Menu
Your Cart

Web lapu izvede

Web lapu izvede

Saņemt bezmaksas konsultāciju.

Mūsu galvenie darbības virzieni web lapu izveide, interneta veikalu izveide, SEO optimizācija.

Mēs sniedzam gan atsevišķus web izstrādes pakalpojumus, gan veicam pilnu mājas lapas izveides ciklu no dizaina izstrādes līdz mājas lapas publicēšanai uz servera. Sniedzam arī mājas lapas uzturēšanas un uzlabošanas pakalpojumu.

Mājas lapas izveides process

Sākas ar to mērķu un uzdevumu noskaidrošanu, kādi ir izvirzīti topošajai mājas lapai. Pēc koncepcijas un mērķu noskaidrošanas sākas mājas lapas izveides process, kas sastāv no sekojošiem etapiem: 

  • Grafiskā dizaina izveide
  • Dizaina maketēšana
  • Funkcionalitātes programmēšana
  • Mājas lapas publicēšana uz servera, hostinga

Mājas lapu klasifikācija atkarībā no to mērķa, uzdevumiem, funkcionalitātes un sarežģītības:

  • Uzņēmuma mājas lapas izveide.
  • Interneta veikala izveide.
  • Portāla izstrāde.

Par mums

YAM.LV ar mājas lapu veidošanu nodarbojas jau 10 gadus. Mājas lapu veidošanu uzsākām Latvijā, bet no 2017 gada strādājam arī ASV tirgū. 

Sākot darbu ASV tirgū attīstījām, mūsu zināšanas dažādos sarežģītos risinājumos, tika pilnveidotas. Mūsu uzņēmums spēj atrisināt gandrīz jebkādas problēmas, kuras ir radušās ar kādā no mājas lapām, piemēram, nevarat atrast uzņēmumu, kurš Jums spēj izveidot kādu sarežģītu risinājumu, tad mēs būsim tie, kas to izveidos.

Mūsu viens no galvenajiem virzieniem ir Web lapu izveide un Interneta veikalu izveide. Pārsvarā strādājam ar Opencart, Magento bet ja ir nepieciešams veidojam interneta veikalu no nulles. Tas parasti tiek darīts nestandarta preču tirdzniecībai.

Atrodamies un darbojamies Rīgā. Tāpēc, ja ir interese sadarboties ar mums droši varat sazināties, sarunāsim tikšanos.