Menu
Your Cart

Kas ir UX User Experience ?

Kas ir UX User Experience ?
Kas ir UX User Experience ?
  0.00€
  Grozā

  Saņemt bezmaksas konsultāciju.

  UX, kas tas ir? Tas ir User Experience, vai, latviskojot, mājas lapas lietojamība un lietotāju pieredze zem lupas. Jūs esat gudrs uzņēmējs, un Jums rūp lai Jūsu mājas lapas pieredze potenciālajam klientam liktos tik patīkama ka viņš par to pat neaizdomātos. Cilvēks ienāk, apskatās, viņam patīk, viņš atrod ko meklēja, viņš nopērk no Jums – bet Jūs tikmēr nemanāmi vērojat kā šis cilvēks mijiedarbojās ar Jūsu lapu, kas viņam patika, kas nepatika, ko varētu uzlabot vai pārtaisīt.

  Detalizētāk par lietotāju pieredzi var uzzināt iekš Wikipedia, kā arī meklējiet UX mācību kursus Internetā ja vēlaties izglītoties padziļināti, vai apmeklējiet UX konferenci tepat Rīgā jau februārī!

  Zaudējumi? Big time!

  Biznesam zaudējumus nesīs katra kaitinošā lieta, katrs liekais klikšķis, katra grūti atrodamā informācijas rindiņa, tas ir mēris no kā mūsdienās Jūsu lapa spēj izvairīties, bet gan ārzemēs, gan Latvijā uz šī grābekļa joprojām kāpj vislielākie Interneta monstri.

  Kā uzlabot UX

  Lielos vilcienos viss ir vienkārši! Izvairamies no iznirstošiem logiem; no dziļi paslēptām sadaļām kas tiek visvairāk apmeklētas; nerakstam baltus burtus uz melna fona; taisam pietiekami lielas pogas; rakstam īsas un loģiskas instrukcijas; un visādi citādi izskaujam lietas kas mums pašiem liktos kaitinošas. Kad esat papētījuši savu mājas lapu un izlabojuši dažas UX kļūdas, nododiet stafeti UX speciālistam. Viņš palīdzēs identificēt vietas un lietas, kas Jums burtiskā nozīmē rada zaudējumus naudiskā vai apmeklētības ziņā.