Menu
Your Cart

IT pakalpojumi Rīgā

IT pakalpojumi Rīgā
IT pakalpojumi Rīgā
  0.00€
  Grozā

  Saņemt bezmaksas konsultāciju.

  Reklāma

  Veicam dažādu izmēru reklāmas banneru izgatavošonu. Organizējam mājas lapu reklāmas kampaņas. Ir iespējas izvietot reklāmas bannerus arī mūsu mājas lapā.

  Domēnu hostings

  Jūs reģistrējat savu domēnu, piemēram www.firmasnosaukums.lv (vai arī mēs to izdarām Jūsu vietā). Tas būs nosaukums pēc kura tiks meklēta Jūsu firmas mājas lapa. Priekš tā ir nepieciešamas vairākas lietas. Pirmkārt ir jāreģistrē šo nosaukumu un otrkārt mājas lapu ir jāizvieto uz kāda no web serveriem. Tālāk internetā ir jānorāda tās atrašanās vieta. Jāievieto Latvijas un pasaules meklētājos norādes uz mājas lapā izvietoto informāciju. Jūs var interesēt arī statistikas datu apkopojums par Jūsu mājas lapas un tās atsevišķo lapu apmeklētību.

  Mēs piedāvājam to visu izdarīt un arī pašu mājas lapu glabāt uz mūsu servera.

  Mājas lapas

  Mājas lapu ir jāizvieto uz kāda no web serveriem, lai tā būtu pieejama internetā. Mēs piedāvālam to izvietot uz mūsu servera. Mēs varam piedāvāt arī ievietot Latvijas un pasaules meklētājos norādes uz mājas lapā izvietoto informāciju, kā arī statistikas datu apkopošanu par mājas lapas un tās dažādo lapu apmeklētību.

  Elektroniskais pasts

  Elektroniskā pasta kastītēm uz pasta servera ir salīdzinoši ar publiski pieejamajām pasta kastītēm lielāka drošība pret nesankcionētu pieeju.

  Atsevišķi pasta kastītes ir kā maksas pakalpojums, bet komplektā ar citiem mūsu firmas pakalpojumiem tās ir bez maksas.

  Datoru apkalpe

  Mēs slēdzam dažādus datortehnikas apkalpes līgumus. Gan nosakot iepriekš regulāri veicamo darbu datortehnikas apkalpošanas apjomu, gan arī veicot apkalpi pēc izsaukuma.

  Datortehnika

  Mēs paši neražojam datortehniku, bet līdzīgi kā vairums tirgotāju, ņemam to no vairumtirgotājiem. Ja rodas tāda nepieciešamība protams. Tas principā dod mums iespēju piegādāt Jums datortehniku nepārsniedzot veikalu cenas. Tas nav mūsu pamatpeļņas avots. Piegādājot tehniku mēs pelnam un prasam samaksu par ar datortehnikas iegādi saistītajiem un sniegtajiem pakalpojumiem.

  Tādi pakalpojumi ir Jūsu konkrētajām vajadzībām atbilstošas datortehnikas piemeklēšana. Tie var būt gan specifiskas konfigurācijas datori, gan piemēram lietoti datori. Tāpat mēs piedāvājam pirms iegādes apskatīties vai tas, ko taisāties iegādāties, strādās kopā ar jau esošo datortehnikas parku.

  Tāpat veidojam arī dažādas sarežģītības datorsistēmas.

  Licencēts programmu nodrošinājums

  Pie mums tāpat ir iespējams iegādāties licencētu visu veidu programmu nodrošinājumu. Mēs piegādājam tās par ražotāju noteiktajām programmu ieteicamajām gala cenām.