Menu
Your Cart

Opencart Mājas lapu izveide | Opencart Latviešu valoda

Opencart Mājas lapu izveide | Opencart Latviešu valoda
Opencart Mājas lapu izveide | Opencart Latviešu valoda
  0.00€
  Grozā

  Saņemt bezmaksas konsultāciju.

  Uz doto brīdi pati svarīgākā prece ir informācija. Internets ir milzīga telpa, kurā var pirkt, pārdot un meklēt informāciju. Profesionāli izveidota mājas lapa palīdz risināt lielu daudzumu uzdevumu: piesaistīt partnerus un klientus, nostiprināt uzņēmuma imidžu, palielināt uzņēmuma ienākumus u.c. Izveidotajai mājas lapai nav vienkārši jāstrādā, bet jāsniedz gandarījums gan Jums, gan arī mājas lapas apmeklētājiem. YAM piedāvā profesionālu mājas lapu izveidi jebkura veida biznesam. Garantējam individuālu pieeju dizaina izveidei, katram uzņēmumam. Atkarībā no Jūsu vēlmēm, mūsu speciālisti palīdzēs piemeklēt optimālu projekta variantu priekš Jūsu mājas lapas, kas maksimāli būs pielāgots Jūsu uzņēmumam. YAM orientējas uz dinamisku un kreatīvu interneta projektu izveidošanu.

  Opencart Profesionālas mājas lapas izveide

  Kāpēc izvēlēties profesionālu mājas lapas izstrādi? Mājas lapa ir uzņēmuma seja, tādēļ izstrāde ir jāveic ar prātu. Konkurence Internetā ir liela, un kāpēc no daudzajām mājas lapām apmeklētājam ir jāizvēlas tieši Jūsu mājas lapa pārvēršoties  par potenciālo klientu? Uz to itekmē vairāki faktori, lūk galvenie no tiem:

  1. Opencart Mājas lapai jābūt pirmajā lapaspusē meklētāja sistēmās

  Jo mājas lapa tuvāk pirmajai pozīcijai pēc noteiktiem atslēgvārdiem, jo vairāk potenciālu klientu Jūs saņemsiet. (SEO pakalpojumi)

  2. Informācijai mājas lapā jābūt patiesai

  Apmeklējot Jūsu Opencart mājas lapu, apmeklētājam ir jāsaņem to ko viņš ir meklējis. Ja dotais punkts nav izpildīts, apmeklētājs aizvērs Jūsu mājas lapu un turpinās meklēt citās mājas lapās.

  3. Opencart Mājas lapai jābūt ar mūsdienīgu dizainu

  Mājas lapas dizainam ir jābūt mūsdienīgam bez pārāk spilgtām vai tumšām krāsām. Nedrīkst būt atbaidošiem attēliem.

  4. Opencart Mājas lapai ir jābūt ērtai

  Apmeklētājam bez grūtībām apmeklējot Jūsu mājas lapu ir jāatrod  kur ir izvietota informācija par kompāniju, par produktiem vai pakalpojumiem, kontaktinformācija, lai sazinātos ar Jums un kļūtu par Jūsu klientu. Teksta stilam un izmēram ir jābūt viegli lasāmam.

  5. Mājas lapas lapām ir ātri jaielādējas

  Mājas lapas lapām ir jaielādējas pāris sekundēs, pretējā gadījumā pastāv iespēja ka apmeklētājs nesagaida mājas lapas ielādi un pamet to.

  Citi Mājas lapu veidi:

  Informatīva mājas lapa (vizītkarte)

  Informatīva mājas lapa (vizītkarte) — tas ir tas minimums lietderīgas informācijas, ko mājas lapas apmeklētājs iegūst par Jūsu uzņēmumu. Tas sniedz galveno informāciju par uzņēmumu, preci, pakalpojumiem, cenām, kontaktiem. Šādas mājas lapas apjoms parasti ir līdz 10 lapaspusēm.

  Interneta portāls

  Interneta portālā tiek publicēta liela daudzuma noderīga informācija. Ja Jums nepieciešama daudzfunkcionāla mājas lapa, kurā ir tādas funkcijas kā: lietotāju reģistrācija, foto un video galerijas, forums, sludinājumu dēlis, tad pasūtiet pie mums interneta portāla izveidi.

  Promo mājas lapa

  Ja Jums ir prece vai pakalpojums par kura esamību Jūs vēlaties informēt patērētāju, tādā gadījumā promo mājas lapa ir neaizvietojama. Šāda veida lapa satur pilnu informāciju par akcijām, preci vai pakalpojumu: kur un kad tiek rīkota akcija, termiņi un noteikumi kā arī lielu daudzumu citas informācijas.

