Menu
Your Cart

Pārdošanas stimulēšana

Pārdošanas stimulēšana
Pārdošanas stimulēšana
  0.00€
  Grozā

  Saņemt bezmaksas konsultāciju.

  Vēlaties, lai klients atrod Jūs, nevis konkurējošo uzņēmumu? Vēlaties, lai pārdošanas apjomi aug? Pārdošanas stimulēšana ir tieši tas, kas Jums nepieciešams! Cilvēki mūsdienās izmanto internetu, lai uzzinātu par konkrētu viņiem nepieciešamo preču ražotāju, izplatītāju. Tāpēc ir svarīgi panākt, lai viņi ieiet un izdara pasūtījumu tieši Jūsu mājas lapā.

  Pārdošanas stimulēšana ir pasākumu komplekss, kas orientēts uz klientu vēlmju un vajadzību apzināšanu ar mērķi iegūto informāciju izmantot, lai panāktu viņu lojalitāti uzņēmumam. Klientu izpētes rezultāti pārdošanas stimulēšanā jāņem vērā ikvienam procesa dalībniekam – optimizētājiem, programmētājiem, reklāmas veidotājiem un tekstu sastādītājiem.

  Mūsu izpratnē pārdošanas stimulēšana ir ne tikai virzīšana meklēšanas sistēmās, bet arī kontekstu reklāmu un baneru reklāmu ievietošana vietās, kur tās var sniegt vislielāko atdevi.

  Mūsu speciālisti ir veikuši pārdošanas stimulēšanas pasākumus dažādām precēm un pakalpojumiem, tāpēc varam piedāvāt tieši Jūsu vajadzībām un iespējām piemērotus risinājumus. Ikvienas mūsu darbības mērķis būs panāk pēc iespējas vairāk piesaistītu klientu Jūsu biznesam, tātad – pēc iespējas lielāku peļņu Jums.

  Pārdošanas stimulēšana Jūsu uzņēmumam – tas var būt:

  • savs personīgais menedžeris,
  • tehniskā atbalsta komanda;
  • zinoši speciālisti;
  • dati par mūsu darba ietekmi uz klientu plūsmu.