Menu
Your Cart

Mājas lapu optimizācija – kas, kā un kāpēc?

Mājas lapu optimizācija – kas, kā un kāpēc?
Mājas lapu optimizācija – kas, kā un kāpēc?
  0.00€
  Grozā

  Saņemt bezmaksas konsultāciju.

  Mūsdienās gandrīz ikviens sevi cienošs uzņēmums, kas veido mājas lapas, piedāvā saviem klientiem arī mājas lapu optimizāciju. Lai gan mājas lapu izstrādātāju vidū vairs nav jautājumu par to, ko tas nozīmē, daudzi interneta lietotāji nezina, kādu pasākumu kopumu tā sevī ietver. Centīsimies ieviest kaut nelielu skaidrību visā, kas saistās ar vārdkopu – mājas lapu optimizācija jeb SEO optimizācija.

  SEO optimizācija ir pasākumu kopums, ko veic, lai nodrošinātu mājas lapas atbilstību meklēšanas robotu prasībām un panāktu konkrētajai mājas lapai pēc iespējas augstāku vietu Google vai citas meklētājprogrammas atsaucēs.

  Lai gan mājas alpu optimizācija sevī ietver daudz dažādu darbību, iespējams izdalīt SEO optimizācijas pamatposmus:

  • interneta mājas lapas audits;
  • resursa virzīšanas stratēģijas izstrāde;
  • mājas lapas iekšējā optimizācija;
  • mājas lapas ārējā optimizācija;
  • iegūto optimizācijas rezultātu atbalsts.

  Mājas lapu optimizācija bez pārdomātas stratēģijas, kā virzīt konkrēto resursu, nav iedomājama, taču tieši stratēģijas izstrāde ir būtisks un savā ziņā radošs posms, jo ikdienas algoritmi tiek piemēroti ļoti daudzām mājas lapām, tāpēc ir jāizveido labāka stratēģija par vidēji aritmētisko, lai panāktu mājas lapas pozīciju Top 10.

  Tā kā mājas lapu optimizācija paredz rūpīgu darbu un ikviena maza neuzmanības kļūda var ietekmēt visas SEO optimizācijas rezultātus, klientam būtiski ir izvēlēties pakalpojumu sniedzēju, kam ir atbilstoša pieredze un zināšanas, kā arī jaudīga tehniskā bāze.