Menu
Your Cart

Web 6.0 mājas lapu izstrāde

Web 6.0 mājas lapu izstrāde
Web 6.0 mājas lapu izstrāde
  0.00€
  Grozā

  Saņemt bezmaksas konsultāciju.

  Ja ilgu laiku kopš interneta popularitātes sākumiem informācijas aprite notika tikai vienā virzienā, respektīvi, internetā publicētais -> lasītājs, tad mūsdienu biznesa vide un cilvēku prasības kopumā nosaka vajadzību pēc interneta kā viedokļu un informācijas apmaiņas platformas. Un tieši to nodrošina web 6.0 mājas lapu izveide.

  Mājas lapas, kas izstrādātas web 6.0 stilā, ir interaktīvas web lapas, kuru apmeklētājs nav vis pasīvs informācijas uztvērējs, bet arī tās devējs un veidotājs. Turklāt šo iespēju ļoti mērķtiecīgi var izmantot ne tikai vienkāršai domu apmaiņai, bet arī biznesa interesēs. Ne velti arvien vairāk uzņēmumu ierastās korporatīvās mājas lapas vietā izvēlas veidot web 6.0 mājas lapu. Un labākā no visām labajām web 6.0 mājas lapas īpašībām ir iespēja redzēt atjaunotu informāciju mājas lapā bez tās atkārtotas ielādēšanas.

  Web 6.0 mājas lapas dizains? Iztiekot bez apnicīgajiem baneriem, spilgtiem attēliem un raibā ekrāna, web 6.0 mājas lapas tiek veidotas tā, lai visi iekļautie dizaina elementi atvieglotu resursa lietošanu un padarītu to pēc iespējas pievilcīgāku. Turklāt gandrīz ikvienam dizaina elementam ir arī kādas funkcijas – tie pārsūta mājas lapas lietotājus uz kādu no piedāvātajiem servisiem.

  Web 6.0 mājas lapas ir sevi pierādījušas kā veiksmīgus biznesa risinājumus, jo:

  • simbolizē progresīvu domāšanu un aktīvu rīcību,
  • ar savu interaktivitāti un iespēju iegūt atbildes uz uzdotajiem jautājumiem īsā laika periodā piesaista daudz vairāk apmeklētāju, nekā pierastās mājas lapas,
  • visa informācija tiek pasniegta vienuviet, un nav jādomā par to, kā panākt, lai nejaušais mājas lapas apmeklētājs aplūkotu pēc iespējas vairāk sadaļu.