  Opencart Interneta veikals

  Ja Jūs plānojat pārdot preces izmantojot Internetu, tad Jums nepieciešams interneta veikals. Šāda veida mājas lapa satur informāciju par precēm vizuāli kā arī ar detalizētu aprakstu. Interneta veikalā lietotājs var ātri izvēlēties un iegādāties sev intresējošo preci. Jāpiemin ka priekšrocība šāda veida interneta veikalam ir tāda ka tas darbojas diennakti un bez brīvdienām.

  Mājas lapas izveides etapi:

  Mājas lapas izveides etapi:

  - uzdevumu analīze ko būtu jāveic mājas lapai, apmeklētāju auditorijas noteikšana;

  - domēna vārda reģistrēšana (piemēram, www.lapasnosaukums.lv);

  - mājas lapas struktūras plānošana (sadaļu izvietojums, logo utt.);

  - mājas lapas dizaina izveide;

  - dizaina sagriešana HTML/CSS kodā;

  - dizaina integrēšana mājas lapas vadības sistēmā CMS un tās izvēle (piemēram, joomla, wordpress);

  - informācijas ievadīšana mājas lapā un lapas funkcionalitātes testēšana kā arī izvietošana Internetā;

  - mājas lapas hostings;

  - kā papildus SEO pakalpojumi.

  Apskatīsim katru no etapiem sīkāk:

  1. Analīze

  Dotajā etapā ir jasaprot mājas lapas lomu. Kas lapai ir jāveic? Kādi ir galvenie uzdevumi? Ko Jūs vēlaties panākt ar to? Ko Jūs vēlaties pasniegt apmeklētājiem? Šie un daudzi citi jautājumi palīdz noteikt kāda būs mājas lapa.

  2. Domēna vārda reģistrēšana

  Mājas lapas nosaukumam ir jābūt vienkāršam, tas dos iespēju nosaukumu viegli atcerēties. Mēs palīdzēsim Jums piereģistrēt domēna vārdu, pēc visiem noteikumiem.

  3. Mājas lapas struktūras plānošana

  Dotajā etapā jāpievērš uzmanība tādam lietām: kā būtu jāstrādā navigācijai, kā viņa ir izvietota (vertikāli vai horizontāli) utt. Priekš katras mājas lapas, kas ir sarežģītāka par vizītkartes m.l. ir svarīgi izveidot TU (tehnisko uzdevumu).

  4. Mājas lapas dizaina izveide

  Viens no sarežģītākajiem etapiem. Dizainam ir jāatspoguļo uzņēmuma piedāvātie pakalpojumi.

  5. Dizaina sagriešana HTML/CSS kodā

  Dizaina griešana nozīmē, ka priekš Jums izveidotais mājas lapas dizains tālāk tiek pārvērsts kodā, dizainam tiek piešķirta funkcionalitāte.

  6. Dizaina integrēšana mājas lapas vadības sistēmā CMS un tās izvēle

  Sarežģīts uzdevums ir izvēlēties CMS, kas ļautu bez grūtībām pievienot informāciju mājas lapā. (Ja Jūs dodiet uzdevumu sekretārei, lai viņa izmaina kādu novecojušu informāciju mājas lapā, un viņa ar to tiek galā bez programmista palīdzības - tātad viss ir ok).

  7. Informācijas ievadīšana mājas lapā un lapas funkcionalitātes testēšana kā arī izvietošana Internetā

  Mājas lapu izdodas ievietot internetā noteiktajā termiņā, ja pasūtītājs un izstrādātājs strādā kopa. Izstrādātājs veic mājas lapas izveidi, bet pasūtītājs sagatavo tekstus un fotomateriālus.

  8. Mājas lapas hostings

  Mājas lapa ir datu apjoms (teksti, attēli utt.), kam kaut kur fiziski ir jāatrodas, lai interneta lietotāji varētu tam piekļūt. Šie dati tiek glabāti uz servera (dators, kura cietajā diskā glabājas mājas lapa). Mājas lapas glabāšanu uz servera sauc par uzturēšanu jeb hostingu. Svarīgi lai hostinga sniedzējs regulāri veiktu mājas lapas kopijas, kas ļautu avārijas gadījumos ātri atjaunot mājas lapu.

  9. Par SEO pakalpojumiem lasīt šeit.