Menu
Your Cart

Mājas lapu izveide

Mājas lapu izveide
Mājas lapu izveide
  0.00€
  Grozā

  Saņemt bezmaksas konsultāciju.

  Efektīvas un pelnošas biznesa tīmekļa vietnes izstrādājam mēs!

  Kā liecina vairuma mūsu klientu praktiskā pieredze, jaunas efektīvas tīmekļa vietnes palaišanas process ir saistīts ar lielu skaitu izmaiņu. Turklāt ne tikai pašam uzņēmumam, kas, pateicoties šim svarīgajam pasākumam, kļūst aizvien atpazīstamāks savā tirgus segmentā un gūst papildu peļņu no pārdošanas apjomu pieauguma, bet arī daudziem tā darbiniekiem, it īpaši jau menedžeriem. Tieši viņiem tā ir lieliska iespēja strauji virzīties augšup pa karjeras kāpnēm!

  Izstrādāt efektīvu biznesa tīmekļa vietni jums palīdzēs profesionāļi!

  Mūsu pastāvīgie pasūtītāji zina, ka efektīvu korporatīvo tīmekļa vietņu izstrādes procesā mēs akcentējamies uz diviem galvenajiem aspektiem. Tie ir:

  • klasisks un mūsdienīgs dizains;
  • darba ar klientiem caurspīdīgums.

  Un tā, pamēģināsim izskaidrot sīkāk, ko tieši mēs ar to saprotam.

  Klasisks un mūsdienīgs dizains. Jāatzīst, ka šī svarīgā aspekta iemiesošanai realitātē visam mūsu radošajam kolektīvam ir jāveic vesela virkne priekšdarbu. Šī mērķa īstenošanai mūsu kolektīvā “plosās” intensīva “prāta vētra” vairāku stundu garumā, kuras laikā mēs pielietojam radošas un efektīvas mūsdienu metodikas. Tās palīdz mums sakopot topošās tīmekļa vietnes vīziju un izveidot galīgo vizuālo karkasu.

  Taču ir jāņem vērā, ka kvalitatīva un klienta iecerēta rezultāta, proti, strādājošas un pelnošas biznesa vietnes iegūšanai mums būs nepieciešama vismaz viena personiska tikšanās ar uzņēmuma-pasūtītāja vadītāju. Protams, mēs apzināmies, ka viņš ir diezgan aizņemts cilvēks, kurš nevar atrauties no savām svarīgajām darīšanām dažādu sīkumu dēļ. Taču mums ir ļoti svarīgi uzzināt visas klienta vēlmes, kā arī mūsu darba rezultāta kopainu, no pasūtītāja galvenās atbildīgās personas, lai, jau veicot pirmos soļus, mēs varētu justies pārliecināti, ka ejam pareizajā virzienā, un gala iznākumā sniegtu klientam tieši tādu produktu, kādu viņš vēlējās to redzēt.

  Darba ar klientiem caurspīdīgums. Mēs cenšamies izvairīties no nenoskaidrotiem jautājumiem un nepatīkamiem pārsteigumiem attiecībās ar saviem pasūtītājiem. Tādēļ mēs pastāvīgi pilnveidojamies un tiecamies panākt, lai strādāt ar mums būtu patīkami un ērti. Mūsu klienti katrā mūsu sadarbības posmā ir informēti, kas tieši tiek darīts viņu pasūtījumu ietvaros un kāds rezultāts tiek gatavots iznākumā.

  Kā zināms, daudzi cilvēki vieglāk uztver vizuālo informāciju (proti, attēlu), nekā uzrakstītu vai nodrukātu tekstu. Tāpēc informāciju par visiem mūsu tīmekļa vietnes izstrādes darba posmiem mēs pasniedzam saprotamu grafisko prototipu un skiču veidā.

  Kvalitatīvas korporatīvās tīmekļa vietnes izstrādes galvenie posmi

  Sniedzam sīkāku izklāstu par mūsu darba posmiem, strādājot pie jūsu projekta.

  • Tehniskā uzdevuma un jūsu tīmekļa vietnes kopējās struktūras sagatavošana.

