Menu
Your Cart

Grafiskais dizains, maketēšana, drukas failu sagatavošana

Grafiskais dizains, maketēšana, drukas failu sagatavošana
Grafiskais dizains, maketēšana, drukas failu sagatavošana
  0.00€
  Grozā

  Saņemt bezmaksas konsultāciju.

  Mūsu radītais grafiskais dizains, maketēšanas pakalpojumi un failu sagatavošana drukai:

  Mums nav svešs vizītkaršu, bukletu, veidlapu, aplokšņu un citu poligrāfijas produktu grafiskais dizains. Mēs to radam ciešā saiknē ar Jūsu izvirzītajiem mērķiem un tehnoloģiskajiem normatīviem. Mūsu grafiskie dizaineri radīs Jums unikālu dizainu jebkuram poligrāfijas produktam.

  Visi mūsu grafiskie dizaineri un maketētāji ir diplomēti un ir guvuši lielu pieredzi, strādājot par REPRO un CTP operatoriem, kā arī apguvuši citus tipogrāfijas darba cikla procesus. Tāpēc mēs cenšamies rūpīgi piedalīties jau dizaina veidošanā un maketēšanā, lai tālākie procesi būtu kvalitatīvi realizējami.

  Darbā ar klientu mēs virzām tā sapratni par starpību starp datora monitoru un gatavo produkciju, starp profesionālu pieeju drukas darbu sagatavošanai, tehniskajai maketēšanai un nekorektajiem risinājumiem "aiz stūra". Maketēšana ir ļoti precīzs un zināšanas prasošs darbu process. Mūsu grafiskā dizaina izveides un maketēšanas pakalpojumi noteikti būs balstīti uz pieredzes, rūpīgas pieejas un atbildības pret gala rezultātu. Strādājam tikai ar profesionālu programmatūru - Adobe Illustrator, Adobe Photoshop un Adobe InDesign.

  Pirmsdrukas process - grafiskais dizains un maketēšana:

  Sāksim ar to, ka ir jāatšķir divas lietas - dizains un maketēšana. Grafiskā dizaina izveide ir radošs process, kas vēlāk satiekas ar maketēšanu, kas vairs nav radošs, bet gan tehnisks un ar daudziem tehnoloģiskajiem normatīviem ierobežots darbs. Šiem diviem jēdzieniem ir jābūt ļoti saliedētiem, lai nesanāk tā, ka dizains nav kvalitatīvi realizējams paredzētajā drukas tehnoloģijā.

  Pareizu drukas failu sagatavošana (pirmsdrukas process) ir pārdomāta tehniskā maketēšana, kur maketētāja darbs ir pareizi un pēc visiem tehnoloģiskajiem normatīviem apstrādāt un izvietot foto, tekstus un grafiskos elementus. Tas nav vienkāršs darbs ar brīvi pieejamām programmām, ko katrs entuziasts ir uzstādījis savā datorā. Tas ir sarežģīts process, kur katra darbība var izmainīt gatavā produkta izskatu un kvalitāti.

  Biežāk pieļautās klientu kļūdas drukas failu sagatavošanā:

  • Neizpratne par krāsu dalījumiem (RGB, CMYK);
  • Izšķirtspējas nepietiekamība - nav nepieciešamie ppi (pixels/inch);
  • Nelicenzētas un nekorektas programmatūras izmantošana;
  • Nekorekta darba pārlaižu izmantošana (apgriežamo malu rezerves);
  • Fontu nepārvēršana līknēs (Curve, "kurvēšana");
  • Nekorektu un nepopulāru efektu moduļu izmantošana;
  • Nepareiza Overprint un Trapping funkcijas izmantošana;
  • Nekorekta krāsu sadale, krāsu klājuma robežas pārsniegšana;

  Uzticiet mums Jūsu poligrāfijas produktu grafiskā dizaina izveidi. Grafiskias dizains, Maketēšana un failu sagatavošana drukai ir mūsu darbiņš!