajām tehnoloģijām.

Arvien biežāk dzirdot kādas problēmas ir uzņēmumiem ar informāciju tehnoloģiju sakārtošanu, radās uzņēmums yam.lv, kas palīdz atrisināt šīs problēmas.

Mēs esam uzņēmums ar komandu, kam ir ilggadēja pieredze IT jomā sākot ar biznesa procesu un informācijas plūsmas analīzi, procesu automatizēšanu, projektu vadīšanu, IT arhitektūru izstrādi un beidzot ar pašu sistēmu izstrādi un tās niansēm.

Atšķirībā no lieliem uzņēmumiem, mēs zinām katru mūsu klientu personīgi un par katru klientu rūpējamies īpaši, jo ļoti augstu vērtējam mūsu klientu apmierinātību un katrā situācijā cenšamies atrast labākos risinājumus, lai sasniegtu labākos rezultātus.