Menu
Your Cart

Mājas lapu izveide & Interneta veikalu izstrāde

Mājas lapu izveide & Interneta veikalu izstrāde
Mājas lapu izveide & Interneta veikalu izstrāde
  0.00€
  Grozā

  Saņemt bezmaksas konsultāciju.

  Mājas lapu izveide

  Izstrādājam profesionālās mājas lapas jebkuras sarežģītības pakāpē, personīgās mājas lapas priekš fiziskām personām, korporatīvās mājas lapas priekš uzņēmumiem, interneta portālus , Internet veikalus. 

  Dizains, Mājas lapas dizains

  Jebkuru dizainu mēs cenšamies izveidot kreatīvi, izmantojot savu ilggadējo pieredzi un profesionalitāti, mēģinam tajā integrēt jauninājumus un "rozīnīti", nekad neatkārtojāmies un nemēģinam izmantot svešas idejas. Šajā video mēs gribam vienkārši un vizuāli parādīt kā tiek izstrādāts dizains.

  Programmēšana

  Jebkuru Jūsu IT projektu pārvērtīsim par realitāti izmantojot mūsdienīgas tehnoloģijas, jebkura sarežģījuma programmēšanas valodas. Profesionāli strādājam .PHP, Java Script, .NET, FLASH. kā arī citas izplatītas programmēšanas valodas.

  Interneta veikalu izstrāde

  Izstrādājam interneta veikalus priekš jebkuras nozares, ieskaitot priekš intelektuālā īpašuma, piemēram - fotogrāfijas, bildes digitālā formātā, mūzikas failus un citas lietas digitālā formātā; pieslēdzam apmaksas sistēmas tādas kā FirstData, E-ls , Transactpro, Paypal , WEB Money un citas pēc Jūsu pieprasījuma, kā arī pieslēdzam apmaksu ar SMS palīdzību un pa taisno caur banku ja banka sniedz tādus pakalpojumus. Ērta satura vadības sistēma ( CMS Content management system ) , pirkumu pārvaldība un cita vajadzīga un svarīga informācija.

  Zīmola popularizācija, SEO (search engine optimization )

  Ja Jums ir padomā izveidot mājas lapu, vai ja Jums jau ir mājas lapa, bet Jums ir nepieciešams to popularizēt, ļaut cilvēkiem to atrast , pacelt savu zīmolu publiski gaisā, uztaisīt SEO (search engine optimization ) pēc mājas lapas atslēgas vārdiem ) uztaisīt SEO specifikāciju, popularizēt savu zīmolu Facebook, Pinterest, un.t.t , uztaisīt Facebook , Twitter lapas ar attiecīgu dizainu, saturu un.t.t Mēs vienmēr esam gatavi Jums palīdzēt .

  Pārējie pakalpojumi...

  Individuālo programmu vai sistēmu izstrāde pēc klienta vajadzībām. Web banneru izstrāde , .jpg, .gif, .FLASH. Korporatīvais stils, uzņēmuma Logo, vizīt kartes dizians, veidnes dizians, buklešu dizians. 3D vizualizācija. Profesionāla fotogrāfa pakalpojumi, video filmēšana un montāža . Vārdu sakot viss kas attiecās uz dizainu, programmēšanu un IT pakalpojumiem, mēs varam jums to nodrošināt. Laipni lūgti !