  Esiet gatavi tam, ka mūsu sadarbības sākumā jums būs nepieciešams izbrīvēt no sava blīvā darba grafika zināmu laika daudzumu (aptuveni 10-20 stundu), lai mūsu darbinieki varētu tuvāk iepazīt jūsu uzņēmumu, tā īpatnības un galvenās priekšrocības attiecībā pret konkurentiem. Jo tieši tā mēs varēsim izveidot kvalitatīvu un sajūtamu peļņu nesošu projektu, kas atspoguļo visas jūsu ieceres un vēlmes.

  Šajās ilgo, bet aizraujošo pārrunu gaitā mēs apspriedīsim visas mūsu darba izpildei nepieciešamās nianses, kuru rezultātā mēs piedāvāsim jums vairākus jūsu topošās korporatīvās tīmekļa vietnes struktūru variantus. Tieši uz šo variantu pamata mēs uzsāksim darbu pie jūsu unikālā projekta.

  • Spilgta un mūsdienīga dizaina izstrāde.

  Mēs rūpīgi sekojam jaunākajām tendencēm un inovācijām mūsdienīga tīmekļa dizaina jomā pasaulē. Tas mums ļauj garantēt, ka jūsu tīmekļa vietnes dizains būs spilgts un laikmetīgs vismaz vairākus gadus pēc tā izstrādes un ieviešanas.

  • Pārdomāta adaptīvā lapu izveide.

  Mūsdienu uzņēmēji (kā arī daudzi parasti lietotāji) portatīvo datoru vietā bieži izmanto kompaktus viedtālruņus un iPad ierīces. Tāpēc mēs apzināmies, ka mūsu lapu izveides rezultātiem jābūt pietiekami pārdomātiem un adaptīviem, lai mūsu izstrādātās vietnes būtu iespējams izmantot visdažādākajos tīmekļa pārlūkos.

  • Platforma programmu realizācijai.

  Kā liecina prakse un daudzās mūsu klientu atsauksmes, mūsu izstrādātā platforma ir ideāla vairumam korporatīvo biznesa tīmekļa vietņu.

  • Tīmekļa vietnes piepildīšana ar pārdomātu pelnošu saturu.

  Nevajadzētu aizmirst, ka efektīvai biznesa tīmekļa vietnei vajadzētu piesaistīt lietotāju ne vien ar spilgtu un pievilcīgu dizainu, bet arī ar pārdomātiem pelnošiem tekstiem. Mēs piepildīsim jūsu tīmekļa vietni ar pareizo saturu! To var mums iesniegt jūsu pašu darbinieki, vai arī jūs varat izmantot mūsu teksta izveides profesionāļu pakalpojumus.

  • Testēšana un iestatīšana mitināšanai.

  Mums ir liela darba pieredze tipisko kļūdu atklāšanā tīmekļa vietnēs, jo katrā mūsu projektu izstrādes posmā mēs tos rūpīgi testējam. Jums izstrādāto gatavo un nevainojamo tīmekļa vietni mēs iestatām mitināšanai un sniedzam jums visas nepieciešamās rekomendācijas turpmākajam darbam.

  • Tīmekļa vietnes tehniskais un satura atbalsts.

  Jūsu bizness augs un nostiprināsies, bet tīmekļa vietne attiecīgi tiks paplašināta un piepildīta ar jaunu informāciju. Lai jūsu uzņēmums allaž izskatītos nevainojami klientu acīs, mēs varam arī turpmāk sekot jūsu vietnei, uzņemoties tā tehniskā un satura atbalsta nodrošināšanu.

  Uzmanību! Neaizmirstiet arī, ka, lai nodrošinātu auglīgu jūsu tīmekļa vietnes turpmāko darbu nākotnē, būs nepieciešams zinošu profesionāļu atbalsts un efektīva veicināšanas kampaņa. Arī šajā jomā mēs varam palīdzēt!

  Paaugstiniet sava zīmola atpazīstamību un palieliniet savu preču un pakalpojumu pārdošanas apjomus ar efektīvas un spilgtas korporatīvās tīmekļa vietnes palīdzību!