Menu
Your Cart

Web dizains Riga

Web dizains Riga

Saņemt bezmaksas konsultāciju.

Ja Jums ir ideja, un tai ir nepieciešama mājaslapa, tad mēs esam gatavi Jums palīdzēt. Uzklausīsim jūsu velmes, piedāvāsim savus priekšlikumus, lai gala rezultātā būtu apmierinātas abas puses. Esam elastīgi jebkurā jautājumā, tāpēc droši variet rakstīt mums. Uzklausīsim un palīdzēsim.

  • web lapas izstrāde Riga
  • e-komercijas izstrāde Riga
  • veikalu izstrāde Riga
  • portālu izstrāde Riga
  • SEO pakalpojumi, meklētājprogrammas optimizācija Riga
  • logo dizains Riga
  • Hostings Riga

Dizains

Šodien grafiskais dizains ir ik uz soļa – dzerot rīta kafiju, ielūkojoties kalendārā, uzģērbjot apģērbu, izejot uz ielas, iekāpjot tramvajā vai atverot sev mīļu un iecienītu interneta mājas lapu. Tādēļ mēs uzskatām, ka grafiskais dizains ir viens no galvenajiem komponentiem arī Interneta projektu izstrādē, kur mēs piedāvājam katram savam klientam visatbilstošāko tehnisko koncepciju, lai sasniegtu klienta vēlmes un mērķus, lai starp lielo dažādību un krāsainību, kas ir visapkārt, atrastu individuālu un unikālu pieeju ikvienam. Mēs esam atvērti idejām un pārliecināti, ka izvēloties pareizās metodes un nospraužot kopīgus mērķus ar klientu tiks rasts efektīvākais risinājums.

Portālu izstrāde

Jūsu galvā ir ideja, produkts, mērķauditorija, kurai piedāvāt jūsu ideju. Ko darīt tālāk?- mēģināt sasniegt šo mērķauditoriju. Kā to mūsdienās visvienkāršāk, visefektīvāk panākt?- izveidot portālu, kur ar to visu varēsiet iepazīstināt sevi interesējušo cilvēku loku. Nākamā doma ir par to, kā to izdarīt, lai sasniegtu vislabākos rezultātus? Un šajā gadījumā, izvēloties par portāla izveidi, jūs meklējiet speciālistus ar ilggadēju pieredzi, kuri piedāvā izstrādāt kvalitatīvus portālus. Kopīgās sarunās un domu lidojumos mūsu komandas speciālisti noskaidros jūsu vīziju par to, ko vēlaties sasniegt ar izveidotā portāla palīdzību, vēlmes par portāla dizainu un funkcijām, kādas pildīs portāls, lai visas jūsu iecerēs un idejas īstenot dzīvē. Mūsdienu skrējienā svarīgas lietas ir laiks un nauda, kas būs neatņemama sarunas sastāvdaļa, lai noskaidrotu iespējamo budžetu, iespējamos termiņus. Kā saka, saprātīgos termiņos un katra budžeta iespējās var paveikt neiedomājamas lietas. Un mēs tam esam gatavi!

Labai precei vienmēr tiek dota garantija, šis nebūs izņēmums. Mūsu portālam dodam 2 gadu garantiju, kā arī vienmēr esam gatavi sniegt konsultācijas un veikt uzlabojumus jau esošiem portāliem.